University of Florence

ایتالیا

P.zza S.Marco, 4, Florence, IT, Florence Italy

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فلورانس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فلورانس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فلورانس

**به معرفی دانشگاه فلورانس خوش آمدید** دانشگاه فلورانس، با تاریخچه‌ای پرافتخار و ارائه برنامه‌های تحصیلی گسترده، به عنوان یکی از مراکز برتر آموزشی در ایتالیا و جهان شناخته می‌شود. این دانشگاه با تمرکز بر تحقیقات علمی، فرهنگی و هنری، فرصت‌های بی‌نظیری را برای دانشجویان جهت گسترش دانش و تجربه‌یک تحصیل موفق ارائه می‌کند. **تاریخچه بلند: از 1321 تا کنون** دانشگاه فلورانس با تأسیس در سال 1321، به یکی از دانشگاه‌های قدیمی‌تر و معتبر ایتالیا تبدیل شده است. در طول تاریخ خود، این دانشگاه نقش مهمی در ترویج دانش و هنر بازی کرده و به ارتقاء فرهنگ و علم در ایتالیا و جهان پرداخته است. **فارغ‌التحصیلان برجسته** دانشگاه فلورانس با ارائه برنامه‌های تحصیلی برجسته، فارغ‌التحصیلانی در حوزه‌های متعددی تربیت کرده است. افرادی همچون میکل‌آنژلو، نقاش مشهور و توماسو سالینی، شاعر و نویسنده معروف از فارغ‌التحصیلان برجسته این دانشگاه به حساب می‌آیند. **نقاط قوت برای داوطلبان علاقه‌مند** 1. **تنوع برنامه‌های تحصیلی**: دانشگاه فلورانس با ارائه ده‌ها برنامه تحصیلی در رشته‌های مختلف، امکان انتخاب رشته‌ای متناسب با علاقه و توانایی شما را فراهم می‌سازد. 2. **بازارکار مطمئن**: دانشگاه فلورانس با تأکید بر ترکیب آموزش تخصصی با عملیاتی، دانشجویان را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند. 3. **موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد**: واقع در شهر فلورانس، یکی از شهرهای تاریخی و هنری ایتالیا، دانشگاه فلورانس فرصت دسترسی به فرهنگ، هنر و زندگی شهری را به دانشجویان ارائه می‌دهد. 4. **بنیانگذاری علمی قدیمی**: تاریخچه‌ای پرافتخار و بنیانگذاری علمی قدیمی این دانشگاه، زمینه‌ای را برای دستیابی به دانشگاهی با تاریخچه غنی و ارتقاء علمی فراهم می‌کند. 5. **محیط دانشجویی پویا**: با ارائه فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ورزشی متنوع، دانشگاه فلورانس به دانشجویان فرصتی می‌دهد تا به اوقات فراغت خود از لحاظ معنوی و اجتماعی بپردازند. با توجه به تاریخچه عریق، فارغ‌التحصیلان برجسته و امکانات برتر، دانشگاه فلورانس یک گزینه مناسب برای تحصیلات عالی شماست. این دانشگاه با تمرکز بر کیفیت آموزش، تحقیقات و همکاری با صنعت، فرصتی منحصر به فرد برای توسعه دانش و تجربه تحصیلاتی با ارزش ارائه می‌دهد.

تعداد دانشجویان دانشگاه فلورانس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فلورانس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فلورانس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فلورانس بیشتر بدانیم:

دانشگاه فلورانس: دانشگاه فلورانس می تواند ریشه های خود را به Edudium Generale، که در سال 1321 توسط جمهوری فلورنتین تأسیس شده است، ردیابی کند. در ابتدا، قانون مدنی و کانن، ادبیات و پزشکی از جمله موضوعاتی بود که در استودیوم تدریس می شد و دانشمندان معروف مختلف به آن دعوت می شدند آموزش در آنجا: از Giovanni Bocaccio خواسته شد تا در مورد کمدی الهی سخنرانی کند. با این حال، اهمیت این استودیوم با یک گاو توسط Popo Clemente VI در سال 1349 کاملاً به رسمیت شناخته شد، که در آن او به طور رسمی به استودیم اجازه داد که مدرک منظم را اعطا کند، حداکثر Privilegia را گسترش داد، و ثابت کرد که اولین دانشکده الهیات ایتالیایی در فلورانس خواهد بود. بشر در سال 1364، با امپراتور کارلو هشتم، استودیوم فلورنتین به یک دانشگاه امپریال تبدیل شد. با این حال، هنگامی که لورنزو با شکوه کنترل فلورانس و بخش اعظم توسکانی را به دست آورد، استودیوم در سال 1473 به پیزا منتقل شد. کارلو هشتم آن را از سال 1497-1515 به فلورانس منتقل کرد، اما با بازگشت خانواده Medici بار دیگر منتقل شد به پیزا علیرغم این حرکات، بسیاری از فعالیتهای تدریس در فلورانس ادامه یافت و تحقیقات علمی در آکادمی های مختلف زمان مانند Crusca و Cimento پشتیبانی قابل توجهی پیدا کردند. فقط در سال 1859، هنگامی که دوک بزرگ تبعید شد، همه این فعالیت های آموزشی جداگانه در یک سیستم مناسب به نام Istituto di Studi Pratici e di perfezionamento به هم پیوستند. یک سال بعد این توسط دولت یکپارچه ایتالیا به عنوان یک دانشگاه کامل به رسمیت شناخته شد. در سال 1923، با یک عمل ویژه پارلمان، اینستوتو به طور رسمی یک دانشگاه را معرفی کرد. بعداً، دانشگاه جدید در دانشکده های مختلف برگزار شد: کشاورزی، معماری، هنر، اقتصاد، آموزش، حقوق، ریاضیات، علوم جسمی و طبیعی، پزشکی و جراحی، داروسازی و علوم سیاسی. دانشکده مهندسی، که از سال 1928 دوره های 2 ساله ارائه شده بود، در سال 1970 به 10 دانشکده اضافه شد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فلورانس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.