University of Szeged

مجارستان

Rector's Department, University of Szeged, Szeged Hungary

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سگد در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سگد را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه سگد

3,000 یورو
شهریه دانشجویان خارجی
3,000 یورو
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه سگد:

اگر سؤالات بیشتری دارید ، نگرانی در مورد برنامه ها و روند درخواست دانشگاه Szeged ، از طریق سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ما یا از طریق پست الکترونیکی به [email protected]. وجود دارد. چندین بستر آنلاین اختصاص داده شده است. دانشجویان آینده نگر (رسانه های اجتماعی ، رویای اعمال ، وب سایت ، ایمیل ، تلفن و برخی تبلیغات آنلاین و فرم های تماس آنها). کل روش درخواست از طریق رویای برنامه آنلاین برنامه کاربردی انجام شده است ، جایی که متقاضیان می توانند هر مرحله از برنامه خود را ردیابی کنند. روند درخواست توسط برنامه متفاوت است ، اما عناصر خاصی از آن وجود دارد که برای هر متقاضی اعمال می شود. فرآیند درخواست بر اساس برنامه متفاوت است ، اما برخی از الزامات عمومی وجود دارد که همه امیدهای کارشناسی باید از آنها پیروی کنند: ارسال یک برنامه درخواست برنامه آنلاین و آزمون ورودی ، اسناد دانشگاهی را برای نشان دادن دانش و آزمون ورودی مهارت خود به صورت حضوری یا آنلاین ممکن است لازم باشد.
معدل
14+
EN
IELTS
5.5+
EN
TOEFL
72+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه سگد در مقطع کارشناسی:

EN
IELTS
5.5+
EN
TOEFL
72+
IB
International Baccalaureat
27+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه سگد برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
13+
GMAT
500+
EN
IELTS
5.5+
EN
TOEFL
53+
IB
International Baccalaureat
27+

دانشگاه سگد

تعداد دانشجویان دانشگاه سگد

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سگد

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سگد

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه سگد

زندگی دانشجویی در دانشگاه سگد: 4500 دانشجوی بین المللی از حدود 130 کشور جهان وجود دارند که 20 درصد از دانش آموزان را تشکیل می دهند. SZTE تعدادی برنامه فرهنگی و ورزشی را در طول سال در شهر و دانشگاه از جمله رویداد فرهنگی بین المللی (ICE) ارائه می دهد که در آن از دانشجویان و سفیران نیز دعوت می شود. Szin (روزهای جوانان Szeged) هر ماه اوت در ساحل رودخانه تیسزا برگزار می شود که شرکت کنندگان می توانند در طی چهار روز از کنسرت لذت ببرند. اقامت دانشجویی معمولاً به دانشجویان بین المللی که بورس تحصیلی دولتی را بدست آورده اند، ارائه می شود. دیگران ممکن است یک آپارتمان را اجاره کنند و ممکن است از کمک های ارائه شده توسط دانشگاه برای یافتن محل اقامت خود استفاده کنند. اطلاعات بیشتر در مورد زندگی دانشجویی به طور کلی در دانشگاه Szeged در اینجا بخوانید. کمتر بخوان

درباره دانشگاه سگد بیشتر بدانیم:

دانشگاه سگد: اطلاعات Covid-19: لطفاً بررسی کنید که برگه پذیرش دانشگاه Szeged (SZTE) در Szeged در مرز جنوبی مجارستان واقع شده است. گفته می شود که امن ترین شهر مجارستان و یک شهر محبوب دانشگاه در اروپا است. دانشگاه Szeged (SZTE) صدمین سالگرد خود را در سال 2021 جشن می گیرد، با این حال، منشأ خود را به 440 سال باز می گرداند. نهاد سلف آن توسط István Báthory، شاهزاده ترانسیلوانیا و پادشاه لهستان، در 12 مه 1581 در Cluj-Napoca تأسیس شد. در سال 1921 به عنوان "دانشگاه دوم علوم مجارستان" به Szeged، مجارستان منتقل شد. در اینجا بود که برنده جایزه نوبل آلبرت Szent-Györgyi تحقیقات خود را در مورد فرآیندهای احتراق بیولوژیکی، با اشاره ویژه به ویتامین C و کاتالیز اسید فوماریک انجام داد. همچنین در اینجا بود که کاتالین کاریکو تحصیل کرد و مدرک تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه زیست شناسی و بعداً در دکترای خود در بیوشیمی کسب کرد. وی با کشف فناوری mRNA، راه را برای توسعه واکسن که نقش اساسی در کنترل همه گیر Covid-19 داشت، هموار کرد. این دانشگاه بیش از 70 برنامه تمام وقت بین المللی را در سطح لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا به زبان انگلیسی و همچنین به زبان آلمانی و فرانسوی ارائه می دهد. دانشجویان از سراسر جهان وجود دارند و تعداد دانشجویان بین المللی از حدود 130 کشور جهان به 4500 نفر رسیده است. بورس های تحصیلی موجود در دانشگاه Szeged شامل Fistendium Hungaricum و صندوق ویسگراد است که دانشجویان از سراسر جهان را قادر می سازد تا در دانشگاه شرکت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه، می توانید به کانال های رسانه های اجتماعی آن مراجعه کنید: Facebook ؛ توییتر؛ LinkedIn ؛ اینستاگرام ؛ YouTube، یا پست الکترونیکی بین المللیszte.hu.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سگد اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.