University of Alicante

اسپانیا

Alicante, ES, Alicante Spain

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه آلیکانته

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه آلیکانته در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه آلیکانته را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه آلیکانته

تعداد دانشجویان دانشگاه آلیکانته

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه آلیکانته

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه آلیکانته

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه آلیکانته بیشتر بدانیم:

دانشگاه آلیکانته: یکی از پیشرفته ترین دانشگاه های اسپانیا، دانشگاه آلیکانته از نظر استراتژیک در نزدیکی شهر آلیکانته، پایتخت یک مقصد برتر توریستی اسپانیا و اروپا واقع شده است. پردیس زیبا و مدرن آن در ابتدا در سال 1979 تأسیس شد اما منشأ آن را می توان در سال 1546 به دانشگاه Orihuela ردیابی کرد. هر سال حدود 30،000 دانشجو تصمیم می گیرند در دانشگاه ما تحصیل کنند و بیش از 4000 دانشجو از همه مناطق جهان درگیر می شوند یک محیط بین المللی دانشگاهی به همراه فارغ التحصیلان محلی آنها. برنامه دانشگاهی و تحقیقاتی توسط 2،000 اعضای دانشکده و تحقیقات طراحی شده است و دانشجویان ممکن است برخی از کلاسهای ارائه شده به زبان انگلیسی را انتخاب کنند. Alicante: بهار که در سواحل دریای مدیترانه قرار گرفته است، آلیکانته یک شهر متوسط ​​و دلپذیر است که دارای یک سرزنده است فضای جوانی و آب و هوای گرم در تمام طول سال. منطقه آلیکانته مناظر و بناهای تاریخی، منظره های نفس گیر، سواحل گسترده و جاذبه های برتر گردشگری را ارائه می دهد. یک پردیس مدرن یکی از شگفت انگیزترین ویژگی های دانشگاه آلیکانته، طراحی پردیس آن با بیش از یک میلیون متر مربع است. این فضای نوآورانه و پایدار عمدتاً یک منطقه پیاده روی با بیش از 70 ٪ از سطح دانشگاه اختصاص داده شده به باغ ها و انواع زیادی از گونه های گیاه شناسی است. با توجه به مفاهیم مدرن شهری طراحی و توسعه یافته، پردیس امارات متحده عربی منطقه ای فراوان، ساکت و سبز است. معماری معاصر و ساختمانهای به راحتی در دسترس عناصر اصلی هستند. مرکز شهر در این نزدیکی هست و دانشگاه دارای سیستم حمل و نقل خوبی به فرودگاه است و به خوبی به مرکز اصلی شهر متصل است. تحصیلات و تحقیقات دانشگاه آلیکانته بیش از 50 درجه رسمی در علوم انسانی و زبان، علوم تجربی و فناوری، اجتماعی و قانونی ارائه می دهد. علوم، علوم بهداشتی و علوم آموزش. همچنین بیش از 50 دوره کارشناسی ارشد و بیش از 30 برنامه دکترا، دوره های متخصص و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. تحقیقات بخش مهمی از UA با 150 گروه تحقیقاتی و مؤسسات تحقیقاتی در فناوری، علوم تجربی و اجتماعی و علوم انسانی است. خدمات با کیفیت بالا در اینجا طیف گسترده ای از منابع و خدمات در دسترس جامعه نیز وجود دارد. این پردیس دارای یک سرویس مراقبت پزشکی، اینترنت WiFi رایگان در پردیس، امکانات خرید، اداره پست و همچنین چندین رستوران و کافه تریا و اسکان مدرن است. هر دانشکده حتی کتابخانه خاص خود را دارد، امارات متحده عربی دارای یک کتابخانه عمومی است.، 365 روز در سال. در مورد امکانات متنوع و فراوان آنها، امارات متحده عربی است و محل برگزاری بسیاری از رویدادها مانند کنفرانس های بین المللی است. زندگی و فعالیتهای فرهنگی زندگی فرهنگی در امارات متحده عربی بسیار شدید است، با بسیاری از فعالیت ها و گروه های دانشجویی که در آن شرکت می کنند انواع مختلفی از کنسرت ها (OFUA-UA ارکستر فیلارمونیک، جلسات موسیقی مدرن)، تئاتر و رقص، نمایشگاه های هنری در MUA (موزه UA) و غیره. بشر تیم های ورزشی برنده جایزه ما (فوتبال، سبد، هندبال و غیره) در سطح ملی و بین المللی به رقابت می پردازند. امارات متحده عربی دارای یک مرکز ورزشی مدرن و امکانات مختلف ورزشی در فضای باز است

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه آلیکانته اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.