Universitas Andalas

اندونزی

Kampus Limau Manis, Padang, ID, Padang Indonesia

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آندالاس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آندالاس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه آندالاس در مقطع کارشناسی:

آزمون دانشگاه
448+

دانشگاه آندالاس

تعداد دانشجویان دانشگاه آندالاس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آندالاس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آندالاس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه آندالاس بیشتر بدانیم:

دانشگاه آندالاس: Universitas Andalas (UNAND) قدیمی ترین دانشگاه در خارج از جزیره جاوا و چهارمین دانشگاه قدیمی اندونزی است. این دانشگاه در سال 1956 به دنبال حکم وزیر آموزش و فرهنگ شماره 80016/کاب، 23 دسامبر 1955 تأسیس شد. Unand به طور رسمی در 13 سپتامبر 1956 توسط معاون رئیس جمهور جمهوری اندونزی، Drs راه اندازی شد. محمد هاتا. در سالهای ابتدایی خود، UNAND دارای پنج دانشکده بود که در شهرداری های مختلف گسترش یافت. دانشکده کشاورزی در Payakumbuh، دانشکده پزشکی و دانشکده علوم طبیعی در Bukitinggi، دانشکده حقوق در Padang و دانشکده آموزش و آموزش در Batusangkar. سایر دانشکده ها یعنی علوم انسانی، مهندسی، اجتماعی و سیاست، داروسازی، فناوری کشاورزی، فناوری اطلاعات، دندانپزشکی، پرستاری، بهداشت عمومی و برنامه های تحصیلات تکمیلی پس از آن انجام شده است. Orand اکنون 15 دانشکده و برنامه تحصیلات تکمیلی دارد و تقریباً 28000 دانشجو در آن خانه است. Unand دارای چندین پردیس پراکنده در سراسر استان غرب سوماترا برای ارائه آموزش مساوی و متنی برای دانش و شیوه های مناسب است. پردیس اصلی در بالای تپه Limau Manis واقع شده است که می توانید در یک بعد از ظهر خوب از شهر Padang City تماشا کنید و از آفتاب غروب در افق ساحل Padang لذت ببرید. مکمل این منظره، این محوطه دانشگاه با یک محیط سبز و تمیز و تمیز احاطه شده است. Unand دارای سه دانشگاه است، یعنی دانشگاه I در Padang مساحت 500 هکتار (پردیس اصلی) را پوشش می دهد. پردیس دوم در Payakumbuh برای علوم و اقتصاد حیوانات ؛ و پردیس سوم در دارماسرایا برای فناوری زراعی. کل اراضی UNAND 6،421،669 متر مربع تخمین زده می شود که برای اهداف آموزشی و عملی اختصاص یافته است. این منطقه در برخی از مکان ها، یعنی در پردیس اصلی (4،795،685 متر مربع)، منطقه لیما پالوه کوتا (1،339،200 متر مربع)، پردیس جاتی (14،186 متر مربع)، شهر Payakumbuh (100،545 متر مربع) و در برخی مناطق دیگر در Padang گسترش می یابد. این منطقه به یکی از دارایی هایی که در آینده توسعه یافته است تبدیل شده است. به منظور حمایت از فرایند یادگیری در کلاس و آزمایشگاه ها، Unand دارای چندین ساختمان با مساحت کل برای حدود 27.877 متر مربع و منطقه آزمایشگاه ها 67،179.67 متر مربع است. 23 آزمایشگاه تقریباً در همه دانشکده ها قرار دارد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آندالاس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.