USJ: Saint Joseph University of Beirut

لبنان

Campus des sciences médicales, Beirut Lebanon

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه سن ژوزف (USJ)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه سن ژوزف (USJ) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه سن ژوزف (USJ) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه سن ژوزف (USJ)

تعداد دانشجویان دانشگاه سن ژوزف (USJ)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه سن ژوزف (USJ)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه سن ژوزف (USJ)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه سن ژوزف (USJ) بیشتر بدانیم:

دانشگاه سن ژوزف (USJ): دانشگاه سنت جوزف بیروت مستقر در بیروت و دبی - Université Saint -Joseph de Beyrouth (USJ) یک دانشگاه خصوصی لبنانی است که در سال 1875 توسط Jesuits تأسیس شده است و هم اکنون دارای 12000 دانش آموز، 400 استاد/محقق مستمر، 1600 معلم و 13 است دانشکده ها، 15 مؤسسه، 7 مدرسه، 5 برنامه دکترا، 7 صندلی دانشگاهی. مأموریت حول تحقیق، تدریس و خدمت به جامعه می چرخد. در یک محیط چند زبانه که به عنوان چهارراهی از فرهنگ ها و جوامع دیده می شود، چشم انداز آن هدف از: چشم انداز آن است: آموزش و ارتباط در تحقیقات ؛ گفتگوی بین دینی ؛ آموزش و پرورش به شهروندی در یک جامعه چندین جامعه (مجوز) به عنوان یک چرخه 1، مدرک کارشناسی ارشد به عنوان یک چرخه 2 و دکتری. درجه (دکترا) به عنوان یک چرخه 3. USJ دارای پنج دانشگاه در و اطراف بیروت، سه مرکز منطقه ای در شمال لبنان، لبنان جنوبی و منطقه Beqaa (Zahle) و یک مرکز منطقه ای در دبی است. این کشور، به دانشجویان و کارمندان خود، امکاناتی مانند ساختمان خوابگاه، یک مرکز ورزشی و یک مرکز مراقبت روزانه ارائه می دهد. USJ Hôtel-Dieu de France را اداره می کند، یکی از بزرگترین و بهترین بیمارستانهای مجهز در لبنان، که از نزدیک کار می کند همکاری با دانشکده پزشکی و موسسات مرتبط با سلامت دانشگاه و سالانه میزبان بسیاری از کارآموزی ها و اقامتگاه های دانشجویی است. USJ Berytech، اولین انکوباتور در لبنان را آغاز کرد، که به سه قطب تکنولوژیکی تبدیل شد: Berytech، فناوری و بهداشت بریتک، Berytech پارک دیجیتال. در سطح فرهنگی، USJ دارای دو تئاتر، دو موزوم (موزه و موزه معدنی ماقبل لبنان) و یک کتابخانه میهن با نسخه های تاریخی منحصر به فرد و مجموعه عکاسی است. برای تشویق مطالعه بین المللی، دانشگاه تعدادی از ارائه می دهد بورس های تحصیلی برای تأمین اعتبار دکتری غیر لبانان که شامل شهریه شهریه، بیمه پزشکی و یک ماهانه ماهانه است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه سن ژوزف (USJ) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.