University of Kent

انگلیس

Canterbury campus, Canterbury United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه کنت

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه کنت در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه کنت را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه کنت

18,000 پوند
شهریه دانشجویان خارجی
9,250 پوند
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کنت:

کارشناسی اگر اهل انگلستان یا ایرلند هستید ، باید از طریق UCA اقدام کنید. اگر شرایط زیر را رعایت کنید ، ممکن است از طریق UCA یا مستقیماً در وب سایت ما درخواست کنید: شما از انگلستان یا ایرلند نیستید ، هزینه خانه را پرداخت نمی کنید (یعنی هزینه بین المللی یا ویژه اتحادیه اروپا را پرداخت می کنید) هرگز از UCA استفاده نکرده اید و قصد ندارید از UCA در آینده استفاده کنید ، اگر واجد شرایط هستید و قصد استفاده مستقیم دارید وب سایت ما ، شما نباید در هر نقطه ای از UCA استفاده کنید. ارسال درخواست شما به UCA و وب سایت ما باعث ایجاد مشکل در برنامه های شما خواهد شد. برنامه های کاربردی روندی به نام “پاکسازی” در ماه ژوئیه و آگوست انجام می شود که از اول ژوئیه سالانه اجرا می شود. ما یک لیست به روز شده از تمام مدرک های کنت را ارائه خواهیم داد که هنوز هم مکان های در دسترس هستند پس از باز شدن پاکسازی – این می تواند فرصتی دیگر برای استفاده به شما بدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد فرآیند پاکسازی و نحوه استفاده ، لطفاً برای جزئیات بیشتر به پاکسازی در کنت مراجعه کنید. اکنون اقدام کنید دوره تحصیلات تکمیلی برنامه های کاربردی برای برنامه های کارشناسی ارشد ما از طریق آنلاین مستقیم به دانشگاه کنت انجام می شود. برای دانشجویان بین المللی ، مهلت برنامه های کارشناسی ارشد آموزش کارشناسی ارشد 31 ژوئیه است. اگرچه هیچ مهلت پایانی ثابت برای برنامه های کاربردی در مدارک تحقیق وجود ندارد ، ما اکیداً توصیه می کنیم که در اسرع وقت درخواست کنید. حداکثر سه ماه قبل از تاریخ شروع مورد نظر خود. این دانشگاه سه تاریخ ورود به دکترا در طول سال تحصیلی دارد: سپتامبر ، ژانویه و مه. ورود به کارشناسی ارشد توسط تحقیقات فقط در ماه سپتامبر است.
معدل
12+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
85+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کنت در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
12+
SAT
1290+
EN
IELTS
5+
EN
TOEFL
72+
IB
International Baccalaureat
34+
EN
ACT
27+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه کنت برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
12+
SAT
1290+
EN
IELTS
5+
EN
TOEFL
72+
EN
PTE
62+
C1
CAE
176+
AU
ATAR
87+
IB
International Baccalaureat
34+
EN
ACT
27+

دانشگاه کنت

**خوش آمدید به دانشگاه کنت، مقصد تحصیلی برتر در انگلستان** **معرفی دانشگاه کنت:** دانشگاه کنت یکی از جذاب‌ترین و معتبرترین دانشگاه‌های بریتانیا است که از سال ۱۹۶۵ با تعهد به ارائه آموزش عالی و تجربه تحصیلی متمایز، به دانشجویان از سراسر جهان خدمت می‌کند. این دانشگاه با دارا بودن محیطی دوستانه، امکانات تحصیلی عالی و تعاملات بین‌المللی فراوان، فرصتی بی‌نظیر برای ارتقاء دانش و مهارت‌های تخصصی به دانشجویان ارائه می‌دهد. **تاریخچه:** دانشگاه کنت در سال ۱۹۶۵ تأسیس شد و از آن زمان به عنوان یک مرجع اصیل در حوزه آموزش و تحقیقات در انگلستان شناخته می‌شود. با تاریخچه‌ی پرافتخاری که به عنوان یکی از دانشگاه‌های پیشرو در زمینه‌های علمی، انسانی و فناوری دارد، دانشگاه کنت به دانشجویان خود فرصتی برای پیگیری تحصیلات عالی با استانداردهای جهانی ارائه می‌دهد. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در حوزه‌های مختلف، از علوم تا هنرها، اقتصاد و مهندسی، به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته‌اند. نام‌آوری‌های ارزشمند از دانشجویان کنت نشان‌دهنده نقش مهم این دانشگاه در ارتقاء سطح علمی و فرهنگی جامعه و جهان است. **جذابیت‌ها و مزایا:** دانشگاه کنت با محیطی پویا و فعال، امکانات تحصیلی به‌روز، و رویکردی شهروندانه و بین‌المللی، به دانشجویان فرصتی برای تجربه تحصیلی عمیق و ایجاد ارتباطات جهانی ارائه می‌دهد. تخصص‌های متعدد و برنامه‌های تحصیلی متنوع از کنت یک مقصد جذاب برای دانشجویان علاقه‌مند به ترکیبی از تحصیلات ممتاز و تجربه‌ی زندگی فرهنگی در انگلستان می‌سازد. **نتیجه‌گیری:** دانشگاه کنت با تاریخچه‌ی ارزشمند، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای بی‌شمار، انتخابی استوار و کارآمد برای دانشجویانی که به دنبال تجربه‌ی تحصیلی متفاوت و توسعه‌ی تخصصی خود هستند. اگر شما نیز به دنبال ترکیبی از تحصیلات برتر، ارتباط با محیط‌های بین‌المللی و ایجاد آینده‌ای موفق هستید، دانشگاه کنت به عنوان یک مقصد مناسب برای ارتقاء دانش و کسب تجربه‌ی تحصیلی ممتاز پیشنهاد می‌شود.

تعداد دانشجویان دانشگاه کنت

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه کنت

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه کنت

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه کنت

زندگی دانشجویی در دانشگاه کنت: خیلی بیشتر از سخنرانی ها و سمینارها به دانشگاه وجود دارد. در کنت می توانید به یک جامعه دانشجویی بپیوندید، ورزش جدیدی را به خود اختصاص دهید، خود را در صحنه موسیقی غوطه ور کنید یا داوطلبانه را برای تقویت چشم انداز شغلی خود انجام دهید. ورزش و تناسب اندام: ما متعهد به “ورزش برای همه” هستیم و شما را به فعال تر بودن، مناسب تر شدن و لذت بردن از آن در کنت تشویق می کنیم. این که آیا شما یک کاربر تفریحی هستید یا یک ورزشکار جدی، تیم اختصاصی ورزشی ما و مربیان بهداشتی و تناسب اندام کاملاً واجد شرایط برای کمک به شما هستند. بورس های ورزشی سخاوتمندانه نیز در دسترس است. هنر و فرهنگ: از جدیدترین فیلم ها، تئاتر، هنر، موسیقی، تاریخ و رقص در مرکز سینمای دانشگاه و مرکز هنرهای گلبنکیا لذت ببرید. همچنین می توانید در تولیدات و رویدادهای ایجاد شده توسط دانش آموزان شرکت کنید. جامعه موسیقی: موسیقی بخش بزرگی از تجربه کنت است. دانش آموزان همه افراد می توانند در طیف گسترده ای از فعالیت های موسیقی خارج از برنامه درسی شرکت کنند و حتی فرصت هایی برای اجرای در محیط های دیدنی کلیسای جامع کانتربری وجود دارد. بورس های تحصیلی عملکرد موسیقی در دسترس سازهای با استعداد و خوانندگان است. باشگاه ها و جوامع: علایق خود را به اشتراک بگذارید و از سراسر جهان دوستان مادام العمر ایجاد کنید. طیف گسترده ای از گروه های ورزشی، عملکرد، فرهنگی، ایمان و ذینفع ویژه در دسترس هستند و حتی می توانید جامعه خود را تأسیس کنید. همچنین فرصت هایی برای داوطلبانه و جمع آوری کمک های مالی و کار برای ایستگاه های تلویزیونی و رادیویی کنت اتحادیه وجود دارد. در مقیاس جهانی از آن لذت ببرید: با جامعه واقعاً بین المللی ما – بیش از 159 ملیت توسط دانشجویان ما نمایندگی می شوند – شما این فرصت را خواهید داشت که جشنواره هایی مانند هولی، شکرگذاری و سال نو چینی را با دانشجویان سراسر جهان جشن بگیرید. کنت از هر کجا که در جهان هستید. نگاهی به پردیس های خیره کننده کانتربری و مدوی ما بیندازید تا همه آنچه را که کنت برای شما ارائه می دهد، ببینید. خود را در زندگی، اسکان و فضاهای دانشگاهی ما غوطه ور کنید تا احساس آنچه را که در محوطه دانشگاه است، احساس کنید. اگر می خواهید طعم زندگی را در کنت به دست آورید، چرا در یکی از رویدادهای مجازی ما رزرو نکنید؟ می توانید در مورد همه رویدادهای مجازی ما در اینجا اطلاعات کسب کنید. کمتر بخوان

درباره دانشگاه کنت بیشتر بدانیم:

دانشگاه کنت: در رده بندی دانشگاه جهانی QS 2024، کنت در رتبه 39 در انگلیس قرار گرفته و در 25 ٪ برتر موسسات آموزش عالی در سراسر جهان قرار دارد. در اینجا در کنت، همه ما بخشی از یک دانشگاه پر جنب و جوش، خلاق و فراگیر هستیم که به دنبال ایجاد مارک خود هستیم. ما به یکدیگر الهام می دهیم که کارهای برجسته ای را در کنت انجام دهند و به نوبه خود، فارغ التحصیلان ما را قادر می سازد تا کارهای برجسته ای را در جهان انجام دهند. این چیزی است که ما به آن بسیار افتخار می کنیم. هنگامی که کنت را برای مطالعه بین المللی انتخاب می کنید، دروازه ای مناسب برای جهان فراتر از آن را انتخاب می کنید. جامعه متنوعی را پیدا خواهید کرد که در آن گروه ها و فعالیت ها شبکه پشتیبانی را برای دوستان جدید فراهم می کنند. از شما الهام گرفته می شود و همچنین به چالش کشیده می شود تا مرزهای تفکر و تحقیقات فعلی را تحت فشار قرار دهید. در کنت، مهم نیست که چقدر به آنجا رسیده اید، هیچ محدودیتی برای تا چه حد می توانید بروید. ما به پتانسیل همه افراد درگیر در دانشگاه کنت، در محوطه دانشگاه و جامعه وسیع خود اعتقاد داریم تا تغییری ایجاد کنیم. با هر ارتباط انسانی که ما برقرار می کنیم، ما قوی تر می شویم، عزم ساختمان و روحیه جامعه ای که یک عمر طول می کشد. KENT به شما آموزش الهام بخش در مکان های مطالعه ایمن و استقبال در کانتربری و مدوی و همچنین مرکز تخصصی تحصیلات تکمیلی در پاریس را ارائه می دهد. شما می توانید از طیف گسترده ای از مدرک های پایه، کارشناسی و کارشناسی ارشد، که بسیاری از آنها در خارج از کشور یا سال در گزینه های صنعت تحصیل کرده اند، انتخاب کنید. برای حمایت از شما در هنگام گسترش دانش خود، ما یک صندوق بورس تحصیلی سخاوتمندانه از جمله جوایزی برای تعالی موسیقی و ورزشی و بورس های تحصیلی اختصاصی برای دانشجویان بین المللی داریم. با داشتن یک بدن دانشجویی که بیش از 157 ملیت را نمایندگی می کند، می توانید در مقیاس جهانی سرگرم شوید. در Worldfest، روز اروپا شرکت کنید و رویدادهایی مانند هولی، شکرگذاری، سال نو چینی و موارد دیگر را جشن بگیرید. شما همچنین می توانید برای دیدار با سایر دانشجویان بین المللی، به گروه بین المللی به رهبری دانشجویی ما بپیوندید، داستانهایی را به اشتراک بگذارید و از یکدیگر حمایت کنید، تجربه دانشجویی بین المللی شما کاملاً بی نظیر خواهد بود و شما را برای هر جنبه ای از زندگی و حرفه خود مجهز می کند. ثبت نام در خبرنامه ما-آخرین به روزرسانی ها از کنت را مستقیماً دریافت کنید، در مورد آخرین بورس های تحصیلی و گزینه های تأمین مالی ما، رویدادهای آینده و محتوای متناسب با موضوع خاص اطلاعاتی کسب کنید. به ما واقعاً یا در رویدادهای باز دانشگاهی، هر دو چهره به چهره و مجازی را ارائه دهید گزینه ها، فرصتی برای دیدار با کارمندان و دانشجویان فعلی ما در پردیس های انگلستان و مرکز پاریس. ما همچنین در طیف گسترده ای از رویدادها در سراسر جهان شرکت می کنیم، اگر شما اهل انگلستان نیستید، صفحه رویدادهای بین المللی خود را بررسی کرده و به صورت حضوری با ما ملاقات می کنیم. برای کشف اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های متمرکز شغلی که در انگلستان و اروپا ارائه می شود، در رویداد تحصیلات تکمیلی ما در صورت تقاضا ثبت نام کنید. اکنون برای پیوستن به دنیای ما و شروع به ساختن آینده خود استفاده کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه کنت اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.