University of Memphis

ایالات متحده

Memphis, US, Memphis United States

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ممفیس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ممفیس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ممفیس

تعداد دانشجویان دانشگاه ممفیس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ممفیس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ممفیس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ممفیس بیشتر بدانیم:

دانشگاه ممفیس: UOFM که در یک محله مسکونی آرام از ممفیس، تنسی واقع شده است، یک موسسه تحقیقاتی مهم است. آنچه در اینجا می آموزید، احساس تعامل فکری را ایجاد می کند که به شما امکان می دهد تا در زندگی و در طول حرفه خود تغییر ایجاد کنید. ما که در سال 1912 تأسیس شد، ما هر ساله بیش از 21،000 دانشجو را به دانشگاه می دانیم. تنوع یکی از نقاط قوت ماست. دانشجویان و دانشکده ها از سراسر جهان می آیند تا بخشی از تجربه UOFM باشند. این مدرسه با داشتن 25 صندلی تعالی و پنج مرکز تعالی تصویب شده توسط دولت، موسسه پرچمدار هیئت مدیره تنسی سیستم است. چه اتفاقی می افتد که دانش آموزان را با استعدادها و پیشینه های متنوع می گیرید و آنها را با دانشکده های شناخته شده بین المللی قرار می دهید؟ چیزی بسیار شگفت انگیز با هم جمع می شود. این همان چیزی است که شما در دانشگاه ممفیس پیدا می کنید. در اینجا، ما ملت را برای برنامه های دانشگاهی و تحقیقاتی خود به رسمیت شناخته ایم. اما آنچه بیشتر برای دانشجویان ما اهمیت دارد، بیش از 254 حوزه مطالعه برای کشف است. دانش آموزان از سراسر جهان برای دریافت مدرک لیسانس، کارشناسی ارشد، حرفه ای و دکترا به اینجا می آیند. آنها برای انجام، ایجاد، یادگیری، رشد به اینجا آمده اند. برای بهبود جهان این همان کاری است که ممفیس انجام می دهد. پردیس زیبا ما در انستیتوی فناوری فدرالکس است، جایی که محققان مشهور جهان مشکلات پیچیده ای را که بر جامعه تأثیر می گذارد حل می کند، و دانشکده میهمان نوازی و مدیریت توچال کمونز ویلسون، که توسط بنیانگذار فقید تعطیلات مسافرخانه ایجاد شده است. آموزش های قبل از حرفه ای برای دانشجویانی که قصد دارند وارد دندانپزشکی، پزشکی، اپتومتری، داروسازی، فیزیوتراپی یا دامپزشکی شوند، در دسترس است. این دانشگاه با افتخار برنامه های نیروی هوایی، ارتش و نیروی دریایی ROTC را ارائه می دهد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ممفیس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.