University of Debrecen

مجارستان

Debrecen, HU, Debrecen Hungary

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه دبرسن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه دبرسن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه دبرسن

6,500 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
6,500 دلار
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه دبرسن برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
15+
EN
IELTS
5.5+
IB
International Baccalaureat
30+

دانشگاه دبرسن

تعداد دانشجویان دانشگاه دبرسن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه دبرسن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه دبرسن

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه دبرسن

زندگی دانشجویی در دانشگاه دبرسن: براساس جدیدترین رتبه های دانشگاه QS Word، دانشگاه دبرکن 167 مین دانشگاه بهترین در مورد نسبت دانشجویان بین المللی است. دانش آموزان می توانند از طیف گسترده ای از فعالیت های خارج از برنامه درسی انتخاب کنند. این دانشکده ها انواع باشگاه های دانشجویی را دارند. این باشگاه ورزشی پزشکی دارای امکانات جوش خورده از جمله زمین های تنیس و بسکتبال، یک اتاق وزنه برداری و یک استخر به راحتی در دسترس است. احزاب دانشجویی به طور مرتب سازماندهی می شوند. روز بین المللی غذا و شما سالانه با مشارکت هزاران دانشجو برگزار می شود. تعدادی فروشگاه قهوه و چای و همچنین کافه ها، بارها و کلوپ ها را ارائه می دهید که انواع سرگرمی های شبانه در مرکز شهر را ارائه می دهند. دبرکن سنت های فرهنگی و هنری قوی دارد. موزه دری کاردستی و سبک زندگی منحصر به فرد برای مجارستان شرقی را به نمایش می گذارد. مودم، بزرگترین و مرتفع ترین مرکز هنری مدرن و معاصر کشور نیز در Debrecen واقع شده است. تئاتر Csokonai در تمام طول سال اجراهای حرفه ای را ارائه می دهد، و نمایشگاه ها، جشنواره ها و جاذبه های فرهنگی بی شماری وجود دارد که فرصت های غنی و تحریک کننده ای را برای آرامش و سرگرمی ایجاد می کند. بیشتر دانشجویان ما دوست دارند وقت خود را در جنگل بزرگ بگذرانند که یک منطقه پارک زیبا از شهر است – فقط چند قدم با دانشگاه اصلی دانشگاه. سایت رسمی گردشگری زبان انگلیسی شهر می تواند بینش مفصلی تر ارائه دهد: https://visitdebrecen.com/ کمتر بخوانید

درباره دانشگاه دبرسن بیشتر بدانیم:

دانشگاه دبرسن: مجارستان یک کشور نسبتاً کوچک با 10 میلیون نفر است که دارای هفت همسایه و یکی از طولانی ترین تاریخ های ملل اروپایی با دولت بیش از 1100 سال است. به عنوان عضو اتحادیه اروپا و در صلیب شرق و غرب، یک مکان بسیار در دسترس و یک پایگاه ایده آل برای کشف همه اروپا است. Debrecen بزرگترین شهر در خارج از بوداپست است و بیش از 200، 000 نفر جمعیت دارد. در فاصله مناسب 250 کیلومتری تا شرق از پایتخت، Debrecen یک مرکز فرهنگی، اقتصادی و علمی منطقه و یک شهر مشهور دانشگاه است. با داشتن یک دانشجویی در حدود 28، 500، دانشگاه Debrecen یکی از بزرگترین موسسات آموزش عالی امروز در مجارستان است. همکاری چهارده دانشکده، پیشینه چند رشته ای را تضمین می کند که دانشگاه را به عنوان یک موسسه تحقیق و آموزش و مرکز فکری شرق مجارستان به عنوان یک نقش اصلی. در سال 2007 موسسه ما اولین کسی بود که بالاترین درجه جایزه صلاحیت آموزش عالی را دریافت کرد که به معتبرترین موسسات آموزش عالی مجارستان اهدا شد. این دانشگاه برنامه های خود را مطابق چارچوب صلاحیت اروپا از روند بولونیا انجام می دهد. بنابراین دیپلم های بدست آمده در دانشگاه دبرکن به طور کلی در کشورهای اتحادیه اروپا پذیرفته می شوند. علاوه بر این، تمام برنامه های ما توسط هیئت اعتباربخشی مجارستان که بخشی از هیئت اعتباربخشی اروپا است، معتبر هستند. برنامه های پزشکی توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO)، وزارت آموزش و پرورش دولتی (NY، ایالات متحده)، هیئت پزشکی کالیفرنیا، شوراهای پزشکی هند (امتحان واجد شرایط اجباری است)، اسرائیل، ایرلند، ایران، نروژ و یونایتد معتبر است. امارات عربی. برخی از حقایق و ارقام مهم در مورد UD: یک دانش آموز دانشجویی 28، 5006، 300 دانشجو بین المللی 23، 600 دوره ارائه شده 87 برنامه لیسانس 100 برنامه های کارشناسی UD 14-15 ٪ از حجم تحقیقات انجام شده در مجارستان را انجام می دهد دانشگاه دبرکن مفتخر است که بیش از 80 درجه برنامه هایی را که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود ارائه دهد: از جمله سال و ترم بین المللی، انواع مختلف دوره های زبان انگلیسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و سایر برنامه ها. تحصیل حتی با بورس تحصیلی کامل در دانشگاه Debrecen! بورسیه تحصیلی Hungaricum Stidendium و سایر گزینه های بودجه برای دانشجویان بین المللی در دسترس است. ما را در فیس بوک، اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید!

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه دبرسن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.