University of Parma

ایتالیا

Palazzo Centrale, Parma Italy

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه پارما در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه پارما را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه پارما

156 یورو
شهریه دانشجویان خارجی
156 یورو
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه پارما برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
12+
EN
IELTS
5+
EN
TOEFL
65+
IB
International Baccalaureat
24+

دانشگاه پارما

تعداد دانشجویان دانشگاه پارما

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه پارما

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه پارما

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه پارما

زندگی دانشجویی در دانشگاه پارما: پارما یک شهر بسیار کاربر پسند است، رفت و آمد آن آسان است، کارهای زیادی برای انجام و دیدن و ساکنان پارما دوستانه و استقبال می کنند. بیش از نیمی از دانشجویان از استانهای دیگر ایتالیا آمده اند و به تبع آن، دانشگاه در بین یکی از بالاترین سطح دانشجویان غیر مقیم در یک موسسه آموزش عالی قرار دارد. میهمان نوازی، تحقیق و نوآوری برای انجام کامل مأموریت مهم است، یعنی ارائه یک تجربه کامل و معتبر برای اطمینان از رشد شخصی، فکری و حرفه ای. دانشجویان در مرکز کلیه فعالیت های دانشگاه، در قلب یکی از مهمترین دانشگاه های اروپایی، که در حین حرکت به سمت آینده، اعتبار باستانی خود را حفظ می کند. پارما ترکیب زیبایی و کارآیی: یک شهر متوسط ​​با حدود 197،000 نفر از جمعیت که سوار شدن به دوچرخه شیوه ایده آل حمل و نقل است-به ویژه هنگام مسافرت. حومه شهر نزدیک به پردیس دانشگاه و خود شهر است، جایی که دانشجویان می توانند تعداد بیشتری از دره PO را به سمت شمال و جنگل های آپنین ها به سمت جنوب ببینند. دریای لیگوریان نیز یک ساعت با ماشین فاصله دارد – فعالیت مناسبی هنگام مطالعه. استانداردهای بالای زندگی در پارما بلافاصله قابل درک است و دانشگاه پارما از ترکیب مطلوب شهر از فعالیتهای اقتصادی گلدار، به ویژه صنعت مواد غذایی قابل توجه و لذت معمولی برای زندگی ساکنان امیلیا روماگنا استفاده می کند. پارما در سالهای اخیر جوایز زیادی دریافت کرد: از سال 2003، کرسی سازمان ایمنی مواد غذایی اروپا (EFSA) از سال 2015، که توسط یونسکو “شهر خلاق برای معده” نامگذاری شده است. در سالهای 2020 و 2021، پارما “پایتخت فرهنگ ایتالیا” است. کمتر بخوان

درباره دانشگاه پارما بیشتر بدانیم:

دانشگاه پارما: دانشگاه پارما، که دارای هزار سال تاریخ است، هم اکنون حدود 32000 دانشجو و 1900 استاد، محقق و کارمندان اداری دارد. توجه به آموزش کیفیت، تحقیق، نوآوری و انتشار دانش در قلمرو هسته اصلی ماموریت ما است. امکانات تحقیق و تدریس دانشگاه پارما دارای نه بخش است: بخش های هنر و علوم انسانی، اقتصاد و مدیریت، حقوق و سیاست، پزشکی و جراحی و علوم دامپزشکی در مرکز شهر واقع شده اند. ادارات علمی (شیمی، علوم زندگی و پایداری محیط زیست ؛ مهندسی و معماری ؛ غذا و دارو ؛ علوم ریاضی، فیزیکی و رایانه ای) در پردیس دانشگاه واقع شده اند، یک منطقه 80 هکتار در ضلع جنوبی شهر که میزبان یک میزبان نیز است امکانات ورزشی جدید و تکنیک های جدید و دارای پیشرفته برای همه دانشجویان. اخبار اضطراری بهداشتی: دانشگاه پارما تصمیم گرفت که متوقف شود بلکه در دوران بی سابقه ای از همه گیر کرونوویروس ادامه یابد. این دانشگاه برای تضمین استمرار در آموزش همه و اطمینان از دانشجویان می تواند تحصیلات خود را به موقع به پایان برساند. اساتید دانشگاه پارما با استفاده از درس های ویدئویی و پخش در ترم دوم به عنوان کلاس های حضوری در دانشگاه نمی توانند در دانشگاه تدریس کنند. به همین ترتیب، امتحانات نیز در فضای آنلاین با استفاده از سکوی تیم ها انجام شد. جلسات فارغ التحصیلی آنلاین در تاریخ 12 مارس که توسط بخش ها و با استفاده از پلت فرم "تیم" آغاز شد، آغاز شد. برای هر یک از این فعالیت ها، آموزش های ویدیویی در زمان ضبط انجام شده است، با هدف معلمان و دانش آموزان. می توانید تمام اطلاعات مربوط به فعالیت ها را در دوره اضطراری در این صفحه وب پیدا کنید.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه پارما اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.