University of Siena

ایتالیا

Siena, Siena Italy

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سینا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سینا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه سینا

700 یورو
شهریه دانشجویان خارجی
1,500 یورو
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه سینا:

EN
IELTS
5.5+
EN
TOEFL
65+

دانشگاه سینا

تعداد دانشجویان دانشگاه سینا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سینا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سینا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه سینا بیشتر بدانیم:

دانشگاه سینا: دانشگاه Siena جوایز چرخه اول، چرخه دوم و مدارک چرخه طولانی در زمینه های زیر: اقتصاد، داروخانه، حقوق، مهندسی، هنر و علوم انسانی، هنر و علوم انسانی در Arezzo، علوم اجتماعی و سیاسی، پزشکی و جراحی، دندانپزشکی و دندانپزشکی پروتز، علوم ریاضی، جسمی و طبیعی و در پانزده بخش انجام می شود. تحصیلات تکمیلی در مدارس تحصیلات تکمیلی، دوره های آموزش حرفه ای تحصیلات تکمیلی، دوره های تازه سازی و مدارس تابستانی انجام می شود، در حالی که تحقیقات تحصیلات تکمیلی در مدارس دکترا انجام می شود. دانشگاه Siena 33 برنامه درجه اول چرخه (لیسانس)، 36 مدرک چرخه دوم (کارشناسی ارشد)، 1 برنامه درجه یک چرخه در حقوق و 4 برنامه درجه یک چرخه در حوزه پزشکی و داروسازی را تنظیم می کند. در میان این مدرک ها، یک کارشناسی و هفده کارشناسی ارشد کاملاً به زبان انگلیسی تدریس می شوند و یازده برنامه دو درجه را ارائه می دهند. دانشگاه Siena همچنین "دوره بنیاد" را به زبان انگلیسی فعال کرده است، با هدف دانشجویان بین المللی که: - حداقل سالهای تحصیل (12) مورد نیاز برای ثبت نام در یک دوره درجه را ندارند. - - حداقل سالهای تحصیل مورد نیاز را در اختیار داشته باشید، اما آزمون پذیرش اجباری را برای ثبت نام در دوره های مدرک اقتصاد و بانکداری و اقتصاد و مدیریت نگذارید. در مورد دوره های تحصیلات تکمیلی، دانش آموزان می توانند از انتخاب گسترده ای، از جمله برنامه های مدرک دکترا، مدارس تخصصی و دوره های آموزش حرفه ای تحصیلات تکمیلی، انتخاب کنند، دومی برای ارائه آموزش های خاص در نوآورانه ترین بخش ها طراحی شده است. الزام دسترسی عمومی، مدرسه ایتالیایی است که پس از اتمام 12 سال تحصیل و گذراندن آزمون مربوط به دولت، واجد شرایط دریافت می شود. صلاحیت های قابل مقایسه خارجی نیز ممکن است پذیرفته شود. پذیرش در برخی از دوره ها ممکن است براساس الزامات دوره خاص باشد. مدارک تحصیلی در سه چرخه سازماندهی شده است: چرخه اول - تحصیلات تکمیلی چرخه دوم - تحصیلات تکمیلی چرخه سوم - تحصیلات تکمیلی: مدرک دکترای تحقیق - درجه تخصصی ایمیل تماس تلفنی: [email protected]

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سینا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.