UON: The University of Newcastle, Australia

استرالیا

The University of Newcastle (UON), Callaghan, Newcastle, Callaghan Australia

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON):

معدل
12+
EN
IELTS
6+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON) در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
12+
SAT
1090+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
76+

دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON)

معرفی دانشگاه نیوکاسل، استرالیا (UON) گذشته‌ای از تاریخ، آینده‌ای پر از امکانات دانشگاه نیوکاسل، یکی از مؤسسات برجسته آموزشی و تحقیقاتی در استرالیاست که با تاریخچه‌ای پر از دستاوردهای علمی، تخصصی و اجتماعی، به عنوان مقصدی محبوب برای دانشجویان محلی و بین‌المللی جهت تحصیل و تجربه‌ی دانشجویی فوق‌العاده شناخته می‌شود. ارائه برنامه‌های تحصیلی گسترده و تخصصی، تسهیلات پژوهشی برجسته، و محیط زیبا و فعال دانشجویی، دانشگاه نیوکاسل به دانشجویان فرصتی عالی برای تحصیلات و تجربه‌ی زندگی دانشجویی بهترین را ارائه می‌دهد. **تاریخچه با افتخار:** تأسیس دانشگاه نیوکاسل در سال ۱۹۶۵، نشان از تاریخچه‌ای با افتخار و اهمیت در زمینه آموزش و پژوهش دارد. این دانشگاه از آغاز تا کنون با تلاش‌های مداوم در توسعه تحصیلات و تحقیقات، به یکی از مراکز پیشرو در رشته‌های مختلف از علوم تا مهندسی و بهداشت شناخته می‌شود. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** جامعه‌ای از فارغ‌التحصیلان با دانش و تخصص برجسته، از دانشگاه نیوکاسل فرارسیده‌اند و در حوزه‌های مختلفی همچون بهداشت عمومی، تکنولوژی، مهندسی، و کسب و کار فعالیت می‌کنند. این فارغ‌التحصیلان با دستاوردهای خود، به عنوان نمونه‌هایی از تأثیرگذاری دانشگاه در جهان شناخته می‌شوند. **نقاط قوت:** – *برنامه‌های تحصیلی گسترده*: دانشگاه نیوکاسل با ارائه رشته‌های تخصصی تا علوم انسانی، دانشجویان را به سوی تخصص و تجربه‌های تحصیلی متنوع و تخصصی هدایت می‌کند. – *تسهیلات پژوهشی برجسته*: با داشتن تجهیزات پژوهشی پیشرفته و همکاری با مراکز تحقیقاتی برجسته، دانشگاه نیوکاسل به دانشجویان امکان انجام پژوهش‌های علمی در حوزه‌های مختلف را می‌دهد. – *محیط دانشجویی پویا*: با برگزاری رویدادهای دانشجویی، انجمن‌ها، و ورزش‌ها، دانشگاه نیوکاسل تجربه دانشجویی پویا و جذاب را به دانشجویان ارائه می‌کند. در نهایت، اگر به دنبال تجربه تحصیلی در یک محیط دانشگاهی پویا و پیشرو در استرالیا هستید، دانشگاه نیوکاسل ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به وب‌سایت رسمی دانش گاه مراجعه نمایید.

تعداد دانشجویان دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON) بیشتر بدانیم:

دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON): در دانشگاه نیوکاسل استرالیا، دانشجویان و محققان ما در تلاشند تا چالش های بزرگ جهان را حل کنند. بیش از 50 سال است که ما این ماموریت خود را برای ارائه آموزش برتر به دانش آموزان با استعداد از همه جنبه های زندگی انجام داده ایم. درجه های ما حول یادگیری جهانی، مکان های کاری و رویکردهای کارآفرینی برای توسعه حل مسئله و مبتکران آینده شکل گرفته است. با امکانات پیشرفته، ما رویکردهای خلاقانه و الهام بخش برای ارائه آموزش در همه مکان های خود ارائه می دهیم-نیوکاسل (Callaghan)، Newcastle CBD، ساحل مرکزی، سیدنی، بندر مک کواری و سنگاپور. با بیش از 37000 دانشجو، جامعه یادگیری دانشگاه پر جنب و جوش و پویا است و به دانشجویان و محققان یک تجربه دانشگاهی در سطح جهانی و یک محیط یادگیری حرفه ای، فرهنگی و اجتماعی متنوع ارائه می دهد. دانشگاه نیوکاسل توسط رده بندی دانشگاه جهانی QS 2020 در رتبه 207 در جهان قرار دارد. هفت نفر از موضوعات ما در رتبه بندی 150 نفر برتر جهان توسط QS University World University By Subject 2019 قرار گرفتند.، ایده های جدید و پیشرفت های جدید، نه فقط در استرالیا بلکه در سراسر جهان. ما مفتخریم که محققان ما جزو بهترین های جهان هستند. اهمیت تحقیقات ما در تعالی دولت استرالیا در ارزیابی استرالیا، که به دانشگاه بالاترین امتیاز ممکن "5" را در 22 زمینه تحقیق اعطا کرده است، نشان می دهد و ما را در هشت دانشگاه برتر استرالیا برای کیفیت تحقیق "بالاتر از استاندارد جهانی قرار می دهد. ' ما برای ایجاد نوآوری در مناطق با اهمیت ملی و بین المللی همکاری های شدیدی با دولت و صنعت برقرار کرده ایم. مؤسسات تحقیقاتی پرچمدار ما، موسسه انرژی و منابع نیوکاسل (NIER) و موسسه تحقیقات پزشکی شکارچی (HMRI) تحقیقات متقابل رشته ای را که به نوآوری در حال تغییر زندگی ترجمه شده اند، ارائه می دهند. ما امکانات زندگی دانشجویی در دانشگاه را با کیفیت متناسب با دانشجویان، دانش آموختگان، زوج ها و دانشجویان با نیازهای ویژه ارائه می دهیم. به انجمن آسیا اقیانوس آرام جایزه مسکن دانشجویی برای تعالی در تجربه دانشجویی اعطا شد، تیم زندگی دانشجویی ما خدمات پشتیبانی 24 ساعته و یک برنامه Reslife منحصر به فرد را ارائه می دهد تا دانش آموزان احساس استقبال، شامل و راحت در خانه جدید خود کنند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه نیوکاسل استرالیا (UON) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.