Universität Hamburg

آلمان

Universität Hamburg, Hamburg Germany

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه هامبورگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه هامبورگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه هامبورگ برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
12+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
84+
IB
International Baccalaureat
30+

دانشگاه هامبورگ

به معرفی دانشگاه هامبورگ خوش آمدید. دانشگاه هامبورگ: تاریخی از علم، آموزش و دستاوردهای برجسته دانشگاه هامبورگ با بیش از ۱۰۰ سال سابقه در زمینه آموزش و پژوهش، یکی از مراکز برتر آموزش عالی در آلمان و جهان می‌باشد. این دانشگاه به عنوان یک مرکز تعلیمی با تأثیر گذاری در علم و فناوری، با تاریخچه‌ای دیرینه به عنوان مقصدی جذاب برای دانشجویان بین‌المللی شناخته می‌شود. **تاریخچه‌ای پر از افتخار:** تأسیس دانشگاه هامبورگ در سال ۱۹۱۹ به عنوان یک نماد از تعهد به کیفیت آموزش و تحقیقات است. از آن زمان تا کنون، این دانشگاه به توسعه رشته‌های مختلف از علوم انسانی و اجتماعی تا علوم پایه و مهندسی پرداخته و نقش بسیار مهمی در توسعه علمی جهانی ایفا کرده است. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه هامبورگ با افتخار به فارغ‌التحصیلانی از جمله ویلی براندت، فیلسوف و عالم اجتماع آلمانی، و هانز هامبورگ، فیزیکدان برجسته و برنده جایزه نوبل، اشاره می‌کند. این فارغ‌التحصیلان با کسب دستاوردهای بزرگ در علم و فناوری، نمونه‌های زنده‌ای از ارزش‌های واقعی دانشگاه هامبورگ هستند. **نقاط قوت و مزایا برای متقاضیان:** 1. **تنوع برنامه‌های تحصیلی:** با ارائه گستره‌ای از برنامه‌های تحصیلی در مقاطع مختلف، دانشگاه هامبورگ به دانشجویان فرصتی را برای انتخاب رشته موردعلاقه‌شان ارائه می‌دهد. 2. **تمرکز بر تحقیقات:** با تشکیل مراکز تحقیقاتی برجسته، دانشگاه هامبورگ به دانشجویان فرصتی را برای مشارکت در پروژه‌های پژوهشی نوآورانه می‌دهد. 3. **محیط زندگی دانشجویی:** با وجود شهر هامبورگ به عنوان یکی از شهرهای پویا و گوناگون آلمان، دانشجویان فرصتی را برای تجربه فرهنگ‌ها و فعالیت‌های زمینه‌ای مختلف خواهند داشت. به انتخاب دانشگاه هامبورگ به عنوان مقصد تحصیلی نیازمند تصمیمی دقیق هستید که با توجه به تاریخچه‌ی گردآوری شده، فارغ‌التحصیلان موفق و فرصت‌های آموزشی و پژوهشی منحصربه‌فرد، می‌تواند مرحله‌ای مهم در مسیر تحصیلات عالی شما باشد. دانشگاه هامبورگ، نه تنها به عنوان یک مؤسسه آموزشی، بلکه به عنوان یک جامعه دانشگاهی با ارزش‌هایی ژرف، انتخاب برتری برای توسعه دانشجویی و حرفه‌ای شما خواهد بود.

تعداد دانشجویان دانشگاه هامبورگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه هامبورگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه هامبورگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه هامبورگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه هامبورگ: به عنوان یک دانشگاه تعالی، Universität Hamburg یکی از قوی ترین دانشگاه های تحقیقاتی در آلمان است. به عنوان یک دانشگاه پرچمدار در منطقه بزرگ هامبورگ، ارتباطات نوآورانه و تعاونی با شرکای داخل و خارج آکادمی را پرورش می دهد. همچنین آموزش، دانش و دانش پایدار، در سطح کشور و بین المللی را فراهم می کند و ترویج می کند. Universität Hamburg دارای چندین پروژه تحقیقاتی بین رشته ای در طیف گسترده ای از زمینه ها و یک شبکه شریک گسترده با تحقیقات پیشرو و مؤسسات آموزش عالی در منطقه ای، ملی است.، و مقیاس بین المللی. به عنوان بخشی از استراتژی عالی دولت های فدرال و ایالتی، Universität Hamburg برای 4 حوزه تحقیقاتی اصلی به خوشه های تعالی اعطا شده است: CUI: تصویربرداری پیشرفته از ماده (فوتون و نانوسنوس)، آب و هوا، تغییر آب و هوایی و جامعه (CLICCS) (CLICCS) (CLICCS) (CLICCS) (CLICCS) (CLICCS) (CLICC) تحقیقات آب و هوا)، درک آثار باستانی نوشتاری (تحقیقات نسخه خطی) و جهان کوانتومی (ریاضیات، فیزیک ذرات، اخترفیزیک و کیهان شناسی). یک منطقه تحقیقاتی اصلی به همان اندازه مهم، تحقیقات عفونت است، که در آن محققان ساختار، پویایی و مکانیسم های فرایندهای عفونت را برای ترویج توسعه روش های درمانی و روشهای درمانی جدید بررسی می کنند. برای بیش از 44000 دانش آموز، Universität Hamburg در حدود 180 برنامه درجه را در اختیار شما قرار می دهد. 8 دانشکده آن: دانشکده حقوقی دانشکده تجارت، اقتصاد و علوم اجتماعی دانشکده پزشکی دانشکده آموزش و پرورش دانشکده آموزش علوم انسانی دانشکده ریاضیات، انفورماتیک و علوم طبیعی دانشکده روانشناسی و دانشکده علوم جنبش انسانی (دانشکده تجارت هامبورگ) Universität Hamburg در سال 1919 افتتاح شد، اولین دانشگاه دموکراتیک در آلمان بود. برندگان جایزه نوبل مانند فیزیکدان کلاوس هاسلمن در سال 2021، اتو استرن، ولفگانگ پائولی و ایزیدور ربی در دانشگاه فعال بودند. سایر دانشمندان مشهور نیز در اینجا تدریس می کنند، مانند ارنست کاسیرر، اروین پانوفسکی، ابی واربورگ، ویلیام استرن، آگاته لاش، مگدالن شوچ، امیل آرتین، رالف داهورندورف و کارل فردریش فون ویزسکر، نامگذاری می کنند اما چند مورد نیست. Universität هامبورگ محققان عالی و دانشجویان با استعداد را برای پیوستن به جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش این موسسه تشویق می کند. تمام فرصت های شغلی را در پورتال کار دانشگاه پیدا کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه هامبورگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.