Verona University

ایتالیا

Università di Verona, Verona Italy

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه ورونا

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ورونا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ورونا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه ورونا:

EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
72+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه ورونا در مقطع کارشناسی:

EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
72+

دانشگاه ورونا

تعداد دانشجویان دانشگاه ورونا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ورونا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ورونا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ورونا بیشتر بدانیم:

دانشگاه ورونا: دانشگاه ورونا یک دانشگاه جوان و پژوهشی است که در ورونا، ایتالیا مستقر است-شهری که با عنوان "قلب جهان" لقب گرفته و به دلیل استانداردهای زندگی بالا، تنظیمات بتونی و انجمن های شکسپیر شناخته شده است. این دانشگاه همچنین به میزان اشتغال بالا در دوره های خود افتخار می کند: حدود 82 ٪ از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در طی یک سال پس از اتمام تحصیلات، اشتغال پیدا کردند. این دانشگاه در حال حاضر طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی را کاملاً به زبان انگلیسی ارائه می دهد: زبان ها و ادبیات مقایسه ای اروپایی و غیر اروپایی اقتصاد بین المللی اقتصاد و مدیریت زبانشناسی ریاضیات پزشکی بیوتفورماتیک پزشکی مولکولی و پزشکی بیوتکنولوژی پزشکی این دانشگاه همچنین دوره هایی را در سطح کارشناسی ارائه می دهد - بیشتر در سطح کارشناسی ایتالیایی - در زمینه های اقتصاد و مطالعات حقوقی ؛ علوم انسانی ؛ علوم زندگی و علوم بهداشتی ؛ علوم و مهندسی. دانشگاه ورونا با بیش از 2،000 سال تاریخ و بناهای خیره کننده مانند قرون وسطایی Castelvecchio و Antique Antique Verona احاطه شده است، با چشم انداز بین المللی، محیطی بی نظیر را ارائه می دهد. دانشگاه ورونا در حال حاضر میزبان بیش از 1300 دانشجوی بین المللی است که از کشورهایی در سراسر جهان از جمله رومانی، آلبانی، مولداوی، اسپانیا، آلمان، اوکراین، مراکش، روسیه، صربستان، کامرون، انگلیس، لهستان، چین، هند و برزیل میزبان است. هزینه های دانشجویان بین المللی (غیر اتحادیه اروپا) بسیار مقرون به صرفه است، با 1000 یورو در سال (1،180 دلار آمریکا)، مستقل از درآمد تعیین می شود. بورس های تحصیلی بر اساس شایستگی دانشگاهی یا نیاز مالی در دسترس هستند. درخواست درخواست و بورس های تحصیلی برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا: برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که دارای مدرک دانشگاهی خارجی هستند و در خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند، درخواست برنامه های قبل از پذیرش برنامه های کارشناسی ارشد بین المللی در دانشگاه ورونا کنید. برای سال تحصیلی 2020/2021، 16 بورس تحصیلی به نامزدهای برتر کشورهای غیر اتحادیه اروپا اهدا می شود. لطفاً برای اطلاعات بیشتر "تماس برای برنامه ها" را با دقت بخوانید. مهلت برنامه ها: 31 مارس 2020، 12.00 بعد از ظهر، ظهر (زمان ایتالیا، GMT+1). کمک خواستن؟ با ما در admissions@ateneo.univr.it تماس بگیرید می توانید تماس برنامه ها و اطلاعات بیشتر را در لینک زیر پیدا کنید: https://www.univr.it/it/i-nostri-servizi/avvisi/-/avviso-servizio /1890 بورس تحصیلی و شهریه تحصیلی دانشگاه ورونا طیف وسیعی از بورس های تحصیلی را برای پاداش دانشجویان عالی و یا برای کمک به کسانی که از خانواده های کم درآمد هستند، ارائه می دهد. بورس های تحصیلی برای تأمین بخشی از هزینه های زندگی دانش آموز برای هر سال تحصیل در نظر گرفته شده است. بورس های تحصیلی توسط دانشگاه ورونا - مدرک کارشناسی ارشد بین المللی A.Y. 2020/2021 شهریه برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا. شهریه، مالیات، کاهش، مزایای بر اساس شایستگی و معافیت مالیاتی-مقررات مدرک لیسانس و کارشناسی

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ورونا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.