UNIVERSITY OF GDANSK

لهستان

Campus Gdansk-Oliwa, Gdańsk Poland

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه گدانسک در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه گدانسک را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه گدانسک

تعداد دانشجویان دانشگاه گدانسک

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه گدانسک

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه گدانسک

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه گدانسک بیشتر بدانیم:

دانشگاه گدانسک: این دانشگاه طیف گسترده ای از اشکال آموزش را ارائه می دهد. برخی از این موارد بین رشته ای هستند و چندین مورد با همکاری سایر مراکز دانشگاهی در لهستان و خارج از کشور (از جمله مبادلات دانشجویی بیشتر و اراسموس) قابل انجام هستند. برنامه های ما صرف نظر از سن، حرفه، محل زندگی یا آموزش قبلی، مطابق با اصل یادگیری مادام العمر، به طیف گسترده ای از دانشجویان بالقوه، صرف نظر از سن، حرفه، محل زندگی یا آموزش قبلی هدایت می شود. دانشگاه Gdansk آموزش در 78 زمینه تحصیلی، شامل 223 تخصص، مطالعات تمام وقت و پاره وقت، در سطح کارشناسی (3 سال) و کارشناسی ارشد (2 سال اضافی) یا در چرخه جامع (طولانی مدت (چرخه طولانی) ارائه می دهد. ) برنامه های کارشناسی ارشد پنج ساله. برنامه درسی در اکثر زمینه های جدید دارای یک جهت گیری عمومی یا عملی است و آنها با همکاری متخصصان و کسانی که تجربه عملی در زمینه های خاص دارند، ابداع می شوند. در این دانشگاه دانش و تجربه کارفرمایان را ترسیم می کند. هر ساله زمینه های جدید تحصیلی توسعه می یابد و تمام تلاش می شود تا پیشنهاد آموزشی ما را با نیازهای بازار کار و چالش های پیش روی جامعه قرن بیست و یکم تطبیق دهد. برنامه درسی در اکثر زمینه های جدید دارای یک جهت گیری عمومی یا عملی است و آنها با همکاری متخصصان و کسانی که تجربه عملی در زمینه های خاص دارند، ابداع می شوند. در این دانشگاه دانش و تجربه کارفرمایان را ترسیم می کند. آخرین زمینه های پیشنهادی مطالعه در دانشگاه گدانسک شامل ژنتیک و زیست شناسی تجربی، حمایت از منابع طبیعی، روانشناسی کار و تجارت، مدل سازی ریاضی و تجزیه و تحلیل داده ها، تجارت شیمیایی است. دیپلماسی ؛ مطالعات شرقی ؛ مطالعات بالکان ؛ قانون در مدیریت و اقتصاد ؛ مطالعات چینی ؛ مطالعات ایبری ؛ روانشناسی عصبی ؛ زبان، فرهنگ و اقتصاد فنلاند ؛ استفاده از انفورماتیک در تجارت و مالیات و خدمات مشاوره مالیاتی. دانشگاه گدانسک همچنین با گزینه های مطالعه مانند تجارت بین المللی، مدیریت تجارت اروپا، تحلیلگر مالی، ارتباطات فرهنگی، روابط بین فرهنگی و تجاری در اروپا، دوره های خود را به زبان انگلیسی گسترش داده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه گدانسک اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.