Universitas Sumatera Utara

اندونزی

Universitas Sumatera Utara, Medan Indonesia

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سوماترای شمالی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سوماترای شمالی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه سوماترای شمالی

1,250 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
500 دلار
شهریه دانشجویان بومی

دانشگاه سوماترای شمالی

تعداد دانشجویان دانشگاه سوماترای شمالی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سوماترای شمالی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سوماترای شمالی

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه سوماترای شمالی

زندگی دانشجویی در دانشگاه سوماترای شمالی: در سال 2021، USU بیش از 43،000 دانشجو ملی و بین المللی را در ثبت نام ثبت کرده است و از برخی از بهترین زیرساخت های مدان برای حمایت از فعالیت های یادگیری آفلاین و آنلاین لذت می برد. 48 واحد زندگی دانشجویی و خدمات آماده استقبال از دانشجویان مشتاق برای غنی سازی تجربه خود از طریق انواع فرصت های تفریحی هیجان انگیز هستند. جوامع و رویدادهایی را که علاقه مند به ورزش، مطالعات دینی، سازمان ها، علوم و فناوری، هفته های خلاقیت دانشجویی، هنر، بحث، کارآفرینی دانشجویی، مشاوره و مشاوره، روزنامه نگاری و نوآوری در ارتباطات و فناوری اطلاعات است، کاوش کنید. کمتر بخوان

درباره دانشگاه سوماترای شمالی بیشتر بدانیم:

دانشگاه سوماترای شمالی: Universitas Sumatera Utara (USU) یکی از دانشگاه های دولتی در مدان، استان سوماترا شمالی است و هفتمین مورد در اندونزی بود. در ابتدا در تاریخ 4 ژوئن سال 1952 با دانشکده پزشکی به عنوان اولین دانشکده خود که در 20 اوت 1952 ساخته شده بود، از نظر دانشکده پزشکی یایاسان Universitet Sumatra Utara (بنیاد Universitet Sumatra Utara) نامگذاری شد. امروز، USU یکی از بزرگترین دانشگاه های اندونزی از نظر استفاده از اراضی است. پردیس اصلی USU در زیر مجموعه Padang Bulan از Medan 120 هکتار (هکتار) زمین با 90 هکتار اختصاص داده شده برای مناطق اصلی دانشگاهی را اشغال می کند، و پردیس Kwala Bekala یک منطقه 300 هکتار از جنگل و کشاورزی را در بر می گیرد. USU به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو در جنوب شرقی آسیا شناخته می شود. USU در حال حاضر دارای 15 دانشکده و 1 مدرسه پس از تحصیلات تکمیلی است که 154 برنامه مطالعه از جمله 47 برنامه کارشناسی، 64 برنامه تحصیلات تکمیلی، 28 برنامه تخصصی و 15 برنامه حرفه ای را اداره می کند. پردیس اصلی دارای زیرساخت ها و امکانات جامد است که منجر به زندگی مولد برای دانشجویان و آکادمی ها می شود. ساختمان اصلی کتابخانه به عنوان یکی از بهترین کتابخانه های کشور از نظر خدمات، نگهداری و مدیریت (2012) تأیید شد. پانزده دانشکده/مدرسه دارای بیش از 200 آزمایشگاه، اتصال قوی Wi-Fi و امکانات، منابع و خدمات مدرن فناوری اطلاعات است. محل های دانشجویی، ساختمان های ورزشی و مزارع، مهمانخانه، کافه تریا، مغازه ها، بانک ها و اداره پست طیف گسترده ای از خدمات دانشگاهی را تشکیل می دهند. دو ساختمان کنوانسیون، سالن اجتماعات و Gelanggang Mahasiswa (استادیوم دانشجویی)، برای رویدادهای در مقیاس بزرگ و مراسم فارغ التحصیلی، فضای داخلی آمفی تئاتر را ارائه می دهند. یک بیمارستان دانشگاهی که در سال 2008 ساخته شده است، اکنون به یکی از ساختمانهای برجسته USU تبدیل شده است، و طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده به عموم مردم نیز باعث افزایش آموزش دانشجویان پزشکی می شود. پردیس Kwala Bekala، واقع در 15 کیلومتری پردیس اصلی، در حال توسعه است تا به پتانسیل های عظیم تحقیقات در بخش های کشاورزی، جنگلداری، مزارع و کشاورزی شمال سوماترا بپردازد. علاوه بر این، USU یک مزارع تجربی 550 هکتار در رژیم لانگکات را مدیریت می کند و در حال توسعه یک جنگل نمونه 10،000 هکتار در حالت ماندگاری در بخش طبیعی است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سوماترای شمالی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.