Universitat Rovira i Virgili

اسپانیا

Catalunya Campus, Tarragona Spain

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه رویرا ویرجیلی

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه رویرا ویرجیلی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه رویرا ویرجیلی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه رویرا ویرجیلی

تعداد دانشجویان دانشگاه رویرا ویرجیلی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه رویرا ویرجیلی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه رویرا ویرجیلی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه رویرا ویرجیلی بیشتر بدانیم:

دانشگاه رویرا ویرجیلی: Universitat Rovira I Virgili در یکی از مهمترین مناطق توریستی اروپا در استان تاراگونا، نزدیک بارسلونا واقع شده است. ما یک دانشگاه جوان و پویا هستیم که نیازهای جامعه را با چشم انداز بین المللی و رابطه نزدیک با محیط اقتصادی اقتصادی فوری خود در خدمت می گیریم. تعهد ما به تحقیقات علمی و نوآوری تدریس باعث شده است که به یکی از دانشگاه های پیشرو در اسپانیا و اروپا تبدیل شویم و در کنار بهترین دانشگاه های جهان در رده های بین المللی قرار بگیریم. ما دوره هایی را ارائه می دهیم که کلیه زمینه های دانش را پوشش می دهد: مهندسی و معماری، هنر و علوم انسانی، علوم بهداشتی، علوم اجتماعی و علوم تجربی. اینها به شکل متنوعی از مدرک های لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد، مدرک دکترا و دوره های یادگیری مادام العمر است. هدف ما این است که بهترین آموزش را به شما ارائه دهیم. با انگیزه و تجربه ما می توانید در پیشرفت شخصی و حرفه ای خود جلو بمانید و به اهداف خود برسید. چگونه می توانیم به شما کمک کنیم تا جلو بمانید؟ *در یک محیط نوآورانه و شخصی بیاموزید: ما به شما درمان شخصی، گروه های کوچک و رابطه نزدیک با معلمان خود ارائه می دهیم. ما از روشهای یادگیری نوآورانه و مشارکتی استفاده می کنیم که شما را قادر می سازد تا مقدمه ای را که در شرایط کار واقعی به دست می آورید، تمرین کنید. *فرصت های شغلی خود را افزایش دهید: برنامه های کارشناسی ارشد با در نظر گرفتن آخرین روندهای اجتماعی هر زمینه طراحی شده اند تا بتوانید مفیدترین مهارت ها را برای آینده حرفه ای خود بیاموزید. تمام مدرک های ما این فرصت را به شما می دهد تا تجربه کار در شرکت ها و موسسات در بخش منتخب خود را بدست آورید. *آموزش در یک محیط بین المللی: ما بیش از 800 توافق بین المللی داریم تا بتوانید بخشی از تحصیلات خود را در دانشگاه های سراسر جهان انجام دهید یا تجربه دست اول کار را در یک شرکت خارجی کسب کنید. هر ساله بیش از 400 دانش آموز از سراسر جهان برای تحصیل در URV می آیند و 28 ٪ از کل دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا ما بین المللی هستند. *از آموزش با بالاترین کیفیت لذت ببرید: کیفیت دوره های ما معتبر بوده و مطابق با استانداردهای منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) است. رده بندی های پیشرو بین المللی ما را در بین بهترین دانشگاه ها در این کلمه قرار می دهد: رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهان: 601-700 (آموزش عالی زمان) رتبه بندی دانشگاه جهانی: 401-500 (آموزش عالی تایمز) رتبه بندی دانشگاه جهانی (2017 برتر 100 جوان دانشگاه ها): 76 CWTS LEIDEN رتبه بندی (50 ٪ برتر): 268

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه رویرا ویرجیلی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.