University of Oregon

ایالات متحده

University of Oregon, Eugene United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه اورگن در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه اورگن را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اورگن:

معدل
14+
GMAT
588+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
88+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اورگن در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
14+
SAT
1174+
EN
IELTS
7+
EN
TOEFL
88+

دانشگاه اورگن

تعداد دانشجویان دانشگاه اورگن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه اورگن

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه اورگن

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه اورگن بیشتر بدانیم:

دانشگاه اورگن: دانشگاه اورگان (UO) یکی از تنها 62 موسسه تحقیقاتی در ایالات متحده و کانادا است که در انجمن معتبر دانشگاه های آمریکا (AAU) عضو است. به عنوان تنها موسسه AAU در ایالت اورگان، UO در حدود 90 برنامه مدرک تحصیلات تکمیلی قرار دارد که بسیاری از آنها به دلیل دستاوردهای برجسته دانشکده و تحقیقاتی خود، به رسمیت شناخته شده ملی و بین المللی دریافت کرده اند: طبق گزارش گراهام-دیاماند، دانشکده دانشکده هنر و علوم UO در بین دانشگاه های تحقیقاتی عمومی در رتبه پانزدهمین کشور قرار دارد. اخبار و گزارش های جهانی به طور مداوم برنامه فارغ التحصیلان دانشکده آموزش را به عنوان بهترین در ایالات متحده آمریکا در نسخه 2009 "آمریکا" رتبه بندی می کند؟ بهترین مدارس تحصیلات تکمیلی، "این برنامه در کل کشور در رده پنجم در کشور قرار گرفت و در بین موسسات دولتی دوم شد و برنامه آموزش ویژه در بین همه مدارس در رده سوم قرار گرفت و برای نهمین سال متوالی در بین موسسات دولتی دوم شد. علاوه بر این، دانشکده آموزش و پرورش در میزان تحقیقات بودجه برای هر عضو هیئت علمی، دبیرستان، دولتی یا خصوصی بود. خبر و گزارش جهانی ایالات متحده برنامه های تحصیلات تکمیلی را در کالج تجارت چارلز اچ. لوندکیست در بین 10 نفر برتر از کل مدارس ساحل غربی و برنامه Oregon M.B.A. در 6 ٪ برتر کل برنامه های M.B.A. در سطح ملی قرار داده است. این در رتبه های برتر معماری و طراحی مدارس ایالات متحده، دانشکده معماری UO و هنرهای متفقین را به دلیل تعهد خود در آموزش طراحی پایدار به رسمیت شناخته است. معماری منظر در رده اول قرار گرفت و برنامه های معماری و طراحی داخلی در رده دوم قرار گرفت. در حوزه تعالی کلی، این سه برنامه نیز به خوبی منطقه ای و ملی در رتبه بندی قرار گرفتند. برنامه طراحی داخلی تحصیلات تکمیلی در منطقه اول و پانزدهم در کشور قرار گرفت. در سطح ملی، برنامه فارغ التحصیل معماری منظر در رتبه سیزدهم قرار گرفت. UO تنها دانشگاهی در ایالت است که مدرک های حرفه ای معتبری را در معماری، معماری منظره و معماری داخلی ارائه می دهد ؛ دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات UO دارای یک برنامه کارشناسی ارشد نادر و بسیار مورد توجه روزنامه نگاری در داستان های ادبی است. Etude، مجله آنلاین غیرداستانی ادبی شامل کار دانشجویان و فارغ التحصیلان فارغ التحصیل برنامه است. دانشکده موسیقی و رقص دانشگاه اورگان تنها دانشکده حرفه ای موسیقی و رقص کاملاً پرشکوه در سیستم دانشگاه اورگان است. دانشکده حقوق در بین 100 مدرسه برتر کشور قرار دارد، با نسبت دانشجویی به دانشکده 1: 17.6 و نرخ تصویب نوار 85.4 ٪ برای سال 2009 و پس از گذشت تنها سه سال از زمان آغاز به کار، برنامه حل و فصل مناقشه به عنوان هفتمین برنامه بهترین حل اختلاف در کشور رتبه بندی شد. UO همچنین بیش از 60 مؤسسه تحقیقاتی و مرکز، که مجموعه ای از زمینه ها را گرد هم می آورد، از آنهایی که در علوم انسانی و علوم اجتماعی گرفته تا کسانی که در علوم فیزیکی و زمینه های فنی هستند، قرار دارد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این و کلیه رشته ها فرصت های بسیاری را برای درگیر کردن همسالان و دانشکده ها در محیطی که با احترام متقابل و حرفه ای بودن، صداقت و پشتیبانی مشخص می شود، دریافت می کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه اورگن اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.