USFQ: Universidad San Francisco de Quito

اکوادور

Campus Cumbayá, Quito Ecuador

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه San Francisco de Quito (USFQ)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه San Francisco de Quito (USFQ) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه San Francisco de Quito (USFQ) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه San Francisco de Quito (USFQ)

تعداد دانشجویان دانشگاه San Francisco de Quito (USFQ)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه San Francisco de Quito (USFQ)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه San Francisco de Quito (USFQ)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه San Francisco de Quito (USFQ) بیشتر بدانیم:

دانشگاه San Francisco de Quito (USFQ): مستقر در کویتو، اکوادور، Universidad San Francisco de Quito (USFQ) تنها دانشگاهی در جهان است که در جزایر گالاپاگوس و در جنگلهای بارانی آمازون، جایی که دانشمندان کلاس جهانی تحقیقات و تدریس پیشگامانه ای انجام می دهند، دانشگاهی دارد. Universidad San Francisco de Quito (USFQ) 51 مدرک لیسانس، بیش از 15 برنامه کارشناسی ارشد و یک برنامه دکترا را ارائه می دهد، که عمدتا به زبان اسپانیایی با تعدادی از گزینه های انگلیسی تدریس می شود. برخی از موضوعات ارائه شده عبارتند از: زیست شناسی دریایی روزنامه نگاری رسانه های دیجیتال تولید زراعت شناسی انسان شناسی Tai-Chi دامپزشکی محیط زیست محیط زیست از نزدیک به دنبال الگوی آمریکایی، USFQ یک دانشگاه هنرهای لیبرال است که به آزادی به عنوان یک ویژگی اساسی انسانی معتقد است و در آموزش دانشجویان می شود تا دانش آموزان شود. "شهروندان جهان"، رهبران و کارآفرینان کاملاً گرد. به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی محور، USFQ بیشترین تعداد دکترا در کشور را دارد. قدرتی که آنها در همه موضوعات از آن استفاده می کنند. USFQ واقعاً یک دانشگاه بین المللی است. بیش از یک هزار دانشجو بین المللی هر سال برای یک ترم در خارج از کشور یا برای برنامه های ساخته شده خود به USFQ می روند. USFQ با داشتن یکی از بهترین برنامه های برتر تحصیل در خارج از کشور در کشور، نزدیک به 250 توافق تحقیق عمومی با موسسات بین المللی، از جمله 114 برنامه تبادل دانشجویی با بیش از 24 کشور دارد. به عنوان مثال، به عنوان عضو شبکه معتبر بین المللی برکلی (BIN)، به عنوان مثال، کالج موسیقی USFQ (COM) به یک مدرسه پیشرو در آموزش موسیقی معاصر و تولید موسیقی در آمریکای جنوبی تبدیل شده است. آنها بیش از 100 دانشکده بین المللی تمام وقت دارند که 30 کشور از هر 5 قاره نماینده هستند. پردیس اصلی آنها در دره کامبایا در کنار کویتو حدود 25 هکتار است و دارای یک بیمارستان، کلینیک تخصصی دندانپزشکی، هشت رستوران و بزرگترین کتابخانه دانشگاهی در اکوادور با 1 میلیون عنوان است. USFQ بیشترین میزان اشتغال در کشور را دارد و بیش از 100 دانشجو که هر ساله در کارآموزی بین المللی در اروپا، آسیا، آمریکای لاتین و ایالات متحده پذیرفته شده اند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه San Francisco de Quito (USFQ) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.