University of Lincoln

انگلیس

Brayford Pool, Lincoln, GB, Lincoln United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه لینکولن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه لینکولن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه لینکولن:

معدل
12+
GMAT
550+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
90+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه لینکولن در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
12+
SAT
1190+
EN
IELTS
6+

دانشگاه لینکولن

تعداد دانشجویان دانشگاه لینکولن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه لینکولن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه لینکولن

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه لینکولن بیشتر بدانیم:

دانشگاه لینکولن: دانشگاه لینکلن، انگلستان، در قلب یک شهر زیبا و تاریخی در منطقه میدلندز شرقی انگلیس واقع شده است، شهرت بین المللی را برای کیفیت تدریس و تحقیق و رویکرد ابتکاری خود در کار با کارفرمایان ایجاد کرده است. این دانشگاه حدود 15000 دانشجو در چهار دانشکده دانشگاهی خود دارد که شامل موضوعات هنری، علوم، تجارت و علوم اجتماعی با بیش از 300 دوره در کل در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد است. شهر لینکلن تقریباً در طی یک ساعت سفر ناتینگهام، لستر و شفیلد است و به خوبی از طریق جاده و راه آهن به لندن و چندین فرودگاه بزرگ انگلستان متصل است. قلعه و کلیسای جامع قرون وسطایی آن با محبوبیت گردشگران، هر سال صدها هزار بازدید کننده از سراسر جهان را به خود جلب می کند. بیشتر دانشجویان این دانشگاه در پردیس اصلی استخر بریلفورد در منطقه آبشار زیبا از مرکز شهر لینکلن مستقر هستند. بیش از 100 ملیت مختلف در بین جامعه دانشگاهی نمایان می شوند و دانشگاه لینکلن به طور مداوم در بین دانشگاه های برتر انگلیس برای رضایت دانشجویان رتبه بندی می شود. در نظرسنجی ملی دانشجویی در انگلستان 2018، لینکلن برای رضایت کلی دانش آموزان از بین 121 دانشگاه ذکر شده با رتبه شماره یک برای چندین زمینه موضوعی در جایگاه هفتم قرار گرفت. این دانشگاه به طلا - بالاترین استاندارد ممکن - در چارچوب تعالی تدریس سال 2017، ارزیابی سراسر کشور از کیفیت تدریس در مؤسسات آموزش عالی انگلیس اهدا شد و از بین 121 دانشگاه انگلستان که در راهنمای دانشگاه نگهبان 2019 ذکر شده است، در رتبه 22 قرار گرفت. از پردیس استخر بریلفورد لینکلن در سال 1996 توسط اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم افتتاح شد، بیش از 350 میلیون پوند در ساختمانها و امکانات سرمایه گذاری شده است، و در حالی که این موسسه می تواند ریشه های خود را به سال 1861 ردیابی کند، اما توسط تایمز و یکشنبه ذکر شده است. Times Good University Guide 2019 به عنوان یکی از دانشگاه های برتر مدرن انگلستان. دانشگاه لینکلن به دلیل رویکرد خود در همکاری با کارفرمایان، جوایز کسب کرده است، که مهمترین آنها رابطه آن با شرکت مهندسی جهانی زیمنس در توسعه دانشکده مهندسی لینکلن است، که اولین تأسیسات اختصاصی در نوع خود بود که در انگلستان برای اطلاعات بیشتر ایجاد شده است از 20 سال این دانشگاه همچنین برای کیفیت تحقیقات خود دارای شهرت شدیدی است، با بیش از نیمی از تحقیقات ارائه شده خود به عنوان بین المللی یا پیشرو در جهان در آخرین ارزیابی در سراسر کشور از استانداردهای تحقیقاتی دانشگاه، چارچوب عالی تحقیقات 2014 (Ref 2014 ). محققان این کشور در زمینه همکاری های مهم بین المللی با دانشگاه های سراسر جهان با تخصص در زمینه هایی از جمله تصویربرداری پزشکی، حفاظت از معماری، توسعه اقتصادی روستایی، فناوری کشاورزی، بیوتکنولوژی و توسعه مواد مخدر کار می کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه لینکولن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.