University of Calcutta

هند

College Street Campus, Kolkata India

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کلکته در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کلکته را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه کلکته

1,000 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
40 دلار
شهریه دانشجویان بومی
40 دلار
شهریه خارج از استان

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کلکته:

آزمون دانشگاه
50+

دانشگاه کلکته

تعداد دانشجویان دانشگاه کلکته

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کلکته

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کلکته

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کلکته بیشتر بدانیم:

دانشگاه کلکته: دانشگاه کلکته نخستین دانشگاهی بود که در 24 ژانویه 1857 در هند بریتانیا تأسیس شد. مطمئناً برای ارتقاء دانش و یادگیری غربی به نفع استعمار تأسیس شده است. اما در نهایت، آن را به عنوان هسته طیف وسیعی از فعالیت های دانشگاهی که به توسعه علم و فناوری هند و درک گذشته کشور و درک کشور برای آینده کمک کرده است، ظاهر شد. علاوه بر این، دانشگاه همواره برای چالش های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در حال ظهور ملت و جهان زنده مانده است. بنابراین، غیر طبیعی نیست که دانشگاه میراث یک سنت از اولویت های قابل توجه را داشته باشد. اولین دانشگاه واقع در شرق سوئز برای تدریس کلاسیک های اروپایی، ادبیات انگلیسی، فلسفه اروپایی و هندی و تاریخچه و تاریخچه و شرقی. اولین دانشکده پزشکی آسیا، کالج پزشکی کلکته، در سال 1835 راه اندازی شد و به دانشگاه وابسته بود اولین کالج برای زنان در هند، کالج بتون، در سال 1879 به عنوان کالج وابسته به دانشگاه مستقر شد. اولین کالج هومیوپاتی کشور در سال 1880 تأسیس شد و به دانشگاه وابسته بود. کالج علوم دانشگاه در سال 1914 تأسیس شد، اولین بار در هند. ربیندرانات تاگور، اولین برنده نجیب ادبیات (1913) از هند، از نزدیک با دانشگاه کلکته در ارتباط بود. اولین مدرسه نابینا در هند در سال 1925 به وجود آمد که وابسته به دانشگاه بود. C.V.Raman، اولین برنده نجیب در فیزیک (1930) از هند، اولین استاد پالیت فیزیک دانشگاه کلکته بود. اولین موزه دانشگاه در هند، موزه دانشگاه Asutosh، در سال 1937 تأسیس شد. انستیتوی رفاه اجتماعی و مدیریت تجارت هند (IISWBM) در سال 1953 به عنوان اولین مؤسسه مدیریت این کشور تأسیس شد. این موسسه وابسته به دانشگاه است. Amartya Sen، اولین برنده نجیب علوم اقتصادی (1998) از هند، دانشجوی سابق دانشگاه کلکته بود. Abhijit Vinayak Banerjee، یکی دیگر از دانشجویان سابق دانشگاه کلکته، همچنین جایزه نجیب سال 2019 را در علوم اقتصادی اهدا کرد. چشم انداز و مأموریت: غنی سازی روند یادگیری آموزش در مطابقت با اصول عدالت و عدالت و تعهد به گسترش دسترسی به سیستم آموزش عالی. برای اطمینان از پیشرفت جامع دانشگاه با اطمینان از رشد متعادل ادبیات، علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم اساسی و مناطق نوظهور در علوم بیولوژیکی، کاربردی و فناوری. برای ایجاد یک زندگی جامعه مادرزادی در دانشگاه و ایجاد انگیزه در دانشگاه برای تحقق آن تعهدات مربوط به ملت و جامعه به طور قابل توجهی، این دیدگاه های دانشگاه با چهار مورد همراه است که مواد اساسی سیاست آموزش عالی هند هستند: گسترش، تعالی، عدالت و اشتغال. گسترش: برای تهیه آرمان های رو به رشد برای آموزش عالی و افزایش نسبت ثبت نام ناخالص، این دانشگاه از منابع خود به صورت مطلوب استفاده کرده است تا دسترسی بیشتری به آموزش عالی داشته باشد. تعالی، حقوق صاحبان سهام و دسترسی: دانشگاه به دنبال گسترش با کیفیت در لحن با اصول سهام و دسترسی است. دانشجویان از زیر خط فقر از تمام هزینه های دانشگاه معاف هستند. هزینه های دانشگاه مقرون به صرفه است و دکتری هزینه ها حتی پایین تر از برخی از دانشگاه های همسایه ما هستند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کلکته اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.