University of Wroclaw

لهستان

Wroclaw, PL, Wroclaw Poland

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه وروسلاو در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه وروسلاو را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه وروسلاو

تعداد دانشجویان دانشگاه وروسلاو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه وروسلاو

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه وروسلاو

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه وروسلاو بیشتر بدانیم:

دانشگاه وروسلاو: دانشگاه Wrocław مدرک تحصیلی را در سطح لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد. کلیه دانشکده های دانشگاه Wrocław حداقل یک برنامه کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی و برخی در سطح لیسانس ارائه می دهند. دانشگاه Wrocław همچنین با بسیاری از مؤسسات آموزش عالی در سراسر جهان توافق های مختلف مبادله دارد و در برنامه های بین المللی بین المللی مانند اراسموس، ISEP، Ceepus، Fulbright و دیگران شرکت می کند. دانشجویان مبادله معمولاً یک یا دو ترم را در دانشگاه Wrocław می گذرانند. برخی از آنها برای ادامه تحصیل در لیسانس یا کارشناسی ارشد به عنوان دانش آموزان منظم تمام وقت به Wroclaw باز می گردند. در سال 2021 دانشگاه Wrocław به اتحاد دانشگاه اروپا Arqus - یکی از بهترین اتحادهای دانشگاه اروپا - پیوست. اتحاد دانشگاه اروپایی Arqus دانشگاه های Wrocław، Granada، Bergen، Graz، Leipzig، Lyon، Padova، Vilnius و Minho را گرد هم می آورد - دانشگاه های تحقیقاتی جامع که تجربه گسترده ای را در پروژه های مشترک در بسیاری از زمینه ها به اشتراک می گذارند. با تشکر از P Articipation در دانشگاه Arqus از Wrocław درسی مشترک را توسعه می دهد، پروژه های یادگیری تمام وقت و از راه دور و دوره های مشترک را به همراه دانشگاه هایی که در شبکه فعالیت می کنند، توسعه می دهد. دانشگاه Wrocław تنها دانشگاهی در جنوب غربی لهستان است که برای این برنامه واجد شرایط بوده است: ابتکار تعالی -دانشگاه تحقیقات. همانطور که از نام این برنامه نشان می دهد، این ابتکار عمل برای تبدیل دانشگاه های پیشرو لهستان به موسسات تحقیقاتی در طی شش سال آینده است. آنها با همتایان اروپای غربی، ایالات متحده و آسیا قابل مقایسه خواهند بود. دانشگاه Wrocław در دستگاه جوجه کشی پایین کارآفرینی Silesian شرکت می کند که برای کمک به دانشجویان در شروع مشاغل خود با ارائه مشاوره کارآفرینی رایگان، سازماندهی کنفرانس ها، سمینارها، یارانه سرمایه گذاری های منتخب و ارائه فضای اداری طراحی شده است. جوجه کشی پایین سیلسی کارآفرینی یک ابتکار عمل مشترک دوازده دانشگاه و پارک فناوری Wrocław، یک مرکز فناوری با آزمایشگاه ها، فضای اداری، مرکز کنفرانس و تجهیزات چندرسانه ای مدرن است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه وروسلاو اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.