University of Crete

یونان

University of Crete, Heraklion Greece

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کرت در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کرت را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه کرت

**دانشگاه کرت: تاریخچه، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای انتخاب** با افتخار به تاریخچه بلند و موقعیت برجسته دانشگاه کرت، به این مرکز آموزشی و پژوهشی در یونان خوش آمدید. با تاریخچه‌ای که به قرون گذشته بازمی‌گردد و تمرکز بر کیفیت آموزش و تحقیقات، دانشگاه کرت به یکی از مقاصد برجسته برای تحصیل در اروپا تبدیل شده است. **تاریخچه پرافتخار و متنوع:** تأسیس دانشگاه کرت به سال ۱۹۷۳ بازمی‌گردد و از آن زمان تاکنون با ارتقاء کیفیت آموزش و تحقیقات، به تاریخچه‌ای پر از دستاوردها در عرصه‌های مختلف تبدیل شده است. این دانشگاه با تاریخچه تجربی و جایگاه معتبر، به عنوان یکی از مراکز برجسته در تحقیقات و آموزش در یونان و اروپا شناخته می‌شود. **فارغ‌التحصیلان برجسته و موفق:** فارغ‌التحصیلان دانشگاه کرت با تجربه تخصصی و دانش تئوری، به عنوان متخصصان موفق در حوزه‌های مختلف شناخته می‌شوند. این فارغ‌التحصیلان به عنوان پژوهشگران برجسته، اساتید دانشگاهی و متخصصان موفق در صنایع مختلف، شهرت و اعتبار زیادی دارند. **مزایای جذاب برای داوطلبان:** 1. **تاریخچه پرافتخار:** دانشگاه کرت با تاریخچه پرافتخار و جایگاه برجسته، به دانشجویان فرصتی برای تحصیل در محیطی پویا و پر از ارزشهای فرهنگی و تاریخی ارائه می‌دهد. 2. **تنوع برنامه‌های تحصیلی:** با ارائه برنامه‌های تخصصی در رشته‌های مختلف، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای تخصص و تجربه تحصیلات با کیفیت ارائه می‌دهد. 3. **محیط زیست دانشگاهی متنوع:** با فرهنگ دانشگاهی غنی و زندگی فعال دانشجویی، دانشگاه کرت به دانشجویان فرصتی را برای یادگیری عمیق و تجربه‌های جدید ارائه می‌دهد. **نتیجه‌گیری:** دانشگاه کرت با تاریخچه پرافتخار، فارغ‌التحصیلان برجسته و تمرکز بر تحقیقات و آموزش، انتخابی عالی برای داوطلبانی است که به دنبال تجربه تحصیلات با کیفیت و فرصت‌های شغلی در یونان و اروپا هستند. با ما در دانشگاه کرت، به دنیایی از امکانات، تجربه‌های یادگیری عمیق و فرصت‌های پژوهشی و شغلی در اروپا خوش آمدید.

تعداد دانشجویان دانشگاه کرت

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کرت

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کرت

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه کرت بیشتر بدانیم:

دانشگاه کرت: دانشگاه کرت یک موسسه دانشگاهی جوان و پویا است که متعهد به تعالی در تحقیق و تدریس است. این دانشگاه در سال 1973 تأسیس شد و اولین دانشجویان خود را در سالهای 1977-78 پذیرفت. اکنون در 5 دانشکده 16 بخش دارد: فلسفه، آموزش، علوم اجتماعی، علوم و مهندسی و پزشکی. در حال حاضر، بیش از 18000 دانشجوی کارشناسی و 3000 دانشجوی کارشناسی ارشد در اینجا ثبت نام می کنند. آنها توسط یک دانشکده دانشگاهی به نظر می رسد در حدود 450 عضو، که توسط مدرسین کمکی، محققان پس از دکترا، کارکنان آزمایشگاهی و مربیان و همچنین حدود 300 کادر فنی و اداری پشتیبانی می شوند. این دانشگاه 54 برنامه کارشناسی ارشد در موضوعات مختلف از مطالعات بیزانس تا زیست شناسی مولکولی و دکترا را در همه زمینه های تخصص تحقیق دانشگاه ارائه می دهد. آموزش تحقیقات و تحقیقات در همه سطوح از خوشه منطقه ای de facto مؤسسات تحقیقاتی یعنی بنیاد تحقیق و فناوری-هلا (چهارم)، انستیتوی زیست شناسی دریایی، بیوتکنولوژی و آبزی پروری (IMBBC)، بیمارستان عمومی دانشگاه (PAGNI) بهره می برد. و همچنین به عنوان سایر هائی دیگر در کرت. جهت گیری بین المللی دانشگاه در سابقه همکاری خود با بسیاری از سازمان های پیشرو در زمینه تحقیق و آموزشی در اروپا و جهان و با فرصت های ارائه شده به دانشجویان و کارمندان از طریق مشارکت فعال آن در برنامه های تحرک و تبادل، منعکس شده است. این دانشگاه واقع در پردیس های هراکلیون و ریتیمون در جزیره کرت، سایتی سرشار از فرهنگ های باستانی و مدرن مدیترانه ای، این دانشگاه یک محیط اجتماعی و فکری پر جنب و جوش را برای تحقیق و آموزش ارائه می دهد. به همین ترتیب، چه تماس شما با دانشگاه مختصر باشد یا طولانی مدت، ما اعتماد داریم که پاداش خواهد داد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کرت اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.