UP: Universidad Panamericana

مکزیک

Mexico City Campus, Mexico City Mexico

0

رتبه دانشگاه

دانشگاه پانامریکانا (UP)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه پانامریکانا (UP) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه پانامریکانا (UP) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه پانامریکانا (UP)

تعداد دانشجویان دانشگاه پانامریکانا (UP)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه پانامریکانا (UP)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه پانامریکانا (UP)

0

بومی
0%
خارجی
0%

زندگی دانشجویی در دانشگاه پانامریکانا (UP)

زندگی دانشجویی در دانشگاه پانامریکانا (UP): Universidad Panamericana انواع مختلفی از فعالیت های فرهنگی، گزینه های مختلف ورزشی و همچنین زندگی دانشجویی فعال با بیش از 20 گروه و انجمن های مختلف دانشجویی را ارائه می دهد. انتشار فرهنگ عملکرد دانشگاه است که بیشترین مشکلات را در روند آموزشی با آن روبرو است، که اغلب در استفاده از خلاقیت، بیان و نوآوری که هنر و فرهنگ به برنامه درسی می بخشد، ناکام است. این یک نتیجه از جهانی شدن اقتصاد، جامعه دیجیتال، افزایش تنوع فرهنگی، تغییر در مفاهیم فضا و زمان، فشار برای علم بر هنر است. پیشرفت در تحقیقات علمی مختلف، در چارچوب زیبایی شناسی، آموزش، روانشناسی و علوم اعصاب نشان داده است که چگونه بعد هنری بعد انسان را بهبود می بخشد، مهارت های شناختی مانند توجه، تمرکز، تجزیه و تحلیل و مهارت های اجتماعی مانند بیان و ارتباط افزایش می یابد از طریق Art. ما ارزشهای درگیر در فعالیتهای بدنی را تشویق و ترویج می کنیم. ما همچنین ورزش را به عنوان بخشی از پیشرفت جدایی ناپذیر دانشجویان خود و به عنوان یک مکمل عالی برای زندگی دانشگاهی می بینیم. کمتر بخوان

درباره دانشگاه پانامریکانا (UP) بیشتر بدانیم:

دانشگاه پانامریکانا (UP): Universidad Panamericana در سال 1967 به عنوان یک مدرسه تجاری تأسیس شد. گروه اصلی دانشمندان و افراد تجاری که موسسه پان آمریکایی مدیریت برتر تجارت (IPADE) را تأسیس کردند، به زودی شروع به ترویج آنچه امروز Universidad Panamericana است. موسسه علوم انسانی پان-آمریکایی (IPH)، پیشرو در Universidad Panamericana، تأسیس شد در سال 1968. در سال 1978، IPH به درجه دانشگاه ارتقا یافت و نام Universidad Panamericana را به دست آورد، حتی اگر IPADE و IPH در ابتدا دانش را واحد و جهانی تصور می کردند- یعنی یک دانشگاه. Universidad Panamericana دارای چهار کمپی است که در برنامه های 33 درجه تقریباً 12 هزار دانشجو را ارائه می دهد. اولین پردیس در سال 1968 در مکزیکو سیتی افتتاح شد، دومین مورد در گوادالاجارا در سال 1981 و یک سوم در Aguascalientes در سال 1989. پردیس سانتافه، همچنین در مکزیکو سیتی، در سال 2011 افتتاح شد. در سه ستون بنیادی: تدریس، تحقیق و انتقال فرهنگ. Universidad Panamericana به واسطه توافق بین هیئت مدیره و مقدمات Opus Dei، به این امر توجه معنوی و راهنمایی آموزه ای از تمام فعالیت های خود را واگذار کرده است. این دانشگاه در چند دهه زندگی خود، به عنوان یکی از دانشگاه های برتر مکزیک، مکانی را اشغال کرده است. MISION: به افرادی که به دنبال حقیقت هستند و به آن متعهد می شوند، آموزش دهید، و اومانیسم مسیحی را ترویج می کند که در ایجاد دنیای بهتر نقش دارد. چشم انداز: به عنوان یک دانشگاه، از طریق کیفیت دانشگاهی، شکل گیری اخلاقی و دیدگاه مسیحی از زندگی به یک مرجع جهانی تبدیل می شود. دانشگاهی باشید که فارغ التحصیلان آن مسئول اجتماعی هستند و آرزوی تحقق حرفه ای و شخصی را دارند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده تجارت Questrom دانشگاه بوستون را برای یک تجربه پویا و نوآورانه انتخاب می کنند که آنها را برای چشم انداز تجاری به سرعت در حال تحول و بسیار رقابتی آماده می کند. آنها به مأموریت Questrom برای ایجاد ارزش برای جهان اعتقاد دارند، جایی که رفتار مسئولانه و اخلاقی اجتماعی بخشی جدایی ناپذیر از تصمیمات سازمانی است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه پانامریکانا (UP) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.