University of Salerno

ایتالیا

Campus di Fisciano, Fisciano Italy

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سالرنو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سالرنو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه سالرنو

تعداد دانشجویان دانشگاه سالرنو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سالرنو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سالرنو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه سالرنو بیشتر بدانیم:

دانشگاه سالرنو: دانشگاه سالرنو به طور ایده آل با قدیمی ترین موسسه دانشگاهی در قاره قدیمی پیوند دارد: Schola Medica Salernitana. این مدرسه که در قرن هشتم میلادی تأسیس شد، بین قرن 10 و سیزدهم به اوج خود رسید. علاوه بر پزشکی، سخنرانی های آن شامل فلسفه، کلام و قانون بود. این مدرسه که پس از پزشک معروف یونانی و نویسنده رساله، عنوان Hippocratica Civitas (شهر بقراط) را به دست آورد، در سال 1811 تحت دولت ناپلئونی یواخیم مورات با فرمان سلطنتی بسته شد. در سال 1944، با فرمان پادشاه ویکتور امانوئل سوم، Istituto Universitario di Magistero "Giovanni Cuomo" تأسیس شد. این امر در سال 1968 متعلق به دولت شد و نام خود را به Facoltà di magistero dell'università degli studi di salerno تغییر داد. طی چند سال، دانشکده به بسیاری دیگر پیوست که این امر به تشکیل یک دانشگاه بزرگ کمک کرده است. دانشکده هنر در سال 1969 تأسیس شد. این مورد توسط دانشکده اقتصاد (1970) دنبال شد. دانشکده علوم ریاضی، جسمی و طبیعی و دانشکده حقوق (1972) ؛ مدرک کامل مهندسی (1983) ؛ دانشکده داروسازی (1991) ؛ دانشکده علوم سیاسی (1992) ؛ دانشکده زبانهای خارجی و ادبیات (1996) ؛ سرانجام، دانشکده پزشکی و جراحی (2006). از سال 1987، این دانشگاه در شهر Fisciano، در چند کیلومتری Salerno، در محل اتصال تقاطع های بزرگراه واقع شده است که به آن تبدیل می شود. این دانشگاه یک ترکیب بسیار بزرگ در گسترش مداوم است و حدود 100000 متر مربع را در بر می گیرد. این دانشگاه که در قالب یک دانشگاه (شامل پردیس های Fisciano و Baronissi) سازماندهی شده است، مجهز به سالن های اقامتگاه برای دانش آموزان و معلمان است و دارای امکانات مدرن و خدمات کارآمد برای جهت گیری، تدریس، مطالعه و فعالیت های اوقات فراغت است. در حال حاضر حدود 40،000 دانش آموز از کامپانیا، باسیلیکاتا، کالابریا و آپولیا حساب می شود.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سالرنو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.