University of Chicago

ایالات متحده

University of Chicago, Chicago United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه شیکاگو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه شیکاگو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه شیکاگو:

معدل
12+
GMAT
610+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
104+
EN
GRE
320+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه شیکاگو در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
12+
SAT
1020+
GMAT
610+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
100+

دانشگاه شیکاگو

به مقاله‌ای دربارهٔ دانشگاه شیکاگو خوش آمدید. اگر به دنبال تجربه‌ای تحصیلی در یک دانشگاه معتبر با تاریخچهٔ بلند، امکانات فوق‌العاده و فارغ‌التحصیلان مشهور هستید، دانشگاه شیکاگو می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. در این مقاله، به بررسی تاریخچهٔ گذشته و جاودانه، نام‌آوری‌های معروف فارغ‌التحصیلان، نقاط قوت و ضعف محتمل این دانشگاه، و دلایلی که ممکن است شما را به جذب تحصیل در دانشگاه شیکاگو ترغیب کنند، خواهیم پرداخت. **تاریخچهٔ ممتد:** تاسیس دانشگاه شیکاگو در سال ۱۸۹۰، به‌عنوان یک نشانه از تاریخچهٔ بزرگ و اهمیت تحصیلاتی این دانشگاه در سطح جهانی است. از آغاز تأسیس تاکنون، دانشگاه شیکاگو در جلب استعدادها و ارائه تجربه‌ای آموزشی و تحقیقاتی منحصربه‌فرد مشهور است. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه شیکاگو فارغ‌التحصیلانی برجسته در مختلف زمینه‌های علمی و اجتماعی دارد. نمونه‌هایی همچون “میشل اوباما”، وکیل و همسر یکی از رؤسای آمریکا، و “میلتون فریدمن”، نخستین برنده جایزه نوبل اقتصاد، نشان‌دهنده‌ی جاهایگاه برجسته فارغ‌التحصیلان این دانشگاه هستند. **نقاط قوت جذابیتی:** ۱. **نخبگی تدریسی:** دانشگاه شیکاگو با دارا بودن اساتید برجسته و معتبر در تخصص‌های مختلف، به دانشجویان فرصت‌های تحصیل با کیفیت و تجربه‌های منحصربه‌فرد را فراهم می‌کند. ۲. **محیط تحقیقاتی:** با داشتن مراکز پژوهشی پیشرفته و فرصت‌های مشارکت در پروژه‌های تحقیقاتی، دانشجویان می‌توانند در عرصه تحقیقات به چشم‌اندازهای جدید نگاه کنند. ۳. **شهرت در علوم انسانی و اجتماعی:** دانشگاه شیکاگو به‌عنوان یکی از مراجع مهم در زمینه‌های فلسفه، اقتصاد، علوم اجتماع ی و ادبیات شناخته می‌شود. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** هرچند دانشگاه شیکاگو دارای تمایزات و نقاط قوت فراوانی است، بهتر است از محدودیت‌ها و چالش‌های احتمالی نیز باخبر باشید. هزینه زندگی و گرایش به تحقیقات در برخی رشته‌ها ممکن است ملاحظات مالی را برانگیزد. انتخاب دانشگاه شیکاگو نیازمند ارزیابی دقیق تمامی جنبه‌هاست. با توجه به اهداف و تمایلات شما، تصمیمی آگاهانه بگیرید.

تعداد دانشجویان دانشگاه شیکاگو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه شیکاگو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه شیکاگو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه شیکاگو بیشتر بدانیم:

دانشگاه شیکاگو: دانشگاه شیکاگو که در سال 1856 تأسیس شد، یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی است که در مرکز شهری شیکاگو، سومین شهر پرجمعیت ایالات متحده مستقر است. در خارج از Ivy League، شیکاگو یکی از دانشگاه های برتر آمریکا است و دارای مقام های برتر ده در رده بندی های مختلف ملی و بین المللی است. فراتر از هنر و علوم، شیکاگو برای مدارس حرفه ای خود از جمله دانشکده پزشکی پریتزکر، دانشکده تجارت غرفه و دانشکده مطالعات سیاست های عمومی هریس شهرت درخشان دارد. فارغ التحصیلان دانشگاه شیکاگو مسئول توسعه بسیاری از رشته های دانشگاهی مانند جامعه شناسی، اقتصاد، حقوق و انتقادات ادبی هستند. تاج دانشکده ققنوس را از خاکستر می بیند، اشاره ای به آتش سوزی، سلب حق اقامه دعوی و تخریب پردیس قدیمی دانشگاه شیکاگو، با دانشگاه فعلی شیکاگو که در سال 1890 به جای خود در حال ظهور است. اوقاف زمین از سناتور بحث برانگیز استفان داگلاس، حامی برده داری که تألیف قانون کانزاس-نبراسکا شد. در مقابل، دانشگاه جدید شیکاگو با کمک مالی از طریق کمک های مالی شیکاگوهای ثروتمند و آهنربای نفتی جان دی راکفلر تأمین مالی شد. امروز، دانشگاه شیکاگو تقریباً 16000 دانشجو ثبت نام کرده اند که نسبت مرد به زن 56:44. یک چهارم از دانشجویان از خارج از کشور استقبال می کنند، گره ای به اعتبار مترقی این موسسه. دانشجویان بیش از 400 باشگاه و جوامع را اداره می کنند که شامل ترکیبی معمولی از تیم های ورزشی، هنر، گروه های فرهنگی و مذهبی، گروه بندی های دانشگاهی و سیاسی و جوامعی است که منافع مشترک التقاطی را ترویج می کند. از جمله نمونه های مشهور، تیم دانشگاه شیکاگو بول است که در 118 تورنمنت و 15 قهرمانی ملی به دست آورده است، در حالی که تیم رقابتی دانشگاه سازمان ملل متحد برتر تیم برتر در آمریکای شمالی در سالهای 2013-14 و 2014-2015 بود. اگر به رسانه ها و فیلم علاقه دارید، پس از آن به خوبی مورد توجه قرار می گیرید: دانشگاه در طولانی ترین فیلم های دائمی در حال اجرا در انجمن فیلم های دانشجویی است و چندین روزنامه و مجله را منتشر می کند. Thespians Buydding می تواند به محوطه تئاتر بداهه بداهه مشهور بپیوندد یا یاد بگیرد که چگونه در ایستگاه رادیویی متعلق به دانشگاه WHPK پخش شود. اعضای هیئت علمی قابل توجه گذشته و حال شامل 29 برنده جایزه نوبل و رئیس جمهور پیشین ایالات متحده باراک اوباما است. فارغ التحصیلان برجسته تقریباً در هر زمینه ای قرار می گیرند، از جمله رمان نویسان فیلیپ روث و سائول، حرکت دهنده های سیاسی و شیکرهایی مانند نظرسنجی نیت سیلور و دیوید آکسلرود، استراتژیست اوباما، پیشگام جینت پیکارد، و باستان شناس داستانی ایندیانا جونز.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه شیکاگو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.