UPM: Universidad Politécnica de Madrid

اسپانیا

Universidad Politécnica de Madrid, Madrid Spain

0

رتبه دانشگاه

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

دانشگاه فنی مادرید

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فنی مادرید در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فنی مادرید را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فنی مادرید

**به دانشگاه پلی‌تکنیک مادرید خوش آمدید، برتری در علم و فناوری در اسپانیا** **معرفی دانشگاه پلی‌تکنیک مادرید:** دانشگاه پلی‌تکنیک مادرید (UPM)، یکی از پیشروترین و معتبرترین مؤسسات آموزش عالی در اسپانیا، با تاریخچه‌ای بلند از سال ۱۷۲۶، به دانشجویان از سرتاسر جهان فرصتی استثنایی برای تجربه تحصیل در محیطی پویا و دانشمحور ارائه می‌دهد. این دانشگاه با تمرکز بر تحقیقات پیشرفته، برنامه‌های تحصیلی متنوع و ارتباط نزدیک با صنعت، به دانشجویان فرصتی برای پیشرفت تحصیلی و کشف اختراعات جدید می‌دهد. **تاریخچه:** دانشگاه پلی‌تکنیک مادرید با تأسیس در سال ۱۷۲۶، به عنوان یک نماینده نخست در علوم و فناوری در اسپانیا شناخته می‌شود. تاریخچه‌ی با ارزش این دانشگاه، شاهد تعهد به تحصیلات برتر و توسعه علمی در زمینه‌های مختلف از مهندسی تا معماری می‌باشد. **فارغ‌التحصیلان برجسته:** فارغ‌التحصیلان این دانشگاه با دستاوردهای برجسته در حوزه‌های مختلف، از تحقیقات تا صنعت، جزو نخبه‌های تحصیلی و پیشرفته اسپانیا و جهان محسوب می‌شوند. نشان از شهرت دانشجویان پلی‌تکنیک مادرید در توسعه فناوری و علمی جامعه جهانی است. **جذابیت‌ها و مزایا:** دانشگاه پلی‌تکنیک مادرید با محیط پویا و تخصصی، تسهیلات پیشرفته و برنامه‌های تحصیلی گسترده در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، یک مقصد برجسته برای دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل در اسپانیا می‌باشد. تمرکز دانشگاه بر تحقیقات و ارتباط با صنعت، فارغ‌التحصیلان را برای ورود به بازار کار ملی و جهانی آماده می‌کند. **نتیجه‌گیری:** دانشگاه پلی‌تکنیک مادرید با تاریخچه‌ی بلند، فارغ‌التحصیلان برجسته و مزایای فراوان، انتخابی مناسب برای دانشجویانی است که به دنبال تجربه تحصیلی در یک محیط پویا و تخصصی هستند. اگر شما نیز به دنبال ترکیبی از آموزش برتر و تحقیقات پیشرفته هستید، دانشگاه پلی‌تکنیک مادرید به عنوان یک گزینه مناسب در مسیر تحصیلی و پیشرفت حرفه‌ایتان پیشنهاد می‌شود.

تعداد دانشجویان دانشگاه فنی مادرید

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فنی مادرید

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فنی مادرید

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فنی مادرید بیشتر بدانیم:

دانشگاه فنی مادرید: اگرچه Universidad Politécnica de Madrid (دانشگاه فنی مادرید) یک دانشگاه جوان است، که فقط در سال 1971 تأسیس شده است، اما بیشتر مدارس آن بیش از صد سال قدمت دارند، قدمت آن در قرن 18 و 19 و به طور مستقل موجود است تا زمانی که گروه بندی شوند. با هم به عنوان Politécnica. این اغراق نیست که بگوییم بخش اعظم تاریخ فناوری اسپانیایی بیش از یک و نیم قرن توسط مدارس معماری و مهندسی این دانشگاه نوشته شده است، زیرا سالهاست که برخی از آنها تنها مدارس فنی موجود در آنها بودند زمینه ها در اسپانیا. تقریباً همه مربیان و محققان پیشرو اسپانیایی با Politécnica de مادرید یا به عنوان دانش آموز، معلمان یا هر دو درگیر بوده اند. سه مدرسه در قرن 18 تأسیس شد. دانشکده معماری، قدیمی ترین، در سال 1752 تأسیس شد. دانشکده های مهندسی نیروی دریایی و معدن به ترتیب در سال 1772 و 1777 تأسیس شدند. دانشکده مهندسی عمران اولین مدرسه ای بود که در قرن نوزدهم، در سال 1802 تأسیس شد. تقریباً نیم قرن بعد مدرسه مهندسی صنایع در سال 1850 آغاز شد. این مدرسه امروز زمینه های اضافی مانند مکانیکی، شیمیایی، برقی را در بر می گیرد و مهندسی هسته ای.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فنی مادرید اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.