University of Glasgow

اسکاتلند

Gilmorehill Campus (Main), Glasgow United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه گلاسکو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه گلاسکو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه گلاسکو:

معدل
14+
GMAT
580+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
90+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه گلاسکو در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
14+
SAT
1280+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
90+

دانشگاه گلاسکو

به دانشگاه گلاسکو خوش آمدید! در این مقاله، با تاریخچه‌ی گسترده، فارغ‌التحصیلان برجسته و نقاط قوت دانشگاه گلاسکو آشنا خواهید شد. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به شما در تصمیم‌گیری درباره انتخاب دانشگاه گلاسکو به عنوان مقصد تحصیلی کمک خواهد کرد. **تاریخچه‌ی گسترده:** دانشگاه گلاسکو با تاریخی که به سال 1451 بازمی‌گردد، یکی از دانشگاه‌های قدیمی و معتبر اروپا محسوب می‌شود. از آغاز تأسیس تا به امروز، این دانشگاه با تعهد به کیفیت آموزش و تحقیقات و تعامل با جوامع بین‌المللی، به یکی از مقصدهای محبوب تحصیلی تبدیل شده است. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه گلاسکو با افتخار می‌تواند به فارغ‌التحصیلان برجسته‌ای همچون لورد کلیفورد، نخست‌وزیر کانادا، و جیمز واتسون، کشف کننده‌ی ساختار د.ان‌ای، اشاره کند. این فارغ‌التحصیلان نمونه‌هایی از دستاوردهای بزرگی هستند که از دانشگاه گلاسکو بیرون آمده‌اند. **نقاط قوت دانشگاه گلاسکو:** ۱. **برنامه‌های تحصیلی متنوع:** این دانشگاه با ارائه‌ی برنامه‌های تحصیلی متنوع در زمینه‌های مختلف، به دانشجویان امکان انتخاب مسیر مورد علاقه‌شان را می‌دهد. ۲. **محیط زندگی شهری:** واقعیت در دل شهر گلاسکو، دانشجویان به امکانات شهری و فرهنگی غنی دسترسی دارند که زندگی دانشگاهی‌شان را متنوع و جذاب می‌کند. ۳. **تحقیقات برجسته:** دانشگاه گلاسکو با تمرکز بر تحقیقات برجسته در زمینه‌های مختلف، فرصت‌های ممتازی را برای دانشجویان علاقه‌مند به تحقیقات ارائه می‌دهد. **تصمیم‌گیری هوشمندانه:** دانشگاه گلاسکو با تاریخچه‌ی قدیمی، فارغ‌التحصیلان برجسته و برنامه‌های تحصیلی متنوع، به عنوان یک مقصد ت حصیلی مهم در نظر گرفته می‌شود. در انتخاب دانشگاه گلاسکو برای تحصیل، مزایا و معایب آن را با دقت بررسی کرده و به تصمیمی هوشمندانه دست پیدا کنید.

تعداد دانشجویان دانشگاه گلاسکو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه گلاسکو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه گلاسکو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه گلاسکو بیشتر بدانیم:

دانشگاه گلاسکو: گلاسکو یک دانشگاه برتر جهان با یکی از وسیع ترین دوره های انگلستان است. این دانشگاه که در سال 1451 تأسیس شده است، به دلیل کارهای زیرزمینی خود در سطح بین المللی شناخته می شود و از متفکران دانشمند برجسته لرد کلوین به پدر اقتصاد آدام اسمیت الهام گرفته است. دانشگاه گلاسکو در یک نگاه: • عضو گروه معتبر راسل، گروهی از گروه از پیشرو در دانشگاه های فشرده تحقیقات بریتانیا در انگلستان • بنیانگذار Universitas 21، گروه بندی بین المللی دانشگاه هایی که به تعیین استانداردهای جهانی برای آموزش عالی اختصاص داده شده اند • درآمد تحقیق سالانه بیش از 181 میلیون پوند • یک جامعه بین المللی بیش از 29000 دانشجو، از 130 + کشورها. در حال حاضر یک پروژه سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ 1 میلیارد پوند در املاک دانشگاه برای ایجاد فضاها و فرصت هایی برای آموزش، آموزش و تحقیقات در حال تغییر در جهان است. در اوایل سال 2021، مرکز جدید یادگیری و آموزش جیمز مک کون اسمیت در اوایل سال 2021 افتتاح می شود. Glasgow سومین شهر بزرگ انگلیس و یکی از شهرهای برتر دانشجویی جهان است. یک نظرسنجی از زمان 2019 آن را در ده شهر برتر جهان قرار داد. در بین برلین و پاریس، گلاسکو هم برای دوستی و هم برای قیمت گذاری به شماره یک رای داده شد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه گلاسکو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.