UPES

هند

UPES Energy Acres, Dehradun India

0

رتبه دانشگاه

سطح ج وزارت علوم (متوسط)

دانشگاه UPES

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه UPES در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه UPES را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه UPES

246,000 روپیه
شهریه دانشجویان خارجی
246,000 روپیه
شهریه دانشجویان بومی

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه UPES:

معدل
13.4+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه UPES در مقطع کارشناسی:

SAT
1180+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه UPES برای تحصیلات تکمیلی:

معدل کارشناسی
13+
GMAT
400+
EN
IELTS
6+
IB
International Baccalaureat
24+

دانشگاه UPES

تعداد دانشجویان دانشگاه UPES

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه UPES

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه UPES

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه UPES بیشتر بدانیم:

دانشگاه UPES: UPES که از طریق قانون UPES، 2003 مجلس قانونگذاری ایالتی اوتاراکند تأسیس شده است، یکی از دانشگاه های برتر رده بندی، UGC است. طبق چارچوب رتبه بندی ملی نهادی (NIRF) 2023، وزارت آموزش و پرورش هند، UPES در رتبه 52 قرار گرفته است، با رتبه 54 در مهندسی و رتبه 39 در مدیریت. علاوه بر این، این دانشگاه اخیراً در رده بندی QS جهانی 2023 در رتبه 243 در آسیا و سومین دانشگاه خصوصی در هند قرار گرفته است. UPES همچنین توسط NAAC با درجه اعتبارنامه "A" معتبر شده است و 5 ستاره در مورد اشتغالزایی دریافت کرده است (مکان ها)، با رتبه بندی QS در سطح جهانی، با 90 ٪+ مکان در چند سال گذشته. UPES برنامه های فارغ التحصیلی و تحصیلات تکمیلی را از طریق هشت مدرسه خود ارائه می دهد: دانشکده مهندسی پیشرفته، دانشکده علوم کامپیوتر، دانشکده طراحی، دانشکده حقوق دانشکده تجارت، دانشکده علوم بهداشت و فناوری، دانشکده رسانه های مدرن و دانشکده مطالعات لیبرال با حدود 13،000 دانش آموز و 1500+ دانشکده و کارمندان این دانشگاه افتخار می کند که به دانشجویان خود یک زیرساخت های دانشگاهی در سطح جهانی، کلاس های درس چندرسانه ای، آزمایشگاه های تحقیقاتی مدرن، زمین های بازی، دادگاه های غذایی، خوابگاه ها و امکانات برای فعالیت های درسی و خارج از برنامه را ارائه می دهد. تعهد آن در ارائه رشد و توسعه همه جانبه به دانشجویان در سابقه برتر خود در 90 ٪ محل های سال به سال منعکس می شود. در واقع، این مشارکتهای استراتژیک خود را با شرکتهای اصلی صنعت برای همه برنامه های خود برای ایجاد متخصصان قابل استفاده، روشن و آینده آماده می کند. با توجه به برنامه های صنعت گرا و تأکید بر توسعه جامع، فارغ التحصیلان UPES به طور طبیعی به انتخاب ارجح برای کارفرمایان تبدیل می شوند. بنابراین، این دانشگاه رهبران آینده را برای بخش های متنوع رشد بالا در هند و در سطح جهان توسعه می دهد و از آن استفاده می کند. هرکدام به آنها اجازه می دهند رویاها و احساسات را به روشی معنی دار و مسئولانه دنبال کنند. هرکدام از آنها به پیشرفت حرفه ای از طریق تخیل، نوآوری، دانش تخصصی و تفکر انتقادی تشویق می شود. به هرکدام واگذار شده است که به یک شرکت کننده فعال در تحول در جامعه تبدیل شود، فراتر از خود، احترام و مشارکت فراگیر در دنیای کثرت گرا باشد. بنابراین، این امکان را برای شخصی فراهم می کند تا مسیرهای زندگی را انتخاب کند که اهداف آنها را به طور مثمر ثمر برآورده کند. اطلاعات بیشتری در مورد زندگی در UPES از طریق کانال های رسانه های اجتماعی خود، از جمله Facebook، YouTube، LinkedIn و Instagram

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه UPES اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.