Université du Québec

کانادا

Université du Québec, Québec Canada

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

به جز TELUQ

دانشگاه کبک

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کبک در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کبک را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه کبک

تعداد دانشجویان دانشگاه کبک

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کبک

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کبک

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کبک بیشتر بدانیم:

دانشگاه کبک: Université du Québecthe Université du Québec هر سال بیش از 85000 دانشجو را پذیرفته است. این برنامه بیش از 500 برنامه را ارائه می دهد که از این تعداد 300 نفر لیسانس هنر، کارشناسی ارشد و برنامه های دکترا هستند. این مجموعه از نه مؤسسه ای تشکیل شده است که در قلمرو وسیع کبک پخش شده است. Université du Québec انتخاب تحصیل در یک متروپولیتن، دانشگاه شهری، در یک محیط نیمه شهری یا در یک مناطق با هم مرز با کشور بیابان بزرگ کبک را به شما می دهد. این انتخاب را به شما می دهد که در یک موسسه تحقیقاتی، مدرسه تخصصی یا یک دانشگاه کوچک، متوسط ​​یا بزرگ دانشگاه تحصیل کنید؟ زیرا Université du Québec همه موارد فوق است. بیش از 86000 دانش آموز ؛ بیش از 5،800 معلم و دیگر مربیان ؛ بیش از 550 برنامه مطالعه در مقطع کارشناسی، کارشناسی و دکترا ؛ بیش از 378،000 دیپلم از زمان تأسیس آن اعطا شده است. بیش از 190 میلیون دلار CAD در یارانه و قراردادهای تحقیقاتی ؛ چندین برنامه همکاری که امکان تبادل با سایر دانشگاه ها در سراسر جهان را دارند. Université du Québec حامل یک مأموریت خاص است: دموکراتیک سازی و افزایش دسترسی به آموزش عالی و مبارزه با انحصاری. توسعه علمی در کبک و مشارکت آن در جوامع تحقیقاتی در سراسر جهان ؛ حضور فعال در کل قلمرو ملی و توسعه مناطق. Université du Québec به توسعه علمی در کبک و مشارکت آن در جوامع تحقیقاتی در سراسر جهان اختصاص یافته است: از سال 2005، این کشور در بین ده دانشگاه برتر کانادا برای کمک های مالی تحقیق و در میان آن دانشگاه ها بدون دانشکده پزشکی قرار گرفته است. این متعهد به تحقیق در مورد سوله های بالقوه رشد برای جامعه کبک، جوامع و مناطق آن است. با توجه به اتحادهای جدید، از ابتدا و در طول تاریخ خود، بخشهای تحقیقاتی را مطابق با نقاط قوت و نیازهای بزرگ کبک، به ویژه در زمینه منابع طبیعی توسعه داده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کبک اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.