University of Rome "Tor Vergata"

ایتالیا

University of Rome Tor Vergata, Rome Italy

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه تورورگاتا رم

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه تورورگاتا رم در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه تورورگاتا رم را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه تورورگاتا رم

**دانشگاه رم “تور ورگاتا”: پلی برای تحصیل در آمپریترنا ادوکاسیون** به دانشگاه رم “تور ورگاتا” خوش آمدید، جایی که تاریخچه ارزشمندی در آغاز دوران باستان تا امروز دنباله دارد. با بیش از چهار دهه تجربه در عرصه آموزش عالی، دانشگاه تور ورگاتا با افتخار یکی از موسسات برتر ایتالیا در حوزه‌های مختلف آموزش و پژوهش محسوب می‌شود. **تاریخچه فراگیر:** دانشگاه رم “تور ورگاتا” در سال ۱۹۸۲ تأسیس شد و از آن زمان تلاش مستمری برای پیشبرد سطح آموزش و تحقیقات در دانشگاه وجود دارد. با گذشت زمان، دانشگاه با تأکید بر کیفیت آموزش و همکاری با سازمان‌ها و صنایع مختلف، جایگاه ویژه‌ای در میان موسسات آموزش عالی ایتالیا کسب کرده است. **فارغ‌التحصیلان معتبر:** دانشگاه رم “تور ورگاتا” با استادان مجرب و برنامه‌های تحصیلی متنوع، توانسته است فارغ‌التحصیلانی با توانمندی‌ها و مهارت‌های فراوان در حوزه‌های مختلف به بازار کار عرضه کند. افتخار ماست که فارغ‌التحصیلان دانشگاه با دستاوردهای خود در عرصه‌های مختلف، به عنوان رهبران و متخصصان برجسته شناخته شده‌اند. **نقاط قوت برای متقاضیان:** 1. **برنامه‌های تحصیلی متنوع:** دانشگاه رم “تور ورگاتا” با ارائه ده‌ها برنامه تحصیلی در مقاطع مختلف، از جمله مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا مسیر تحصیلی متناسب با اهداف خود را انتخاب کنند. 2. **محیط آموزشی پیشرفته:** با کتابخانه‌های مدرن، آزمایشگاه‌های تجهیز شده و همکاری با مراکز تحقیقاتی، دانشگاه تور ورگاتا فرصت‌های بی‌نظیری را برای تجربه آموزشی عالی و دستیابی به دانش‌های نوین به دانشجویان ارائه می‌دهد. 3. **موقعیت جغرافیایی متمایز:** دانشگاه واقع در شهر رم با غنای تاریخی و فرهنگی، به دانشجویان فرصتی را برای جذب تجربیات متنوع و انگیزه برای یادگیری ارائه می‌کند. **خلاصه:** دانشگاه رم “تور ورگاتا” با تاریخچه عریق، فارغ‌التحصیلان معتبر، برنامه‌های تحصیلی گسترده، محیط آموزشی پویا و موقعیت جذاب در شهر رم، انتخابی فرهنگی و تحصیلی ممتاز برای داوطلبانی است که به دنبال پیگیری آرزوهای تحصیلی و توسعه شخصی‌شان هستند. با ما در دانشگاه رم “تور ورگاتا”، اقدام به شکل دهید و در آغاز مسیر تحصیلی خود قدم بگذارید.

تعداد دانشجویان دانشگاه تورورگاتا رم

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه تورورگاتا رم

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه تورورگاتا رم

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه تورورگاتا رم بیشتر بدانیم:

دانشگاه تورورگاتا رم: دانشگاه رم Tor Vergata که در سال 1982 تأسیس شد، در یک پردیس 600 هکتاری در Tesouth-East of Rome واقع شده است. Tor Vergata در حال حاضر 106 برنامه فارغ التحصیل (Bachelordegree، کارشناسی ارشد، مدرک یک چرخه) و 32 دوره دکترا را ارائه می دهد. دوره های 18 بین المللی وجود دارد: 15 دوره که به زبان انگلیسی تدریس می شوند و 3 دوره که با برنامه های درسی به زبان برنامه های برنامه درسی آموزش داده می شوند. 25 دوره بین المللی دکترا: 22 دوره دکتری به زبان انگلیسی و 3 دوره دکتری چند زبانه. تحقیقات: 18 بخش ما و 48 مرکز تحقیقات بین المللی/بین المللی، رشته های بی حد و حصر فعال برای گسترش تحقیقات اساسی و کاربردی هستند. دانشگاه Rometor Vergata بخشی از EUA (انجمن اروپایی اتحادیه)، سازمان نماینده دانشگاه ها و کنفرانس های رکتورهای ملی در 47 کشور اروپایی است. از جمله وابستگی های آن، Tor Vergata بخشی از شبکه های مهم است: یرون (دانشگاه های تحقیقاتی جوان اروپا)، که از دانشگاه های جوان اروپایی با حضور معتبر بین المللی تشکیل شده است، با هدف ایجاد همکاری های هر دو فعالیت تحقیقاتی و معلولین مانند مدرک های دوگانه و مبادلات دانشجویی. VIU (دانشگاه ونیزین بین المللی) شبکه ای از دانشگاه های معتبر در سراسر جهان است، که به دانشجویان ما ترم مبادله ای در ونیز را برای مطالعه موضوعاتی که به جهانی سازی می پردازند، در اختیار دانشجویان ما قرار می دهد. با انجام این کار، این تجربه یادگیری آنها را به وسیله دانش بین رشته ای غنی می کند. Unica (شبکه دانشگاه ها از پایتخت های اروپا) در سال 1990 تأسیس شد. در حال حاضر از 46 اتحادیه از 35 شهر پایتخت اروپا تشکیل شده است و بیش از 150،000 دانشگاه و 1.800،000 دانشجو را در خود جای داده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه تورورگاتا رم اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.