Victoria University

استرالیا

City Flinders, Melbourne Australia

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ویکتوریا استرالیا در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ویکتوریا استرالیا را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه ویکتوریا استرالیا:

معدل
12+
GMAT
550+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه ویکتوریا استرالیا در مقطع کارشناسی:

SAT
1270+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+

دانشگاه ویکتوریا استرالیا

تعداد دانشجویان دانشگاه ویکتوریا استرالیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ویکتوریا استرالیا

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ویکتوریا استرالیا

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ویکتوریا استرالیا بیشتر بدانیم:

دانشگاه ویکتوریا استرالیا: دانشگاه ویکتوریا (VU) یک دانشگاه در سطح جهانی است که در ملبورن، یکی از شهرهای قابل زندگی در جهان واقع شده است. ما طبق رتبه بندی دانشگاه های جهانی آموزش عالی تایمز، در 2 ٪ برتر دانشگاه های جهان قرار داریم. در سال 2018 یک ابتکار اصلی معرفی مدل بلوک، یک روش تحول آمیز برای ارائه آموزش، از طریق یادگیری متوالی (یک واحد در هر 4 هفته) بود که در یک محیط متمرکز محور با استفاده از یادگیری مبتنی بر مسئله در دنیای واقعی و یک گروه کوچک تحویل داده شد. رویکرد تعاملی. این بزرگترین تلاش در جهان تا به امروز برای اجرای تدریس بلوک دانشگاه در تمام زمینه های آموزشی است و در سال 2021 به تحصیلات تکمیلی گسترش می یابد. با اعتبار موفقیت مدل بلوک ما، در سال 2018 ما جوایز آموزش بین المللی ویکتوریا (گروه دانشگاه) و جوایز بین المللی تعالی استرالیا (دسته نوآوری) را به دست آوردیم. تعهد منحصر به فرد VU به آموزش و پرورش برای همه در وضعیت بخش دوگانه آن، به عنوان ارائه دهنده آموزش عالی و آموزش و آموزش حرفه ای منعکس شده است. این یک تجربه یادگیری یکپارچه را امکان پذیر می کند، و نیاز دانش آموزان را در مرکز، از سطح گواهینامه تا دکتری قرار می دهد. گزینه های متنوع مسیر ما همچنین شامل مطالعات بنیاد، مدرک تحصیلی آموزش عالی و دوره های زبان انگلیسی است که از طریق مرکز زبان انگلیسی کلاس جهانی ما، VU انگلیسی ارائه می شود. بیش از 40،000 دانشجو در دوره های ما ثبت نام می کنند، که در نه پردیس ملبورن - از جمله سه مرکز در مرکز شهر - و یک پردیس دهم در مرکز سیدنی تحویل داده می شوند. شبکه فارغ التحصیلان ما شامل 240،000 فارغ التحصیل، از جمله 30،000 متخصص در خارج از کشور و کار در خارج از کشور است. چشم انداز بین المللی قوی ما، مشخصات تحقیق در حال رشد، درآمد بالای صنعت و کیفیت عالی تدریس در رتبه بندی جهانی ما - به ویژه در رشته های اصلی ما در زمینه ورزش و ورزش، مهندسی و فناوری، علوم کامپیوتر و آموزش - منعکس شده است. علاوه بر زمینه های موضوعی بسیار رتبه ما، ما فرصت های تحقیقاتی در سطح جهانی را برای کارمندان و دانشجویان خود، به ویژه در زمینه های پرچمدار بهداشت و ورزش و صنایع پایدار و شهرهای زنده فراهم می کنیم. درگیری صنعت مشخصه واجد شرایط بودن VU است. مشارکتهای صنعت 4000 به علاوه ما اشکال مختلفی را شامل می شود-از همکاری های یادگیری و تحقیقاتی یکپارچه کار گرفته تا حمایت مالی و تحویل دوره بین المللی. بسیاری از دوره های ما با نهادهای صنعت شناخته شده در سطح جهانی توسعه یافته و معتبر هستند.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ویکتوریا استرالیا اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.