Université de Lorraine

فرانسه

Université de Lorraine, Nancy France

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه لورن

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لورن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لورن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه لورن

تعداد دانشجویان دانشگاه لورن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لورن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لورن

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه لورن بیشتر بدانیم:

دانشگاه لورن: Université de Lorraine (UL) یک موسسه عمومی است که پس از ادغام چهار دانشگاه منطقه لورن در شمال شرقی فرانسه ایجاد شده است. اگرچه این دانشگاه در سال 1572 در لورن تأسیس شد، اما فیوژن که در سال 2012 رخ داد، قطبی از پیشرفت علمی، رشد اقتصادی و انتقال دانش را ایجاد کرد. 60،000 دانش آموز، 6،900 نفر از کارمندان، 43 بخش تدریس و 60 مرکز تحقیقاتی UL را به یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور تبدیل می کنند. کامپوس ها در سراسر منطقه واقع شده اند که هر کدام با تمرکز خاص خود هستند. UL در همه زمینه های دانش برنامه های درسی ارائه می دهد. به منظور کمک به دانشجویان در توسعه مسیرهای شغلی فردی، تمرکز خاصی به بحث و گفتگو بین زمینه ها و صلاحیت ها انجام می شود. منطقه لورن از قرن نوزدهم توسط صنایع معدن و متالورژی شکل گرفته است که باعث توسعه آموزش و تحقیقات در مهندسی و فناوری می شود. در قرن بیستم، این مفهوم مهندسی معنای گسترده تری از مهندسی جهانی، یعنی توانایی طراحی، توسعه، اعتبارسنجی و اجرای راه حل های نوآورانه برای چالش های جهانی، با تکیه بر تعالی انضباطی برای پرداختن به سؤالات اساسی علمی و روشنایی ارتباط بین حوزه های علمی و چالش های اقتصادی و اجتماعی فعلی. بنابراین، UL خود را به عنوان دانشگاه آمریكا، فن آوری و كارآفرینی قرار می دهد، و می تواند پاسخهای جامع به چالش های اقتصادی و اجتماعی این قرن 21 را توسعه دهد. ویژگی دیگر جنبه چند زبانه بسیاری از برنامه های مربوط به بسیاری از برنامه های کاربردی است، به دلیل به اشتراک گذاشتن مرزهای با بلژیک، لوکسزبورگ و آلمان. THEUL با دانشگاه های آن کشورها و دانشجویان و اعضای دانشکده به طور یکسان ارتباطات محکمی دارد و می تواند از برنامه های مبادله ای بی شماری استفاده کند. Ul alsodevelops شبکه ای از مشارکتهای ممتاز و استراتژیک با دانشگاه های منتخب دانشگاه در سراسر جهان.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لورن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.