University of Dubai

امارات متحده عربی

Academic City Emirates Road, Exit 49, Dubai, AE, Dubai United Arab Emirates

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه دوبی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه دوبی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه دوبی

تعداد دانشجویان دانشگاه دوبی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه دوبی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه دوبی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه دوبی بیشتر بدانیم:

دانشگاه دوبی: دانشگاه دبی (UD) در سال 1997 توسط بازرگانی و صنعت اتاق دبی (DCCI) تأسیس شد. ایده اصلی ایجاد یک دانشگاه دانشگاهی بود که در ارائه برنامه های آموزشی بالاتری برای توسعه سرمایه انسانی و UndertakerEsearch و مشاوره برای مشاغل در دبی/امارات، به جامعه تجارت خدمت می کند. این تعهد باعث شد UD با استخدام كارشناسی ارشد بسیار واجد شرایط و معیار برنامه درسی خود با بین المللی های معتبر، از ابتكارهای استراتژيك برای ارتقاء توانایی های edgegogical در دانشگاه استفاده كند. این امر باعث شده است که فارغ التحصیلان کالیبر بالا به صنعت که یکی از مأموریت های UD است، تولید کند. علاوه بر این، UD مؤسسه آستانه محور است و بنابراین نسبت به نگرانی های دانشجویان برای پیشرفت شغلی همه جانبه حساس است. ما همچنین مفتخریم که به همه افراد متقاضی اطلاع دهیم که، UD دارای سه کالج، دانشکده تجارت دبی (DBS) است که Bachelor، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد. کلیه برنامه های تجاری ارائه شده توسط دانشکده Dubaibusiness در سطح بین المللی توسط AACSB (انجمن مدارس AdvanceCollegiate تجاری) معتبر است که استاندارد طلا برای آموزش کیفیت در سطح جهان است. کالج دوم دانشکده مهندسی و فناوری اطلاعات (CEIT) است که لیسانس علوم مهندسی برق (با ویژگی های خاص در مهندسی ارتباطات) و لیسانس علوم بی کفایت و سیستم های اطلاعاتی (غلظت در سیستم های اطلاعاتی) را ارائه می دهد (BSC CIS ISS ISS از نظر بین المللی از نظر ABET (معتبر بین المللی است. اعتباربخشی برای مهندسی و فناوری) - CAC (کمیسیون اعتباربخشی محاسبات). بیشتر به این برنامه های دانشگاهی، کالج حقوقی تمرکز منحصر به فرد برای برنامه های کارشناسی ارشد قوانین: یکی در داوری و حل اختلاف و دیگری در جرایم مالی و پولشویی. از نقاط قوت اضافی UD فراهم کردن فرصت های ادامه تحصیل برای یادگیری مادام العمر است. اینها توسط برنامه های گواهینامه توسعه حرفه ای مرکز ما برای توسعه اجرایی ارائه می شود.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه دوبی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.