University of Brescia

ایتالیا

University central office, Brescia Italy

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه برشیا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه برشیا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه برشیا

تعداد دانشجویان دانشگاه برشیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه برشیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه برشیا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه برشیا بیشتر بدانیم:

دانشگاه برشیا: دانشگاه Brescia طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی را با مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد علوم (MSC)، دوره های فنی تحصیلات تکمیلی، مدارس تخصصی و دکتری ارائه می دهد. برنامه ها در اکثر زمینه ها: تجارت و اقتصاد، مهندسی و فناوری، حقوق، پزشکی و جراحی و دندانپزشکی. در سال 2021 28 برنامه مقطع کارشناسی، 30 دوره تحصیلات تکمیلی و 10 برنامه مدرک دکترا را ارائه می دهد. دانشگاه Brescia با هدف ارتقاء همکاری و ادغام، تقویت تحقیقات و رفع نیازهای آموزشی جوامع اروپایی و جهانی است. دانشگاه Brescia ابتکاراتی را با هدف بین المللی، توافق نامه های مبادله اروپا و بین المللی و برنامه های همکاری برای تشویق تحرک دانشجویی و محقق ترویج می کند. نتیجه، انتخاب خوبی از برنامه های تحصیلی دو درجه، دوره هایی است که به زبان انگلیسی و مدارس تابستانی بین المللی تدریس می شود، همراه با تحقیقات علمی بسیار شناخته شده و جوایز مهم بین المللی. در حال حاضر، Università degli Studi di Brescia حدود 120 پروژه تحقیقاتی با بودجه فعال، 38 پروژه بین المللی و 85 پروژه با بودجه ملی را در خود جای داده است. بسیاری از پروژه ها با شریک اصلی ما در زمینه بهداشت، بیمارستان Brescia (Spedali Civili) تهیه شده اند. در میان برنامه های اروپایی، 25 پروژه در برنامه 7th چارچوب و 27 نفر در Horizon 2020 تأمین شد. این دانشگاه در برنامه های مختلفی از جمله اقدامات هزینه، زندگی+، برنامه اروپای جنوب شرقی، اراسموس موندوس، تسهیلات آب ACP و عدالت مدنی شرکت کرد و در حال حاضر در 16 پروژه در Horizon 2020 شرکت می کنیم. در میان اینها، ما در حال حاضر 3 پروژه MSCA Rise، یک پروژه MSCA IF و کمک هزینه شروع ERC داریم. مأموریت دانشگاه برسیا این است که فعالیتهای خود را بر روی سلامت و ثروت افراد در محیط اطراف، از طریق ادغام مناطق فرهنگی و علمی که مشخصه دانشگاه ما است، و همکاری با سیستم پر جنب و جوش شرکت ها، متمرکز کنید. به خصوص در زمینه های تولید، مکاترونیک و بیوتکنولوژی، اقتصاد دیجیتال، قانون و نوآوری. پیوندهای محکمی با شرکای ملی و بین المللی که در زمینه های بهداشت، اقتصادی و صنعتی و اجتماعی و اجتماعی کار می کنند، ایجاد می شود تا دانش، آموزش نسل های جدید را آموزش دهد و به طور فعال در پیشرفت Brescia، ایتالیا شرکت کند و به طور کلی، از جهان. توجه ویژه ای به پایداری توسعه ما و فراگیر بودن در رابطه با جنسیت، ملیت و آزادی تفکر و ایمان دانشجویان و کارمندان ما است. در نتیجه ترکیبی متعادل از تأثیر تحقیق، کیفیت تدریس و پیوند با اقتصاد سالم، اشتغال فارغ التحصیلان در دانشگاه برسیا در صدر ایتالیا قرار دارد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه برشیا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.