University of Surrey

انگلیس

Manor Park Campus, Guildford United Kingdom

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سوری در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سوری را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه سوری در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
SAT
1300+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
92+

دانشگاه سوری

به معرفی دانشگاه ساری خوش آمدید. دانشگاه ساری: جایگاه منحصر به فرد در تحصیلات و پژوهش دانشگاه ساری به عنوان یکی از مؤسسات پیشرو در حوزه آموزش و پژوهش در انگلستان و جهان شناخته می‌شود. با تاریخچه‌ای بلند از دستاوردها و برنامه‌های تحصیلی متنوع، این دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای دستیابی به دانش و تجربه زندگی دانشجویی فرهنگی و پویا ارائه می‌دهد. **تاریخچه‌ای پرافتخار و ارزنده:** تاسیس دانشگاه ساری در سال ۱۹۶۶ میلادی، نشان از پیشرفت‌های بزرگ در عرصه آموزش و پژوهش در انگلستان و جهان می‌دهد. دانشگاه با گذشت زمان به یکی از مراکز برجسته در انجام تحقیقات و ارائه برنامه‌های تحصیلی کیفی تبدیل شده است. **فارغ‌التحصیلان موفق و مؤثر:** فارغ‌التحصیلان دانشگاه ساری با ایفای نقش‌های کلیدی در صنایع و حوزه‌های مختلف، به نمایندگانی از تفوق تحصیلی و موفقیت‌های حرفه‌ای تبدیل شده‌اند. شخصیت‌های برجسته‌ای که از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند، توانسته‌اند در جوامع مختلف نقش‌های مهم و مؤثری ایفا کنند. **نقاط قوت و مزایا برای متقاضیان:** 1. **تخصص در رشته‌های متنوع:** با ارائه برنامه‌های تحصیلی متنوع در رشته‌های مختلف، دانشگاه ساری به دانشجویان فرصتی را برای انتخاب تخصص مورد علاقه و دستیابی به تجربه‌ای تحصیلی بی‌نظیر ارائه می‌دهد. 2. **تمرکز بر پژوهش و کارآمدی:** با ارتباط مستقیم با صنایع و تاکید بر تحقیقات کاربردی، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای شرکت در پروژه‌های تحقیقاتی عملی و مفید ارائه می‌دهد. 3. **فضای زندگی دانشجویی دوستانه:** با ایجاد فضای دانشجویی دوستانه و انگیزشی، دانشگاه به دانشجویان فرصتی را برای تجربه یک زندگی دانشجویی پویا و اجتماعی ارائه می‌دهد. در انتخاب دانشگاه ساری به عنوان مقصد تحصیلی، نقاط قوت و مزایا را با نیازها و اهداف شخصی‌تان مقایسه کرده و تصمیمی هوشمندانه و مبتنی بر آینده‌ی تحصیلی‌تان بگیرید.

تعداد دانشجویان دانشگاه سوری

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سوری

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سوری

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه سوری بیشتر بدانیم:

دانشگاه سوری: دانشگاه سوری یک جامعه جهانی ایده ها و مردم است که به آموزش و تحقیقات در حال تغییر زندگی اختصاص داده شده است. با داشتن یک پردیس زیبا و بی نظیر، ما تدریس و یادگیری عملی استثنایی را برای الهام بخشیدن به دانش آموزان خود برای موفقیت شخصی و حرفه ای ارائه می دهیم. در شهر TheBustling Guildford در قلب جنوب شرقی انگلیس، Thuniversity به راحتی توسط جاده و راه آهن با اتصالات عالی Tolondon قابل دسترسی است. فقط 10 دقیقه پیاده روی از دانشگاه، مرکز شهر گیلفورد با نوار، رستوران و کافه زنده است. سه دانشکده در دانشگاه وجود دارد: دانشکده های ARTARTS و علوم اجتماعی. دانشکده مهندسی و علوم فیزیکی ؛ دانشکده بهداشت و علوم پزشکی. این دانشگاه در سایت های مستقر در سه گیلدفورد گسترش یافته است: Stag Hill، Farm Hazel و Manor Park-که دارای اهانت اسکان دانشجویی است و 36 میلیون پوند Surrey Sportspark دانشگاه. Surrey به عنوان یک موسسه "برجسته" شناخته شد که یک جایزه طلای معتبر دریافت کرد اولین تدریس ExcellenceFrameWork، که گواهی بر اشتیاق ما برای الهام بخشیدن به دانش آموزان ما و آماده سازی آنها برای آینده ای روشن است. TheUniversity فارغ التحصیلان بسیار شاغل را تولید می کند، با این که دوره های خود مهارت ها و تجربه لازم را برای برتری در دنیای کار طراحی می کند. دانشجویان WePrepare برای دنیای کار و اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان ما به عنوان بخشی از مدرک تحصیلی خود، از محل کار خود استفاده می کنند. کتابخانه و مرکز یادگیری 16 میلیون پوند ما قطب دانشگاهی دانشگاه است که در قلب پردیس ما نشسته است. علاوه بر میزبان مجموعه های میلیون پوند از منابع اطلاعاتی آنلاین که به راحتی در داخل و خارج از دانشگاه قابل دسترسی هستند، کتابخانه ما صدها هزار کتاب و مجله و همچنین مجموعه های صوتی و تصویری را برای کشف در اختیار دارد. Thelibrary 24 ساعت شبانه روز در طول ترم باز است و تعطیلات طولانی در ساعت ها دارد. دفتر اقامت دانشگاه سوری به شما کمک می کند تا مکان مناسبی برای زندگی، در یک اجاره مقرون به صرفه، در طول Timeat University of Surrey پیدا کنید. در محل اقامت خود در دانشگاه، ما بیش از 5000 اتاق از انواع مختلف را برای همه بودجه ها آزار می دهیم. تمام دادگاههای ما، ASWE با سالن های اقامتگاه در سوری تماس می گیرند، به جز آپارتمان های استودیو (گروه F) در پارک مانور، خود پذیرایی می کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سوری اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.