University of Calabria

ایتالیا

Via Pietro Bucci, Arcavacata di Rende (CS), IT, Rende Italy

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کالابریا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کالابریا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه کالابریا

تعداد دانشجویان دانشگاه کالابریا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کالابریا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کالابریا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کالابریا بیشتر بدانیم:

دانشگاه کالابریا: دانشگاه کالابریا (Unical به طور خلاصه) یک دانشگاه متوسط ​​است که حدود 25000 دانشجو ثبت نام کرده و حدود 1000 دانشگاهی (کارمندان تدریس و تحقیقات) دارند. این مجموعه از 14 بخش تشکیل شده است که برنامه های 80 درجه ارائه شده در سطح لیسانس و کارشناسی ارشد و همچنین 10 برنامه دکترا را ارائه می دهند. دانشگاه کالابریا یکی از مهمترین و پویا ترین دانشگاه های ایتالیا است، جایی که تجربه یادگیری از نظر پیشرفت انسانی و حرفه ای به یک فرصت خارق العاده تبدیل می شود. این بزرگترین و بهترین مجهز به دانشگاه دانشگاه در ایتالیا است که بیش از 200 هکتار در منطقه شهری Cosenza و Rende، در جنوب ایتالیا، در یک منطقه سبز بیش از 200 هکتار قرار دارد. این دانشگاه، در میان بسیاری دیگر، امکانات زیر را ارائه می دهد: مرکز مسکونی، ناهارخوری ها، مرکز بهداشت، آژانس بانکی، اداره پست، کتابخانه، مرکز ورزشی، مرکز زبان، دو تئاتر (به ترتیب 300 و 550 صندلی)، دو تئاتر فیلم ( از 250 صندلی هرکدام)، دو آمفیویت برای وقایع در فضای باز و یک مهد کودک روزانه. مأموریت یونیکال پیشرفت دانش و کمک به جامعه از طریق دستیابی به آموزش، یادگیری و تحقیق در سطوح بین المللی تعالی است. از زمان آغاز، Unical به وضوح استراتژی های توسعه بعد بین المللی خود را تنظیم کرده است، همانطور که دستاوردهای زیر به وضوح نشان می دهد. امروزه، 251 توافق نامه همکاری بین المللی با موسسات 54 کشور به همراه حدود 500 توافق نامه در چارچوب اراسموس+ ایجاد کرده است. با تشکر از برنامه UnicalAdmission، Unical بیش از 950 دانشجو بین المللی است که از 83 کشور مختلف، بیشترین تعداد در بین دانشگاه های جنوب ایتالیا است. برای سال تحصیلی بعدی، 120 بورس تحصیلی به دانشجویان بین المللی در سطح MSC اختصاص می یابد. Unical ارتباط ویژه ای به توسعه تحرک بین المللی دانشجویان و کارکنان می دهد: حدود 600 دانش آموز در حال خروج و ورودی در Erasmus+، بیشتر (تحرک خارج از اتحادیه اروپا) یا برنامه های دوگانه (دو درجه) در خارج از کشور شرکت می کنند. علاوه بر این، دو برنامه مهم تحرک خروجی و ورودی برای معلمان و محققان تأمین شده توسط منطقه کالابریا - TEMA و VIS - به زودی راه اندازی می شوند. نکته آخر اینکه مهم است که حضور دانشگاه کالابریا در اولین مقامات رتبه بندی دانشگاه ایتالیا، سانسیس و همچنین حضور آن در رده های مهم بین المللی مانند (جهان، جوان، تدریس، تأثیر) برجسته شود.، رتبه بندی Arwu Shanghai، u-multirank و رده بندی سبز دانشگاه های پایدار.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کالابریا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.