University of New Mexico

ایالات متحده

University of New Mexico, Albuquerque United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه نیومکزیکو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه نیومکزیکو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه نیومکزیکو:

معدل
14+
GMAT
500+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه نیومکزیکو در مقطع کارشناسی:

SAT
1060+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
68+

دانشگاه نیومکزیکو

تعداد دانشجویان دانشگاه نیومکزیکو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه نیومکزیکو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه نیومکزیکو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه نیومکزیکو بیشتر بدانیم:

دانشگاه نیومکزیکو: دانشگاه نیومکزیکو که در سال 1889 تأسیس شد، اکنون 600 هکتار را در طول مسیر قدیمی 66 در قلب آلبوکرک، شهری با بیش از 500000 نفر اشغال کرده است. از Mesas با شکوه تا غرب، گذشته از سواحل تاریخی ریو گراند تا کوههای Sandia در شرق، آلبوکرک ترکیبی از فرهنگ و غذاها، سبک ها و داستان ها، مردم، تعقیب و پاروما است. UNM یک محیط دانشگاه منحصر به فرد را با یک موضوع معماری احیاء Pueblo ارائه می دهد که از ساختمانهای روستاهای هندی Pueblo در این نزدیکی تکرار می شود. پردیس ملی شناخته شده Arboretum یک تجربه گیاه شناسی برجسته را در میان یکی از فضاهای باز عمومی عمومی نیومکزیکو ارائه می دهد. PeopleUnm، یک موسسه با اسپانیایی اسپانیایی، نمایانگر بخش گسترده ای از فرهنگ ها و پیشینه ها است. در پاییز سال 2018، 24393 دانش آموز در پردیس اصلی شرکت کردند و 6،491 نفر دیگر در محوطه های شعبه و مراکز آموزش و پرورش شرکت کردند. متوسط ​​دانش آموز در UNM 27 سال سن دارد. UNM دارای اعضای هیئت علمی برجسته است و شامل یک برنده جایزه نوبل، دو یاران مک آرتور و چندین عضو آکادمی ملی است. دانشکده UNM در بسیاری از مجلات حرفه ای از جمله علمی آمریکایی، مجله پزشکی و طبیعت نیوانگلند منتشر شده است. اساتید UNM در نیوزویک، لس آنجلس تایمز، هفته تجارت، مجله People، مجله Parade، اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی و نیویورکر از جمله دیگران نقل شده است. اساتید UNM تخصص خود را در مورد CNN، امروز نمایش، صبح بخیر آمریكا، نوا و سایر برنامه های خبری به اشتراک گذاشته اند. UNM بیش از 27000 نفر در سراسر کشور، از جمله کارمندان بیمارستان دانشگاه را استخدام می کند. UNM بیش از 114،000 فارغ التحصیل دارد که در هر ایالت و 89 کشور خارجی لوبوس دارد. تقریباً نیمی از انتخاب در نیومکزیکو. برنامه های طبقه بندی کارنگی از موسسات آموزش عالی، UNM به دانشگاه های دکترا/تحقیقاتی بالاترین فعالیت تحقیقاتی تعیین شده است. موسسات با این طبقه بندی به طور معمول طیف گسترده ای از برنامه های لیسانس را ارائه می دهند، متعهد به تحصیلات تکمیلی از طریق دکترا هستند و 50 یا بیشتر مدرک دکترا در سال حداقل در 15 رشته اعطا می کنند. درجه. علاوه بر این، سه برنامه اول حرفه ای در حقوق، پزشکی و داروخانه و همچنین پنج گواهینامه متخصص آموزش وجود دارد. کتابخانه ها، موزه ها، گالری ها و مرکز هنرها یک منبع فرهنگی غنی برای دولت است. موسسه Tamarind UNM یکی از کارگاه های برتر چاپ در جهان است. UNM محل زندگی لوبوس است و بخشی از کنفرانس کوهستان غربی است. Athletics Lobo طرفداران همه را به خود جلب می کند، و دانشگاه Arena یا "The Pit" توسط Sports Illustrated به عنوان یکی از 20 مکان برتر ورزشی قرن در رده سیزدهم قرار گرفت.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه نیومکزیکو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.