Universität Regensburg

آلمان

Universitätsstraße 31, Regensburg, DE, Regensburg Germany

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه رگنسبورگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه رگنسبورگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه رگنسبورگ

تعداد دانشجویان دانشگاه رگنسبورگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه رگنسبورگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه رگنسبورگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه رگنسبورگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه رگنسبورگ: دانشگاه Regensburg، که در سال 1962 تأسیس شد، در یک پردیس مدرن در حاشیه جنوبی یک شهر تاریخی واقع شده است که قدمت آن به سنین رومی باز می گردد. در سال 2006 این شهر به دلیل داشتن شهر قدیمی بی نظیر و زندگی قدیمی، در لیست میراث جهانی حک شده است. علاوه بر زیبایی Regensburg این واقعیت که تنیوریت Regensburg یک دانشگاه پردیس است، یک مزیت بزرگ برای سایر جایگزین ها در آلمان است. این دانشگاه همه چیز را برای زندگی روزمره از رستوران ها گرفته تا آرایشگاه و حتی یک سوپر مارکت ارائه می دهد. اما مهمترین دانشگاه، رشته های مختلفی از رشته ها، نسبت دانش آموزان-معلم و امکانات عالی را فراهم می کند. در ابتدا که در یک دانشگاه منطقه ای طراحی شده است، به یک مرکز مشهور آموزش و تحقیقات با یک سنت قوی در همکاری های بین المللی تبدیل شده است. در آنجا حدود 21،000 دانشجو در دانشگاه رگانسبورگ ثبت نام کرده اند، از جمله 1،700 دانشجو بین المللی (از ترم زمستانی 2016/17). علاوه بر این، تعقیب و گریز رژنسبورگ به آزادی دانشگاهی در تحقیقات و آموزش متعهد است. دانشگاه خود را جامعه ای می داند که از برابری زنان و مردان حمایت می کند. تحقیقات وظیفه اصلی دانشگاه و بنیاد آن برای آموزش متخصص است. این دانشگاه توسعه حرفه ای ها را تقویت می کند و برای تبدیل دانش آموزان خود به افراد با انگیزه و بحرانی اختصاص داده شده است. برای بهبود دانش و انتقال فناوری بین تحقیقات دانشگاه و تجارت خصوصی، دانشگاه رجنسبورگ یک مرکز خدمات چند رشته ای به نام Futur ایجاد کرده است. این به عنوان واسطه، مترجم و مروج بین دانشگاه و صنعت در زمینه دانش و انتقال فناوری - به نفع هر دو شریک عمل می کند. اهداف اصلی انتقال دانش و فناوری، از یک سو، انتشار پتانسیل های دانش و نوآوری به شرکت ها و از طرف دیگر، به دست آوردن تجربه عملی و به دست آوردن بودجه خارجی برای دانشگاه است. Futur کار خود را در ارتقاء توسعه اقتصادی منطقه ای در فوریه 1989 آغاز کرد. بیش از 820 تماس، مشاوره و تعاونی طی 14 سال گذشته برقرار شده است. حدود 1300 مشاوره با نمایندگان شرکتهای خصوصی، 1266 مشاوره با اعضای دانشگاه رگنسبورگ و 756 مشاوره با اعضای سایر دانشگاه ها انجام شده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه رگنسبورگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.