University of the Philippines

فیلیپین

UP Diliman, Quezon City Philippines

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه ملی فیلیپین

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ملی فیلیپین در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ملی فیلیپین را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ملی فیلیپین

**به دانشگاه فیلیپین خوش آمدید: تجربه‌ای از تحصیل در قلب جزایر فیلیپین** با افتخار، به شما دانشگاه فیلیپین را به عنوان یکی از مقاصد برجسته برای تحصیل و ترویج علم در جزایر فیلیپین معرفی می‌کنیم. در این مقاله، هدف ما ارائه اطلاعات جامع از تاریخچه دانشگاه، فارغ‌التحصیلان برجسته و ویژگی‌های منحصربه‌فردی که این دانشگاه را به یک انتخاب برتر برای داوطلبان تحصیلی تبدیل کرده، است. **تاریخچه‌ای گذشته‌نگر و شکوهمند:** دانشگاه فیلیپین با تاریخچه‌ای که به اوایل قرن بیستم برمی‌گردد، به عنوان یکی از مؤسسات مهم و تاریخی در حوزه آموزش و ترویج علم در جزایر فیلیپین شناخته می‌شود. از تأسیس تا امروز، این دانشگاه با تعهد به ارتقاء دانش و تحقیقات، به تجربه‌ای پویا و پیشرو در محیط تحصیلی متنوع و ارزشمند دعوت می‌کند. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** دانشگاه فیلیپین با افتخار به عنوان محل تربیت نخبگانی شناخته می‌شود که در حوزه‌های مختلف از جمله علوم، هنرها، اقتصاد و سیاست موفقیت‌های مهم را به دست آورده‌اند. فارغ‌التحصیلان این دانشگاه به عنوان مهندسان برجسته، هنرمندان معروف و رهبران برجسته در جامعه شناخته می‌شوند. **نقاط برجسته به عنوان مقصد تحصیلی:** ۱. **تنوع برنامه‌های تحصیلی و کیفیت آموزش:** دانشگاه فیلیپین با ارائه برنامه‌های تخصصی و کیفیت بالا، دانشجویان را به تجربه تحصیلی منحصربه‌فرد و پر از انگیزه دعوت می‌کند. ۲. **موقعیت جغرافیایی استراتژیک:** واقع در قلب جزایر فیلیپین، این دانشگاه به دانشجویان فرصت ارتباط با فرهنگ، طبیعت و مردمان این منطقه را می‌دهد. ۳. **امکانات پژوهشی پیشرفته:** با ارتقاء زیرساخت‌های پژوهشی، دانشگاه فیلیپین به دانشجویان اجازه می‌دهد تا در پروژه‌های پژوهشی برجسته شرکت کنند. به طور خلاصه، دانشگاه فیلیپین با تاریخچه گذشته‌نگر، فارغ‌التحصیلان برجسته و نقاط برجسته، به عنوان یک مقصد برتر برای تحصیل در جزایر فیلیپین به شما توصیه می‌شود. **برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی در مورد درخواست‌های تحصیلی، با ما تماس بگیرید.**

تعداد دانشجویان دانشگاه ملی فیلیپین

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ملی فیلیپین

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ملی فیلیپین

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ملی فیلیپین بیشتر بدانیم:

دانشگاه ملی فیلیپین: دانشگاه فیلیپین دانشگاه ملی کشور است. در 18 ژوئن سال 1908 از طریق تصویب قانون شماره 1870 اولین قوه مقننه فیلیپین، در طی یک قرن گذشته به یک سیستم دانشگاهی متشکل از هشت دانشگاه مؤثر و یک کالج خودمختار، واقع در 17 پردیس در سراسر مجمع الجزایر تبدیل شده است. تا به امروز، UP 190 برنامه کارشناسی و 381 کارشناسی ارشد، بیش از هر دانشگاه دیگر در کشور ارائه می دهد. این وسیع ترین طیف وسیعی از پیشنهادات را فراهم می کند که تقریباً همه علاقه ها و تمایلات را در فضای پر رونق لیبرال که مشخصه یک آموزش عالی است، در بر می گیرد. فارغ التحصیلان UP به رهبران کشور در آموزش، حرفه های بهداشتی، سیاست و حاکمیت، تجارت، حقوق، علوم، هنر و سایر رشته ها تبدیل شده اند. از سال 2022، UP 39 از 42 دانشمند ملی تولید کرده است. 50 از 81 هنرمند ملی ؛ همه نه دانشمند ملی اجتماعی کشور ؛ هفت نفر از 17 رئیس جمهور جمهوری ؛ 13 از 24 رئیس جمهور سنا ؛ 11 از 26 رئیس مجلس نمایندگان ؛ 15 از 27 دادگستری ارشد دیوان عالی ؛ حداقل 15000 پزشک، 8000 وکیل، 15000 مهندس و 23000 معلم ؛ و صدها هزار فارغ التحصیل در سایر زمینه های دانشگاهی. بین المللی که به عنوان موسسه آموزشی پیشرو در کشور شناخته می شود، تنها دانشگاه فیلیپین در دانشگاه های آسیا اقیانوسیه (APRU) است که عضویت وی از دانشگاه های برتر از 19 اقتصاد شناخته شده در سراسر جهان به دلیل تعالی دانشگاهی و تحقیقاتی آنها تشکیل شده است. UP تنها دانشگاه فیلیپین در شبکه دانشگاه Asean-European، شبکه ای از دانشگاه ها است که هدف آن ارتقاء بین المللی سازی مداوم آموزش و تحقیقات است. این عضو موسس شبکه دانشگاه ASEAN است. از آوریل 2022، UP پیوندهای بین المللی با 350 موسسه آموزش عالی و تحقیقاتی در 43 کشور جهان دارد. در 29 آوریل 2008، رئیس جمهور گلوریا ماکاپاگال آرووو قانون جمهوری 9500 یا منشور جدید UP را امضا کرد، و به عنوان تنها دانشگاه ملی، موظف شد رهبری منحصر به فرد و متمایز خود را در آموزش عالی و توسعه به عنوان تدریس، تحقیق، فارغ التحصیل، خدمات عمومی انجام دهد. و دانشگاه منطقه ای و جهانی.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ملی فیلیپین اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.