University of Murcia

اسپانیا

Rectorado, Murcia Spain

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه مورسیا

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه مورسیا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه مورسیا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه مورسیا

تعداد دانشجویان دانشگاه مورسیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه مورسیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه مورسیا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه مورسیا بیشتر بدانیم:

دانشگاه مورسیا: دانشگاه مورسیا (UM) یک موسسه یک صد ساله است که می تواند منشأ آن را به قرن سیزدهم ردیابی کند. این یک مرکز بین المللی و مرجع برای آموزش عالی در منطقه مورسیا (جنوب شرقی اسپانیا) است. UM در تلاش برای تعالی دانشگاهی است و نقش اساسی در تحقیق، تدریس و نوآوری دارد. در عین حال، این یک موتور اجتماعی اساسی است که به لطف پردیس بین المللی تعالی خود، مادیان نوستروم (CMN) از طریق حوضه مدیترانه ای به دست می آید. UM همچنین پیشگام در دولت الکترونیکی است و استراتژی دانشگاهی دیجیتال کاملاً تعریف شده آن است. فعالیت های دانشگاهی و فرهنگی UM در بیست و یک دانشکده انجام می شود که هفده مورد از آنها در پردیس اسپیناردو (در شمال شهر) واقع شده است. UM یک دانشگاه عمومی و جامع است که برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را در زمینه های هنر و علوم انسانی، مهندسی، علوم بهداشتی، علوم، علوم اجتماعی و قانون ارائه می دهد. UM تحقیق و نوآوری را در همه زمینه های دانش ارتقا می بخشد و با شرکت های ملی و بین المللی نزدیک همکاری می کند. UM با بیش از 900 دانشگاه در سراسر جهان توافق نامه هایی را امضا کرده است و دارای یک دانشجویی بسیار متنوع است که بیش از 50 ملیت در این پردیس ها حضور دارند، به لطف برنامه اراسموس و توافق های خاص با دانشگاه های آمریکای لاتین، آمریکای شمالی، آفریقا و آسیا. این مرکز مرجع برای کمیسیون اروپا به دلیل تعداد زیادی از پروژه های بین المللی با هماهنگی موسسه ما، بهترین نماینده بین المللی سازی در منطقه ما و یک بازیگر اصلی در منطقه مدیترانه است. این یک درگاه برای بقیه اروپا است. در این محیط، دانش آموزان این فرصت را هم برای پیگیری توسعه فکری و هم به دست آوردن مهارت های حرفه ای دارند. چندین کتابخانه با "بایگانی تاریخی"، امکانات ورزشی و فعالیت های فرهنگی نیز موجود است، در حالی که مرکز زبان دوره هایی را به 10 زبان مختلف از جمله اسپانیایی ارائه می دهد. UM در نظرسنجی دانش آموزان آموزش عالی تایمز در سال 2018 در موقعیت 101-125 قرار گرفت (https://www.um.es/web/umu-en-cifras/ranquines/the-world-university-rankings). دانش آموزان در UM عمدتاً از فرصتهای فراوان برای تعامل با معلمان، دسترسی به مواد و محیط زیست در طول تجربه یادگیری قدردانی می کنند. آنها اگر دوباره شروع کنند، UM را انتخاب می کنند و دانشگاه را به دیگران توصیه می کنند. در واقع، این یکی از بالاترین دانشگاه های دارای امتیاز در اسپانیا است. فارغ التحصیلان ما در شرکتهای مشهور جهان در همه بخش ها مواضع خود را دارند: زیست پزشکی، حقوق، تجارت و اقتصاد، امور مالی، علوم رایانه و دولت از جمله دیگران. UM در سالهای اخیر اقدامات مهمی را در ترکیب فناوری ها برای تقویت انرژی های تجدید پذیر، پس انداز و کارآیی انجام داده است. UM همچنین با یک برنامه ویژه به نام ObsessionsDG (https://www.um.es/web/17odsiones/) در دستور کار 2030 شرکت دارد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه مورسیا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.