Universitas Muhammadiyah Yogyakarta

اندونزی

Kampus Terpadu UMY, Yogyakarta Indonesia

0

رتبه دانشگاه

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه محمدیه یوگیاکارتا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه محمدیه یوگیاکارتا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه محمدیه یوگیاکارتا

تعداد دانشجویان دانشگاه محمدیه یوگیاکارتا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه محمدیه یوگیاکارتا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه محمدیه یوگیاکارتا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه محمدیه یوگیاکارتا بیشتر بدانیم:

دانشگاه محمدیه یوگیاکارتا: Universitas Muhammadiyah Yogyakarta (UMY) که در سال 1981 تأسیس شد، در یوگیاکارتا، اندونزی واقع شده است. Yogyakarta (همچنین به عنوان یوگیا یا Jogja نیز شناخته شده است) در وسط جزیره جاوا. Jogja به عنوان یک شهر سنتی مشهور است. چشم انداز محلی چندین کوه، سواحل و نقاط توریستی را ارائه می دهد. بیش از 90 موسسه آموزشی در Jogja وجود دارد - آن را به گزینه ای محبوب دانشجویی تبدیل می کند. این شهر همچنین برای دانشجویان بسیار مقرون به صرفه است. Yogyakarta همچنین دارای حمل و نقل قابل اعتماد در شهر است. دانش آموزان می توانند به راحتی با استفاده از موتور سیکلت "Ojek" یا خواستار یک کابین، به حمل و نقل اتوبوس شهر "Trans Jogja" دسترسی پیدا کنند. خدمات تگرگ سواری آنلاین مانند Go-Jek و Grab نیز در دسترس هستند. امکانات مقرون به صرفه در سراسر یوگیاکارتا در غرفه ها، مینی بازارهای، مراکز خرید و بازارهای سنتی محلی وجود دارد. دانشجویان می توانند از غذاهای سنتی Yogyakarta و همچنین غذاهای سنتی اندونزیایی و بین المللی لذت ببرند. در یک دانشگاه مدرن اسلامی، چشم انداز UMY ایجاد فارغ التحصیلان پیشرو و روشنگری است. در راستای دیدگاه خود، UMY نه تنها دانشجویان خود را به تسلط بر آخرین علم و فناوری هدایت می کند بلکه دانش آموزان را راهنمایی می کند تا از نظر فرهنگی و مذهبی مطابق با ارزش های اسلامی توسعه یابد. تجربه متعادل بین یک فضای دانشگاهی قوی در دانشگاه و یک زندگی اجتماعی غنی سازی خارج از دانشگاه را به دست می آورد. UMY فرصت های بسیاری را برای انجام فعالیت های اجتماعی به عنوان یکی از معتبرترین و پر جنب و جوش ترین دانشگاه های اندونزی فراهم می کند. این دانشگاه متعهد است نه تنها بر دانشگاهیان و تحقیقات بلکه به توانمندسازی جامعه و مسئولیت اجتماعی نیز تمرکز کند. UMY برنامه های مبادله ای، کارآموزی، دوره های تابستانی، دوره های کوتاه و برنامه های دو درجه را ارائه می دهد - بسیاری از آنها با همکاری سایر دانشگاه ها. UMY از اندونزی به عنوان زبان اصلی برای تدریس استفاده می کند. با این حال، انگلیسی برای کلاس های بین المللی از جمله: روابط بین الملل (IPIREL)، حقوق و شریعت (IPOLS)، اقتصاد و امور مالی اسلامی (IPIEF)، امور دولتی و مدیریت (IGOV)، حسابداری (IPACC)، مدیریت و تجارت (IMABS) استفاده می شود.، ارتباطات اسلامی (IPICOM) و مطالعات ارتباطات (IP-COS).

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه محمدیه یوگیاکارتا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.