University of Delaware

ایالات متحده

Newark Campus, Newark United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه دلاویر در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه دلاویر را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه دلاویر

52,164 دلار
شهریه دانشجویان خارجی
29,644 دلار
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه دلاویر:

معدل
14+
GMAT
550+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
90+
EN
GRE
300+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه دلاویر در مقطع کارشناسی:

SAT
1200+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
90+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه دلاویر برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
14+
SAT
1220+
GMAT
550+
EN
GRE
308+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+
C1
CAE
171+
IB
International Baccalaureat
33+
EN
ACT
25+

دانشگاه دلاویر

**دانشگاه دلاویر: پیشوازی در تحصیلات و پژوهش در ایالات متحده** با افتخار به تاریخچه پرافتخار و نقش برجسته دانشگاه دلاویر در آموزش و پژوهش، به این مرکز تحصیلی برجسته در ایالات متحده خوش آمدید. دانشگاه دلاویر با بیش از دو قرن تجربه در حوزه تحصیلات و پژوهش، به یکی از نقاط برجسته آموزشی در جهان تبدیل شده است. **تاریخچه با افتخار:** دانشگاه دلاویر با تأسیس در سال ۱۸۳۳ به یک پیشوای آموزش و پژوهش در ایالات متحده می‌پیوندد. از آن زمان تا کنون، این دانشگاه با راهبردی توسعه‌ای پویا، به ترویج علم و فرهنگ در جامعه خدمت می‌کند. تاریخچه این دانشگاه پر از دستاوردها و تأثیراتی است که به جامعه علمی و صنعتی افتخار می‌آورد. **فارغ‌التحصیلان مشهور:** دانشگاه دلاویر با اساتید برجسته و برنامه‌های تحصیلی گسترده، فارغ‌التحصیلانی با دانش و توانمندی‌های برتر در حوزه‌های مختلف به بازار کار عرضه کرده است. شهرت فارغ‌التحصیلان این دانشگاه به عنوان رهبران، متخصصان و کارآفرینان موفق در جوامع مختلف دنیا شناخته می‌شود. **نقاط قوت برای داوطلبان:** 1. **تنوع برنامه‌های تحصیلی:** با ارائه بیش از ۳۰۰ برنامه تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، دانشگاه دلاویر به دانشجویان فرصتی را برای انتخاب رشته تحصیلی دقیق و تناسب با علاقه‌ها و هدف‌هایشان ارائه می‌دهد. 2. **تسهیلات پیشرفته و تحقیقاتی:** با آزمایشگاه‌های پیشرفته، مراکز تحقیقاتی و همکاری با صنعت، دانشگاه به دانشجویان فرصت‌هایی برای تحقیقات پیشرفته و تجربه عملی ارائه می‌دهد. 3. **محیط دانشگاهی فرهنگی و تنوع‌پذیر:** با جوامع متنوع و جاذبه‌های فرهنگی، دانشگاه دلاویر به دانشجویان تجربه‌ای چندفرهنگی و زندگی دانشجویی پویا فراهم می‌کند. **نتیجه‌گیری:** در نهایت، دانشگاه دلاویر با تاریخچه افتخارآمیز، فارغ‌التحصیلان موفق، برنامه‌های تحصیلی گسترده، تسهیلات پیشرفته و محیط زندگی پویا، انتخابی مناسب برای داوطلبانی است که به دنبال تجربه تحصیلات با کیفیت در ایالات متحده هستند. با ما در دانشگاه دلاویر، به دنیایی از امکانات، دانش و تجربه‌های شگفت‌انگیز خوش آمدید.

تعداد دانشجویان دانشگاه دلاویر

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه دلاویر

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه دلاویر

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه دلاویر بیشتر بدانیم:

دانشگاه دلاویر: برنامه کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه Delaware (UD) را به اوج خود ببرید. به عنوان یک فارغ التحصیل UD، می توانید در حرفه خود ادامه دهید یا به عنوان یک رهبر و مبتکر که آماده پیش بینی و تأمین نیازهای مهم زمان ما است، جدید را شروع کنید. شما با دانشکده ای از پزشکان باتجربه که به کشف، توسعه و پیشرفت در زمینه های مربوطه اختصاص یافته اند، مطالعه خواهید کرد. دانشگاه دلاور یک موسسه تحقیقاتی بسیار محترم است. برنامه های درسی ما با استفاده از آخرین تحقیقات در زمینه های مربوطه تهیه شده است. در نتیجه، شما با یک بنیاد قوی تر و آینده نگر در حوزه تحصیلی خود فارغ التحصیل می شوید. برنامه های پیشرو دانشگاه دلاور پنج مدرک کارشناسی ارشد آنلاین را ارائه می دهد، ارائه آموزش و تجربیات مبتنی بر تحقیقات با کیفیت بالا و همچنین متخصصان راحتی در هنگام حرکت به تعهدات کار، مدرسه و خانوادگی. یادگیری آنلاین شما می توانید امروز مهارت های حرفه ای خود را فراتر از آنچه با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه دلاور تصور کرده اید، پیش ببرد. برنامه های انعطاف پذیر ما به گونه ای طراحی شده اند که به شما امکان می دهد در حالی که هنوز یک حرفه شلوغ را حفظ می کنید، درسی و کلاس های آنلاین را تکمیل کنید. در واقع، شما می توانید آخرین تحقیق و استراتژی های به دست آمده در کلاس را در شغل فعلی خود اعمال کنید. UD دارای هفت موسسه تحقیقاتی در سطح دانشگاه و 80 مؤسسه و مرکز است که از علم گرفته تا امور عمومی و امور مالی تا مراقبت های بهداشتی تمرکز دارد. برنامه درسی طراحی شده برای الهام بخشیدن به موفقیت در کسب مدرک تحصیلات تکمیلی به این معنی است که شما به آینده متعهد هستید، و در UD، شما در مفاهیم و دیدگاه هایی غوطه ور خواهید شد که شما را برای رسیدن به اهداف خود آماده می کند و در حوزه خود رهبر می شوید. دانشکده فارغ التحصیلان UD از متخصصان حوزه خود تشکیل شده است که امروزه برخی از تحقیقات برجسته امروز را هدایت می کنند. با درپوش که ترکیبی از برنامه های درسی سنتی را با موضوع ابتکاری و متمرکز در آینده ترکیب می کند، شما با یک دانش و مهارت دانش فارغ التحصیل خواهید شد تا در هر مرحله از راه حرفه خود را ادامه دهید. نتیجه یک پایگاه دانش است که می توانید به حرفه خود بپردازید و یک مهارت برای پیشرفت در هر مرحله از راه.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه دلاویر اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.