University of Houston

ایالات متحده

University of Houston, Houston United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه هیوستون در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه هیوستون را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه هیوستون:

GMAT
610+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه هیوستون در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
SAT
1080+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+

دانشگاه هیوستون

تعداد دانشجویان دانشگاه هیوستون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه هیوستون

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه هیوستون

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه هیوستون بیشتر بدانیم:

دانشگاه هیوستون: دانشگاه هیوستون، که در سال 1927 تأسیس شد، یک موسسه تحقیقاتی عمومی است که از 16 دانشکده دانشگاهی و یک کالج افتخارات بین رشته ای تشکیل شده است. برنامه ها از طریق دانشکده های معماری و طراحی، هنر، تجارت، آموزش، مهندسی، افتخارات، امور عمومی، مدیریت هتل و رستوران، حقوق، هنرهای لیبرال و علوم اجتماعی، پزشکی، علوم طبیعی و ریاضیات، پرستاری، اپتومتری، داروخانه ارائه می شود. کار اجتماعی و فناوری. پردیس اصلی آن در هیوستون واقع شده است، اما دو مکان آموزشی در Sugar Land و Katy واقع شده است. دانشگاه هیوستون یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در سراسر جهان به عنوان رهبر تحقیقات انرژی و بهداشت، حقوق، تجارت و آموزش محیط زیست شناخته می شود. UH با ارائه دانشکده های کلاس جهانی، یادگیری تجربی، مشارکت در صنعت استراتژیک و امکانات پیشرفته مانند پل فناوری بین رشته ای و منطقه بهداشت، که ادغام ترکیبی از تحقیقات و تدریس است، در منطقه جهانی هیوستون و ساحل خلیج فارس در سطح جهانی خدمت می کند. فضاهایی با کلینیک های مراقبت های بهداشتی که به جامعه اطراف خدمت می کنند. UH که در چهارمین شهر بزرگ آمریکا واقع شده است، یکی از متنوع ترین دانشگاه های تحقیقاتی کلانشهر در ایالات متحده است و بیش از 46000 دانشجو در یکی از متنوع ترین مناطق کشور را خدمت می کند. علاوه بر آماده سازی دانشجویان خود برای موفقیت در اقتصاد جهانی امروز، UH یک کاتالیزور در جامعه خود است - زندگی را از طریق پروژه های بهداشت، آموزش و دستیابی به ایجاد آینده ای برای کودکان و خانواده ها در هیوستون، تگزاس و سراسر جهان تغییر می دهد. سایر شایستگی های متمایز UH شامل ایجاد یک فصل Phi Beta Kappa است که نشانگر پایه و اساس محکمی برای تحصیلات کارشناسی و پیشرفت تحصیلی، یک برنامه دو و میدانی بخش تاریخی I با امکانات برتر، برنامه های هنری سطح بالا و یک دانشکده شناخته شده بین المللی است. برنده جایزه نوبل، مدال ملی برندگان علوم، جایزه پولیتزر و برنده جایزه تونی و اعضای آکادمی های معتبر ملی. UH که در یک پردیس درختی واقع شده است، فقط چند دقیقه با مرکز شهر هیوستون، مرکز پزشکی تگزاس و مناطق شلوغ تئاتر و موزه هیوستون فاصله دارد. دانشگاه هیوستون محل آموزش تدریس در سطح جهانی، تحقیقات انقلابی، یکی از مهمترین مجموعه هنرهای عمومی توسط هر دانشگاهی در ایالات متحده و دانشجویان شناخته شده ملی است - همه با هم همکاری می کنند تا یک محیط آموزشی رقابتی در سطح جهانی ایجاد کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه هیوستون اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.