University of Trieste

ایتالیا

Piazzale Europa, 1, Trieste, IT, Trieste Italy

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه تریسته در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه تریسته را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه تریسته

تعداد دانشجویان دانشگاه تریسته

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه تریسته

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه تریسته

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه تریسته بیشتر بدانیم:

دانشگاه تریسته: دانشگاه Trieste (Università degli Studi di Trieste)، مؤسسه نسبتاً جوان (80 ساله) در مقایسه با سایر دانشگاه های ایتالیا، یک دانشگاه متوسط ​​در تریست در منطقه Friuli-Venezia Giulia ایتالیا است. این دانشگاه از 12 دانشکده تشکیل شده است، دارای طیف گسترده ای از دوره های دانشگاه است و در حال حاضر حدود 24000 دانشجو ثبت نام کرده اند. این دانشگاه در سال 1924 تأسیس شد. پردیس اصلی، که در اطراف ساختمان اصلی در Piazzale Europa ساخته شده است، دفتر دفتر رئیس، دفاتر مدیریت، کتابخانه اصلی و دانشکده های حقوق و علوم سیاسی، شامل ساختمانهای دانشکده ها است. اقتصاد، داروخانه، علوم طبیعی، مهندسی، انستیتوی پزشکی میکروبیولوژی و فیزیولوژی، مخزن بکسل، مرکز پردازش داده ها و ساختمان که در آن گروه علوم شیمیایی و گروه بیوشیمی، بیوفیزیک و شیمی ماکرومولکولی قرار دارند. در داخل محل، غذاخوری دانشگاه و سه دانشجو قرار دارد؟ خوابگاه ها، که توسط Ente Registerale به ازای هر استودیوی Diritto Allo - Erdisu - اداره می شود - (سازمان منطقه ای برای تحصیل در دانشگاه). محل بیمارستان روانپزشکی سابق، در نزدیکی پردیس اصلی، متشکل از تعدادی از ساختمان های کوچک غوطه ور در سرسبز پوشش گیاهی کوه والریو، توسط گروه علوم زمین شناسی و گروه علوم زمین اشغال شده است. دانشکده پیشرفته زبانهای مدرن برای مترجمان و مترجمان اخیراً در یک ساختمان معتبر اخیراً ترمیم شده به یک مکان جدید از طریق Filzi منتقل شده است. با استفاده از زبانهای دانشگاهی. ساختمانهای قدیمی و جذاب از طریق Dell؟ Università و از طریق Del Lazzaretto Vecchio، در قلب شهر در نزدیکی ساحل، دانشکده علوم انسانی را در خود جای داده است، در حالی که دانشکده آموزش و پرورش در تپه سان واقع شده است Vito.The دانشکده پزشکی در چندین ترکیب دانشگاه، به ویژه در بیمارستان های شهر واقع شده است: Cattinara، Ospedale Maggiore و Burlo Garofolo.Far از مرکز شهر، در نزدیکی ICTP (مرکز بین المللی فیزیک نظری) می توانید بخش نظری را پیدا کنید فیزیک، در جاده ساحلی، در Miramare-Grignano، و گروه نجوم، واقع در نزدیکی دو رصدخانه نجومی Trieste: در سان ویتو هیل و در فلات کارست، در نزدیکی Basovizza.in شاخه منطقه ای Pordenone، دوره های دوره های دانشکده های مهندسی و آموزش و پرورش. Gorizia - دیگر شعبه منطقه ای دانشگاه تریست - در یک ترکیب معتبر متعلق به سمینار قدیمی اسقف اعظم - دارای دوره علوم بین المللی و دیپلماتیک است که توسط دانشکده علوم سیاسی و سه نفر دیگر تأسیس شده است دوره ها. تعداد زیادی از مراکز علمی، واقع در منطقه Trieste، مرکز بین المللی فیزیک نظری، رصدخانه ژئوفیزیکی تجربی، I.S.A.S. (دانشکده بین المللی مطالعات پیشرفته)، حوزه تحقیقات علمی و فناوری، آزمایشگاه نور سینکروترون ایتالیایی؟ ELETTRA؟، مرکز بین المللی مهندسی ژنتیک و بیوتکنولوژی، آزمایشگاه زیست شناسی دریایی، که در ساخت تریست به شهر علم کمک کرده اند؟، از فعالیت محققان دانشگاه بهره مند شوید و در عین حال در جستجوی دانش، که هدف اصلی دانشگاه ها است، کمک کنید، که به نوبه خود، حرفه اصلی آنها انتقال دانش است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه تریسته اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.