University of Bath

انگلیس

Claverton Down Campus, Bath United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه باث در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه باث را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه باث:

معدل
12+
GMAT
600+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
90+
EN
PTE
62+
C1
CAE
176+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه باث در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
12+
SAT
1250+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
90+

دانشگاه باث

معرفی دانشگاه باث پلیسه‌ای از تحصیلات برتر در انگلستان دانشگاه باث یکی از مراکز برجسته آموزش عالی در انگلستان است. با تاریخچه‌ای که به دهه‌ها پیش از امروز بازمی‌گردد، این دانشگاه به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دانشجویان داخلی و بین‌المللی در جستجوی تحصیلات و تجربیات تحصیلی ممتاز، مشهور است. با ارائه برنامه‌های تحصیلی متنوع، محیطی دانشجومحور، و تسهیلات پژوهشی عالی، دانشگاه باث به دانشجویان فرصتی منحصربه‌فرد برای تجربه تحصیلی با کیفیت و ایجاد تأثیر در دنیای علم فراهم می‌کند. **تاریخچه فراگیر:** تأسیس دانشگاه باث در سال ۱۹۶۶، بازمی‌گردد و از آن زمان به بعد، این دانشگاه با تلاش‌های مداوم در ارتقاء کیفیت آموزش و تحقیقات، به یکی از مؤسسات تحصیلی برجسته در انگلستان تبدیل شده است. **فارغ‌التحصیلان ممتاز:** جامعه‌ای از فارغ‌التحصیلان با دانش فنی و علمی برجسته، از دانشگاه باث فرارسیده‌اند و در حوزه‌های مختلفی همچون علوم، فناوری، هنرها، و مدیریت، فعالیت می‌کنند. این فارغ‌التحصیلان با شغفه‌های تخصصی خود، به عنوان مثال‌های الهام‌بخشی از اثرگذاری دانشگاه در جامعه شناخته می‌شوند. **نقاط قوت:** – *برنامه‌های تحصیلی تخصصی*: دانشگاه باث با ارائه برنامه‌های تحصیلی در حوزه‌های متعدد از مهندسی تا علوم اجتماعی، دانشجویان را در جهت پیشرفت تحصیلی و تخصصی خود هدایت می‌کند. – *محیط دانشجومحور*: این دانشگاه با تمرکز بر تجربه دانشجویان، محیطی دوستانه و فعال را برای ایجاد ارتباطات اجتماعی و تجربه تحصیلی بهتر فراهم می‌آورد. – *امکانات پژوهشی برجسته*: با ارائه تجهیزات و تسهیلات پژوهشی پیشرفته، دانشگاه امکان تجربه پژوهش‌های برجسته را برای دانشجویان ارائه می‌دهد. به طور خلاصه، اگر به دنبال تحصیل در یک دانشگاه برجسته با امکانات پژوهشی و تحصیلی عالی در انگلستان هستید، دانشگاه باث می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد. برای اطلاعات بیشت ر و ثبت‌نام، به وب‌سایت رسمی دانشگاه مراجعه فرمایید.

تعداد دانشجویان دانشگاه باث

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه باث

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه باث

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه باث بیشتر بدانیم:

دانشگاه باث: دانشگاه حمام که در سال 1966 تأسیس شد، دانشگاه و زمان و دانشگاه ساندی تایمز سال 2023 و 10 دانشگاه برتر انگلیس با شهرت هم برای تحقیقات و هم برای تعالی تدریس است. ما برای عملکرد کلی، رضایت دانش آموزان و اشتغال فارغ التحصیل در جدول های لیگ ملی بسیار رتبه بندی شده ایم. در حمام، ما یک تجربه یادگیری عالی را در یک جامعه پر جنب و جوش و استقبال ارائه می دهیم و آمادگی برجسته ای را برای محیط کار ارائه می دهیم. ما از سفر دانشگاهی و شخصی شما پشتیبانی خواهیم کرد و به شما در توسعه مهارت ها و خصوصیات مادام العمر کمک می کنیم. ما معتقدیم که تفکر و بازیگری در سطح جهان به نفع همه است و از دانشجویان و کارمندان از سراسر جهان استقبال می کنیم. 32 ٪ از دانشجویان ما از خارج از انگلیس آمده اند و نماینده بیش از 147 ملیت هستند. پردیس پر رونق ما مشرف به شهر زیبای حمام است و انتخاب فعالیت های ورزشی، اجتماعی و فرهنگی را ارائه می دهد. تحقیق و آموزش عالی ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که دانش آموزان ما دانش و مهارت های عملی را که بیشتر توسط کارفرمایان ارزشمند است، توسعه می دهند. فارغ التحصیلان ما بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و در سال 2019، 89 ٪ از فارغ التحصیلان تمام وقت ما در انگلیس 15 ماه پس از ترک دانشگاه در اشتغال بالایی قرار گرفتند. ما توسط راهنمای کامل دانشگاه 2023 و 5 توسط The Times و Sunday Times Good University Guide 2023 در رتبه ششم قرار گرفتیم. آموزش ما با تحقیقات ما آگاه می شود، این بدان معنی است که به دانشجویان ما آخرین شیوه ها و نظریه ها توسط متخصصان در زمینه های خود آموزش داده می شود بشر 92 ٪ از تحقیقات ما که به چارچوب تحقیقات عالی (Ref) 2021 ارائه شده است، جهانی پیشرو یا بین المللی عالی است، بنابراین مطالعات شما توسط برخی از هیجان انگیزترین و ابتکاری ترین ایده ها در همه زمینه ها مطلع می شود. پردیس و شهر دوست داشتن زندگی و تحصیل در حمام آسان است. در دهه گذشته، ما بیش از 450 میلیون پوند در دانشگاه و امکانات خود در شهر سرمایه گذاری کرده ایم. این شامل اسکان جدید دانشجویی و ساختمانهای دانشگاهی، به علاوه گسترش دهکده آموزش ورزشی در سطح جهانی ما - با استخر میراث 50 متری المپیک خود، مرکز سالن بدنسازی و تناسب اندام بیش از سه طبقه، زمین تنیس و آهنگ های دو و میدانی است. نمایش فراتر از دانشگاه و آن است. آسان می توان فهمید که چرا شهر حمام تنها شهر انگلیس در لیست میراث جهانی یونسکو به لطف ابی گوتیک، معماری زیبا گرجستان و حمام های رومی است که نام آن را به این شهر می بخشد. چه از خرید و یا معاشرت خارج شوید، حمام طیف وسیعی از گزینه ها را ارائه می دهد و در سال 2020، توسط راهنمای کامل دانشگاه به عنوان دومین شهر امن دانشگاه در انگلیس و ولز قرار گرفت. Beyond Bath Bath یک دروازه مناسب برای جنوب غربی غربی انگلیس است و به راحتی می توان منطقه را از ایستگاه های قطار و مربی در مرکز شهر کشف کرد. شما می توانید از ساحل وحشی ژوراسیک دورست و دیوون، گشت و گذار در کورنوال بازدید کنید یا از شهرهای اطراف بریستول و کاردیف بازدید کنید. اگر می خواهید به آنجا سفر کنید، می توانید قطارهای مستقیم و مربیان را به فرودگاه لندن، بیرمنگام و هیترو بدست آورید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه باث اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.