Université de Liège

بلژیک

Liège Campus City Centre, Liège Belgium

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لیژ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لیژ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه لیژ

**به دانشگاه لیژ خوش آمدید** دانشگاه لیژ، با تاریخچه‌ای فراگیر، به عنوان یکی از مراکز مهم آموزشی و پژوهشی در بلژیک و اروپا شناخته می‌شود. این دانشگاه با تمرکز بر کیفیت آموزش و تحقیقات علمی، فرصتی شگفت‌انگیز برای دانشجویان به ارمغان می‌آورد تا در یک محیط پویا و انگیزشی، توانایی‌های خود را به اوج برسانند. **تاریخچه: از گذشته تا امروز** دانشگاه لیژ با تأسیس در سال ۱۸۱۷، تاریخی بلند از رشد و توسعه در زمینه آموزش و پژوهش دارد. این دانشگاه با تاریخچه‌ای غنی، از اهمیت و تأثیر زیادی در جامعه علمی و فرهنگی برخوردار بوده است. **فارغ‌التحصیلان برجسته** فارغ‌التحصیلان دانشگاه لیژ با دستاوردهای خود در حوزه‌های مختلف، نام و شهرتی را برای این دانشگاه به ارمغان آورده‌اند. این فارغ‌التحصیلان با ایفای نقش‌های پیشرو در صنایع و ادارات مختلف، ارزش تحصیل در این دانشگاه را تأیید کرده‌اند. **نقاط قوت برای داوطلبان** دانشگاه لیژ با داشتن تیم اساتید برجسته، تجهیزات پیشرفته و برنامه‌های تحصیلی متنوع، به دانشجویان محیطی مناسب برای توسعه دانش و تخصص‌های علمی ارائه می‌دهد. همچنین، موقعیت استراتژیک در قلب اروپا و فرصت‌های بین‌المللی، دانشگاه لیژ را به یک مقصد جذاب برای تحصیل تبدیل کرده است. **تصمیم‌گیری با شفافیت** انتخاب مقصد تحصیلی یک تصمیم کلان و مهم است. دانشگاه لیژ با تاریخچه‌ای بلند، فارغ‌التحصیلان برجسته و برنامه‌های تحصیلی گوناگون، به داوطلبان فرصتی فراهم می‌کند تا در یک محیط تحصیلی انگیزشی، به توسعه تخصصی و حرفه‌ای خود بپردازند. اگر به دنبال تجربه تحصیلی در اروپا هستید، دانشگاه لیژ می‌تواند یک گزینه مناسب باشد. **برای کسب اطلاعات بیشتر و اقدام به درخواست، با ما تماس بگیرید.**

تعداد دانشجویان دانشگاه لیژ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لیژ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لیژ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه لیژ بیشتر بدانیم:

دانشگاه لیژ: دانشگاه لیژ فدراسیون جامع دانشگاه دولتی The Wallonie-Brussels است. این نشان دهنده دو قرن از تحقیقات آکادمیک مشهور و همچنین یک سنت فکری است که از قرون وسطی نقشه را لی لیژون قرار داده است. از زمان آغاز به کار در سال 1817، این ارتباط با توسعه علمی، اقتصادی و فرهنگی کشور ایجاد کرده است. ارزش های قوی از هرگونه وابستگی به محکومیت، Uliège طیف گسترده ای از برنامه های با کیفیت را ارائه می دهد، از جمله چندین مورد از تخریب در فرانسوی زبان مانند Science Space Science و آموزش بالینی در پزشکی دامپزشکی. در دانشگاه دولتی، Uliège با سؤالاتی که مربوط به شهر است، با قاطعیت شهروندان گرا با سؤالاتی که مربوط به شهر است و شهروندان را درگیر زندگی خود می کنند انتشار دانش خود، به بحث و گفتگو در مورد سازماندهی سیستم عامل ها و قطب هایی که شهروندان، محققان و محافل خارج از کشور را به هم می پیوندند. کثرت گرایی که خصوصیات اولیاژ را نشان می دهد، ضمن احترام به عقاید دموکراتیک همه، در آزادی تفکر، تدریس و تحقیق منعکس می شود. این امر با الزامی برای احترام به تنوع و عدم تبعیض از گندر، ریشه ها، فرهنگ ها، گرایش های سیاسی یا جنسی، وضعیت های وضعیتی با هم همراه است. در جوامع جامعه آگاهی در حال تحولات شتاب و عمیق، زندگی بودن لیژ می خواهد برای پیش بینی AndAdapt به تحولات جهان، در حال حرکت مداوم باشد. این یک فرهنگ دسترسی آزاد، حمایت از مزاحمت و تحریک خلاقیت در زمینه های مختلف علوم و فناوری، علوم انسانی و زندگی و هنر و فرهنگ را ترویج می کند. این امر به منظور ایجاد فعالیت های جدید و مشاغل ماهر، انتقال فناوری و توسعه تحقیق را تقویت می کند. علاوه بر این، این تماس مداوم با مشاغل و موسساتی از جمله Chu Ofliège، بزرگترین کارفرمای منطقه است. و بروکسل، پایتخت بلژیکی آند اروپایی) و آرلون (در دروازه های لوکزامبورگ و فرانسه)، تنیوریت لیژ در قلب اروپا واقع شده است. مأموریت آن همکاری های مرزی توسعه یافته در مرزهای Euroregions (Eurogiomeuse-Rhine و Grangerégion) است. این امر از جامعه خود برای برنامه های مختلف برای برنامه های تحقیقاتی و مطالعه بین المللی استفاده می کند: در لیژ، دانشجویان و محققان با یک محیط چند زبانه و چند فرهنگی روبرو می شوند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لیژ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.