University of Johannesburg

آفریقای جنوبی

University of Johannesburg Auckland Park Kingsway Campus, Johannesburg South Africa

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ژوهانسبورگ در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ژوهانسبورگ را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ژوهانسبورگ

به دانشگاه یوهانسبورگ خوش آمدید! دانشگاه یوهانسبورگ با تاریخچه‌ای دینامیک، شبکه‌ای از فارغ‌التحصیلان موفق و امکانات تحصیلی پیشرفته، به عنوان یکی از دانشگاه‌های برجسته در آفریقای جنوبی و جهان مشهور است. در این متن، به تاریخچه‌ی فراوان دانشگاه یوهانسبورگ، فارغ‌التحصیلان معروف، و نقاط قوتی که به داوطلبان آینده ارائه می‌دهد، خواهیم پرداخت. **تاریخچه‌ی دانشگاه یوهانسبورگ:** دانشگاه یوهانسبورگ در سال 2005 با ادغام سه دانشگاه معتبر تاسیس شد و به سرعت به عنوان یک مرکز آموزشی و تحقیقاتی برجسته شناخته شد. با تأکید بر کیفیت آموزش و تحقیقات پیشرفته، دانشگاه به دانشجویان فرصتی فراهم می‌کند تا تجربه‌ای یادگیری فراتر از انتظار را تجربه کنند. **فارغ‌التحصیلان معروف:** فارغ‌التحصیلان دانشگاه یوهانسبورگ با داشتن موفقیت‌های چشمگیر در حوزه‌های مختلف، به توسعه اجتماع و اقتصاد آفریقای جنوبی و جهان کمک کرده‌اند. نام‌هایی چون توبیاس لوتو (سیاستمدار و وزیر امور خارجه آفریقای جنوبی)، مایکل هال (سفیر آفریقای جنوبی در ایالات متحده) و برام فیشر (شاعر و نویسنده برجسته) از فارغ‌التحصیلان معروف این دانشگاه می‌باشند. **نقاط قوت دانشگاه یوهانسبورگ:** 1. **تعهد به تحقیقات و نوآوری:** دانشگاه یوهانسبورگ با تمرکز بر تحقیقات پیشرفته و تجربه‌ی آموزشی به‌روز، به دانشجویان فرصتی مناسب برای توسعه مهارت‌ها و تجربه تحقیقی می‌دهد. 2. **ارتباط با صنعت:** با ارتباط‌های نزدیک با صنعت و سازمان‌های کاری، دانشگاه به دانشجویان امکان شرکت در پروژه‌ها و کارآموزی‌های مرتبط با حوزه تخصصی خود را می‌دهد. 3. **محیط زندگی فعال:** با فراهم کردن امکانات فرهنگی، ورزشی و اجتماعی گسترده، دانشگاه به دانشجویان امکان تجربه یک زندگی دانشجویی پویا را می‌دهد. **در نهایت،** اگر به دنبال تحصیل در یک دانشگاه با ارتباط نزدیک با صنعت، تجربه تحقیقات ی و محیط زندگی فعال هستید، دانشگاه یوهانسبورگ به عنوان مقصدی مناسب برای شما می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر، به صفحهٔ معرفی دانشگاه مراجعه کرده و تصمیمی آگاهانه برای آینده تحصیلی‌تان بگیرید.

تعداد دانشجویان دانشگاه ژوهانسبورگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ژوهانسبورگ

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ژوهانسبورگ

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ژوهانسبورگ بیشتر بدانیم:

دانشگاه ژوهانسبورگ: دانشگاه ژوهانسبورگ (UJ) یک دانشگاه بین المللی آفروپولیتنی است که دارای هویت گنجاندن است، یک انسداد، زندگی و حرفه های متنوع را تغییر می دهد. یک دانشگاه با افتخار آفریقای جنوبی، ریشه در شهر پر جنب و جوش و چند فرهنگی ژوهانسبورگ، منعکس کننده انرژی این شهر و پذیرش تنوع آن با اشتیاق برابر است. در دانشگاه ژوهانسبورگ "آینده. Remagined "فقط یک عبارت جذاب نیست. این مؤسسه در 4 تفکر انقلاب صنعتی در آفریقا رهبری می کند و آینده را در همه رشته ها مجدداً تصور می کند. این نهادی است که مظهر اصول اصلی تفکر انتقادی و همکاری معنادار، لنگر انداختن در آفریقا و شکل گیری پویا آینده است. از طریق این اصول، ما به دانش آموزان خود مزیت رقابتی را که برای رقابت در صحنه جهانی نیاز دارند، می دهیم، اما مهمتر از همه، ما بهترین ذهن را از سراسر جهان جذب می کنیم تا با این رهبران در تجدیدنظر در آینده شرکت کنیم. دانش آموزان، مربیان، معلمان و رهبران فکر UJ نه تنها در آفریقای جنوبی بلکه در سراسر قاره آفریقا و جهان تغییر می کنند. با قرار گرفتن در معرض امکانات در سطح جهانی، ساختارهای اثبات شده پشتیبانی و کارمندان آکادمیک برنده جایزه-همه در جهت تغذیه تصورات در یک محیط امن و مساوی مساوی-ما جهان را با نسل جدیدی که با تخیل رهبری می کند، با خلاقیت و خلاقیت و خلاقیت و خلاقیت و خلاقیت در حال انجام است با قدرت دیدن فراتر از حال ما. به عنوان یک موسسه تحقیقاتی محترم، دانشگاه از طریق یک رویکرد چند رشته ای به راه حل های عملی که باعث ایجاد تفاوت واقعی می شود، از طریق بررسی تأثیر رشد اولیه دوران کودکی گرفته تا فضای هیجان انگیز هوش مصنوعی، اتوماسیون فرآیند و شهرهای هوشمند، موج جدید اندیشه را هدایت می کند. ؛ برای توسعه فناوری نانو قادر به از بین بردن آلاینده ها از آب. ما در حال بررسی پایداری منابع جهانی از طریق علوم زمین هستیم و به گذشته خود می پردازیم تا در مورد آینده خود بیاموزیم. از برنامه های آکادمیک حرفه ای و سنتی گرفته تا متخصصان و دانش آموختگان، چهار پردیس ما به دانشجویان ما انتخاب برنامه های تحصیلی را در هشت دانشکده ارائه می دهد: هنر، طراحی و معماری. تحصیلات؛ مهندسی و محیط ساخته شده ؛ علوم بهداشتی ؛ علوم انسانی ؛ قانون ؛ و علم و همچنین در دانشکده تجارت و اقتصاد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ژوهانسبورگ اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.