Universitas Pendidikan Indonesia

اندونزی

Jl. Dr. Setiabudhi No. 229, Bandung , ID, Bandung Indonesia

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

صرفاً در رشته علوم تربیتی

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آموزش و پرورش اندونزی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آموزش و پرورش اندونزی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه آموزش و پرورش اندونزی

تعداد دانشجویان دانشگاه آموزش و پرورش اندونزی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آموزش و پرورش اندونزی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آموزش و پرورش اندونزی

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه آموزش و پرورش اندونزی

زندگی دانشجویی در دانشگاه آموزش و پرورش اندونزی: همراه با اکثر دانش آموزانی که از مجمع الجزایر اندونزی قرار دارند، UPI همچنین از دانشجویان بین المللی که از سطح مقطع کارشناسی تا سطح دکترا تحصیل می کنند، استقبال می کند. دانشجویان از ملل به اندازه استرالیا، آذربایجان، بنگلادش، چین، اکوادور، مصر، فرانسه، غنا، یونان، ایتالیا، ژاپن، ژاپن، اردن، قرقیزستان، لیبی، مالزی، مکزیک، مراکش، نیجریه، نیجریه، فیلیپین، جنوب، جنوب، جنوب، جنوب، جنوب، ساوتین، ساوتین، سایسیل است. کره، سودان، تاجیکستان، تانزانیا، تایلند، تونس، ترکمنستان، ایالات متحده آمریکا، ازبکستان و یمن. زندگی دانشجویی پر جنب و جوش است، با 52 فعالیت فوق برنامه و انجمن های دانشجویی از جمله تحقیق، ورزش، دین، ​​هنر، ادبیات، امور مالی، پخش، دفاع، علوم، ماجراجویی محیط زیست، بهداشت و رهبری. دانشجویان در Universitas Pendidikan می توانند هم در محوطه دانشگاه و هم در خارج از دانشگاه زندگی کنند. Accommodation به دانشجویان اتاق جادار می دهد تا زندگی و معاشرت کنند، با امکانات امن مجهز به یک سالن دانشجویی. کمتر بخوان

درباره دانشگاه آموزش و پرورش اندونزی بیشتر بدانیم:

دانشگاه آموزش و پرورش اندونزی: پردیس اصلی Universitas Pendidikan اندونزی در بندونگ، غرب جاوا، اندونزی مستقر است. بندونگ همچنین به عنوان شهر گلها یا کوتا کمبانگ شناخته می شود. UPI خود در قسمت فوقانی بندونگ واقع شده است، جایی که هوا به عنوان برخی از بهترین های منطقه شناخته می شود. UPI همچنین دارای پنج پردیس منطقه ای در Cibiru، Sumedang، Purwakarta، Tasikmalaya و Serang است. Universitas pendidikan اندونزی به دلیل مطالعات آموزشی خود مشهور است و بیش از 100 دوره آموزشی و نزدیک به 50 دوره غیر آموزش را ارائه می دهد. با گذشت سالها، UPI به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین دانشگاه ها در مطالعات آموزشی- #251-300 در رده بندی دانشگاه QS جهانی-رتبه بندی شده است-و آن را به بالاترین رتبه دانشگاه آموزش اندونزی تبدیل کرده است. زبان اصلی تدریس در Universitas pendidikan اندونزی بهاسا اندونزی (اندونزیایی) است. این دانشگاه یک برنامه مطالعه بین المللی، برنامه بین المللی در مورد آموزش علوم ارائه می دهد، که در آن زبان اصلی تدریس انگلیسی است. این همچنین در مورد مطالعات زبان انگلیسی و ادبیات و آموزش انگلیسی صادق است. اطلاعات بیشتر در مورد زندگی در Universitas pendidikan از طریق کانال های رسانه های اجتماعی خود، از جمله فیس بوک، توییتر، یوتیوب و اینستاگرام.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آموزش و پرورش اندونزی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.