University of Michigan-Ann Arbor

ایالات متحده

Ann Arbor Campus, Ann Arbor United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه میشیگان

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه میشیگان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه میشیگان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه میشیگان:

EN
IELTS
6.5+
EN
TOEFL
84+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه میشیگان در مقطع کارشناسی:

EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
100+

دانشگاه میشیگان

خوش آمدید به دانشگاه میشیگان-آن آربر! اگر به دنبال مقصدی برای تحصیل هستید که تاریخچه مجموعه‌ای بزرگ و موفق، فارغ‌التحصیلان برجسته و نقاط قوت جذاب را در خود داشته باشد، دانشگاه میشیگان-آن آربر می‌تواند گزینه‌ی شما باشد. در این مقاله، به معرفی تاریخچه ارزنده‌ای که این دانشگاه دارد، فارغ‌التحصیلان موفقی که از آن تخریج شده‌اند و نقاط قوتی که به دانش‌آموزان جدید می‌پردازد، می‌پردازیم تا به شما در انتخاب بهترین مقصد تحصیلی کمک کنیم. **تاریخچه پرافتخار:** دانشگاه میشیگان-آن آربر با تاریخچه طولانی و شکوهمند در سال ۱۸۱۷ تأسیس شد. این دانشگاه از جمله دانشگاه‌های دولتی برتر آمریکا به شمار می‌رود که در تمام دوران‌ها به تلاش برای ارتقاء آموزش و پژوهش‌های برتر متعهد شده است. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه میشیگان-آن آربر با تولید فارغ‌التحصیلانی در حوزه‌های مختلف از جمله علوم، هنرها، مهندسی و پزشکی، نامی ماندگار در دنیای تحصیلات دارد. فارغ‌التحصیلان این دانشگاه به عنوان رهبران و تاثیرگذاران در حوزه‌های مختلف شناخته می‌شوند. **نقاط قوت و ویژگی‌ها:** ۱. **پویایی تحصیلی:** دانشگاه میشیگان با تمرکز بر تحصیلات پویا و به‌روز، امکانات پیشرفته و اساتید برجسته را به دانشجویان ارائه می‌دهد. ۲. **محیط زندگی متنوع:** شهر آن آربر با فرهنگ غنی، جوانی و رویدادهای فرهنگی مختلف، محیطی دل‌انگیز برای تجربه زندگی دانشجویی ایجاد می‌کند. ۳. **تنوع برنامه‌های تحصیلی:** از رشته‌های علمی تا هنری و انسانی، دانشگاه میشیگان-آن آربر گستره‌ی وسیعی از برنامه‌های تحصیلی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. **انتخاب مناسب:** همانطور که در هر تصمیمی لازم است، انتخاب دانشگاه مناسب نیازمند بررسی دقیق نقاط قوت و محدودیت‌ها است. دانشگاه میشیگان-آن آربر با تاریخچه طولانی، افتخارات و فارغ‌التحصیلان برجسته، ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. با این حال، لازم است که نیازها و اهداف شخصی‌تان را به دقت ارزیابی کرده و تصمیم درستی بگیرید.

تعداد دانشجویان دانشگاه میشیگان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه میشیگان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه میشیگان

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه میشیگان بیشتر بدانیم:

دانشگاه میشیگان: یکی از مهمترین دانشگاه های تحقیقاتی در ایالات متحده، دانشگاه میشیگان در سال 1817 تأسیس شد، قبل از آنکه میشیگان حتی به یک کشور تبدیل شود و از دیترویت به آنچه اکنون در سال 1837 در دانشگاه مرکزی آن در آن آربور است، منتقل شد. میشیگان دارای 780 هکتار است. که از پردیس های مرکزی و شمالی آن، دو پردیس منطقه ای و یک مرکز در دیترویت تشکیل شده است. این یک دانش آموز بزرگ در حدود 46000 نفر است که دانشجویان آن دو سوم از این تعداد را دارند. میشیگان به دلیل داشتن استانداردهای بالایی از تحقیقات مورد ستایش قرار گرفته است، و برنامه تحصیلی جامع دانشگاه مدرک دکترا در علوم انسانی، علوم اجتماعی و زمینه های STEM (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) و همچنین مدرک های حرفه ای در معماری، تجارت، پزشکی را ارائه می دهد.، حقوق، داروخانه، پرستاری، کار اجتماعی، بهداشت عمومی و دندانپزشکی. بدن فارغ التحصیلان زندگی میچگان بیش از نیم میلیون نفر را شامل می شود که یکی از بزرگترین پایگاه های فارغ التحصیلان هر دانشگاه در جهان و یک منبع ارزشمند برای دانشجویان فعلی است وقتی صحبت از اتصالات صنعت شبکه و ساختمان می شود. یک چهارم از دانشجویان در محوطه دانشگاه اسکان داده می شوند، در حالی که بسیاری از سالن های اقامتگاه مشغول خدمت به دانشجویان و مسکن خانوادگی هستند که عمدتا برای دانشجویان فارغ التحصیل در نظر گرفته شده است. همچنین آپارتمان ها، خانه ها و تعاونی های خارج از دانشگاه نیز وجود دارد که به طور کلی دانشجویان بخش عالی و فارغ التحصیلان را در خود جای داده اند، و همچنین "جوامع موضوعی" در سالن های اقامتگاه، جایی که دانش آموزان می توانند خود را در بین همسالان با علاقه های مشابه غوطه ور کنند. میشیگان بیش از 1600 باشگاه و انجمن از جمله تیم های پروژه مهندسی، سازمان های خدمات جامعه و پروژه های خیریه دارد. گروه راهپیمایی میشیگان بیش از 100 سال قدمت دارد و 350 عضو دانشجویی دارد و سایر گروه های موسیقی ذکر شده شامل باشگاه Glee Mens of Michigan، گروه کر مردانه با بیش از 100 عضو است. میشیگان سابقه فعالیت دانشجویی را دارد و تعدادی از گروه ها به دلایل مختلف با ارزش اختصاص داده شده اند. برخی، مانند دانشجویان متحد در برابر کفش های ورزشی (USAS)، خود را به دلایل چپ تر اختصاص می دهند، در این حالت شرکت های چند ملیتی را که از کارگران خود در کارخانه ها سوء استفاده می کنند، حساب می کنند، اما گروه های محافظه کارانه مانند جوانان آمریکایی برای آزادی نیز وجود دارند. و همچنین گروه های غیر حزبی. سازمان های دانشجویی فرهنگی و قومی به دانشجویان کمک می کنند تا جوامع کوچکتر را از جمعیت بزرگ دانشگاه ایجاد کنند و نشریاتی مانند میشیگان روزانه، پنج روز در هفته در طول شرایط پاییز و زمستان منتشر می شود، به دانشجویان این امکان را می دهد تا از آخرین اخبار در دانشگاه پایدار باشند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه میشیگان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.