USB: Universidad Simón Bolívar

ونزوئلا

Sartenejas, Caracas Venezuela

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه سیمون بولیوار

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سیمون بولیوار در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سیمون بولیوار را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه سیمون بولیوار

تعداد دانشجویان دانشگاه سیمون بولیوار

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سیمون بولیوار

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سیمون بولیوار

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه سیمون بولیوار بیشتر بدانیم:

دانشگاه سیمون بولیوار: Universidad Simón Bolívar یا USB، یک موسسه عمومی، آزمایش و شهریه است که در سال 1967 تأسیس شده است، که فعالیت های دانشگاهی را در سال 1970 در پردیس Sartenejas (CARACAS) آغاز کرد و هفت سال بعد در پردیس El Litoral خود (ساحل مرکزی). هر دو پردیس در مناطق زیر شهری قرار دارند و جنگل ها و پارک های گسترده (بیش از 260 هکتار زمین، بیش از 20 متر مربع در هر نفر). تا ژوئیه سال 2017، این دانشگاه حدود 35000 مدرک کارشناسی و حدود 5000 مدرک تحصیلات تکمیلی اهدا کرده است. فارغ التحصیلان USB از میزان اشتغال بالا در سراسر جهان برخوردار هستند. USB یک جامعه علمی نوآورانه، مشارکتی، تولیدی و کثرت است که به طور دائم خود را یاد می گیرد و خود را توسعه می دهد، متعهد به تعالی است، شهروندان آزاد و رهبران نوآورانه، با خصوصیات حرفه ای و انسانی بالا، به سمت خلاقیت، نوآوری، تولید، حساسیت و مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی گرایش دارند. دانشگاه می فهمد که هدف آن کمک به یک جامعه عادلانه سنگ معدن و ترویج توسعه پایدار ابعاد زیست محیطی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی آن است. دانشگاه ارائه می دهد 10 برنامه مدرک تحصیلی، 10 برنامه لیسانس در مهندسی، 7 برنامه های مدرک لیسانس در علوم پایه، 4 برنامه لیسانس در علوم اجتماعی و علوم انسانی، 24 برنامه درجه ASTER، بیش از 30 برنامه تخصصی و 15 برنامه دکترا. Universidad Simon Bolivar یک موسسه متعادل جنسیتی است. تقریباً 50 درصد از اعضای هیئت علمی و همچنین دانشجویان زن هستند. بیش از 50 درصد از اعضای هیئت علمی تمام وقت دکترای خود را در اختیار دارند. وظایف اعضای هیئت علمی شامل تدریس، تحقیق و دسترسی به دانشگاه است. با این حال، دانشگاه به شدت محور است. این دانشگاه همچنین یک برنامه بین المللی سازی قوی دارد. بیش از 100 توافق بین المللی با موسسات آموزش عالی در بیش از 25 کشور جهان امضا شده است. این دانشگاه متعلق به 8 شبکه HEI است و در چندین برنامه همکاری بین المللی شرکت می کند. سالانه، بیش از 100 دانش آموز در برنامه بین المللی تبادل دانشجویی شرکت می کنند. دانش آموزان از فرصت های شرکت در بیش از 50 سازمان دانشجویی از طیف گسترده ای از فعالیت ها لذت می برند. آنها همچنین از خدمات حمل و نقل و ناهار رایگان لذت می برند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سیمون بولیوار اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.